Intencje Mszalne

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA             XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA           XI 2020

  8.00 – W intencji Dawida Fortuny z okazji 18 rocznicy urodzin z prośbą o Boże                       

                błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

10.00 – Za + Irenę Bujoczek w rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców Mariannę                           

                i Stanisława Turoń

11.30 – Za + matkę Waltraudę Łata w 1 rocznicę śmierci, + ojca Jana Łata

15.30 – Nabożeństwo za zmarłych 

16.00 

19.00 - Różaniec do granic nieba

 

 

PONIEDZIAŁEK                   Wszystkich wiernych zmarłych               2 XI 20

  7.00 – Za + żonę i mamę Joanne Machowska

16.30 - nabożeństwo za zmarłych

17.00 – rez.

18.00 - Za + męża Krzysztofa, rodziców i dziadków z obu stron

19.00 - Różaniec do granic nieba

 

WTOREK                    Dzień powszedni               3 XI 20

   7.00 –

16.30 - nabożeństwo za zmarłych

17.00 –

19.00 - Różaniec do granic nieba

 

ŚRODA                    Wspomnienie św. Karola Boromeusza          4 XI 20

  7.00 –

16.30 - nabożeństwo za zmarłych

17.00 – Za ++ Edytę i Henryka Wacławczyk

19.00 - Różaniec do granic nieba

 

CZWARTEK                  Dzień powszedni               XI 20

  7.00 – O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

16.30 - nabożeństwo za zmarłych17.00 –

19.00 - Różaniec do granic nieba

 

PIĄTEK                 Dzień powszedni             6 XI 20

  7.00 – Do Serca Pana Jezusa jako wynagradzajaca za grzechy

17.00 –Za + Barbarę Halemba w 30 dzień po śmierci

19.00 - Różaniec do granic nieba

 

SOBOTA                    Dzień powszedni                 7 XI 20

  7.00 – Do Niepokalanego Serca NMP jako wynagradzająca - od czcicieli Matki Bożej

17.00 - Za ++ rodziców Halinę i Piotra Gołąbowski i + Mariusza Ludwińskiego

19.00 - Różaniec do granic nieba

 

NIEDZIELA                      XXXII niedziela zwykła             8 XI 20

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

                i opiekę MB

10.00 –

11.30 –

15.30 – Nabożeństwo 

16.00 – Za + siostrę Ewę Kacała w 3 rocznicę śmierci, za ++ rodziców z obu stron Sacha                          i Bartodziej

19.00 - Różaniec do granic nieba


XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA                 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA           25 X 2020

  8.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Różańcowej dla członków                     Żywego Różańca naszej Parafii

10.00 – Za + córkę Beatę Bożek w 1 rocznicę śmierci i za + męża Eugeniusza Bożek

11.30 – Za + męża i ojca Artura Wąs na pamiątkę urodzin oraz za ++ rodziców                         Małgorzatę i Gerarda Chwoła, za + Gertrudę i Konrada Wąs

15.15 – Nabożeństwo Różańcowe

16.00 Za + ojca Franciszka i jego rodziców

 

PONIEDZIAŁEK              Dzień powszedni              26 X 20

  7.00 –

17.00 –

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

WTOREK            Dzień powszedni               27 X 20

  7.00 – Do Bożej Opatrzności w intencji córki Anny Nawrot z okazji urodzin z prośbą

             o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo

17.00 – Za + Tadeusza i i Wandę Szarkowicz

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

ŚRODA     ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA 28 X 20

  7.00 – Do Opatrzności Bożej w intencji Ewy Garbacz z podziękowaniem za                             otrzymane łaski z prośbą o dalsze, szczególnie zdrowie

17.00 – Do Serca Pana Jezusa za wstawiennictwem MB Bolesnej za wszystkich                       chorych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz ich rodzin

 

CZWARTEK             Dzień powszedni          29 X 20

  7.00 –

17.00 – Za + Irmgardę Kot

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

PIĄTEK   ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA                                                            ARCHIKATEDRALNEGO  W KATOWICACH                 30 X 20

7.00 – Za + Irenę Ledwoń w 30 dzień po śmierci

17.00 – Za + Łukasza Iwaneckiego – od przyjaciół

 

SOBOTA              Dzień powszedni                 31 X 20

  7.00 – Za ++ Annę i Alfonsa Płaszczymąka i ++ dziadków

17.00 - Za + Łukasza Iwaneckiego - od Oazy Rodzin

 

NIEDZIELA               XXXI niedziela zwykła                   1 XI 20

  8.00 – W intencji Dawida Fortuny z okazji 18 rocznicy urodzin z prośbą o Boże                       błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

10.00 – Za + Irenę Bujoczek w rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców Mariannę

             i Stanisława Turoń

11.30 –

15.15 – Nabożeństwo Różańcowe

16.00


XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA                 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA             18 X 2020

  8.00 – Za ++ rodziców Marię i Huberta Król oraz za ++ z rodzin z obu stron

10.00 – Za + Marka Masłoń

11.30 – W intencji Józefa z okazji 60 rocznicy urodzin oraz w intencji Kamila z okazji                 26 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie                   potrzebne łaski na dalsze lata życia

15.15 – Nabożeństwo Różańcowe

16.00 Chrzty i Roczki

 

PONIEDZIAŁEK                      Dzień powszedni               19 X 20

  7.00 – Za + Mery Kusz z prośbą o dar życia wiecznego oraz za + męża Norberta

17.00 – Za + Irenę Modlisz w 1 rocznicę śmierci i za ++ rodziców z obu stron

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

WTOREK                   Wspomnienie św. Jana Kantego, prezb             20 X 20

  7.00 – Za +  Herberta Szolc na pamiątkę urodzin

17.00 – Za + ojca Gerarda Iwaneckiego i ++ z rodziny

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

ŚRODA                     Dzień powszedni             21 X 20

  7.00 – W intencji misji

17.00 – Za + Eugeniusza Seget

 

CZWARTEK Dzień powszedni 22 X 20

  7.00 – Za + Eugeniusza Seget

17.00 – Za + Witolda Kołodzieja o dar zbawienia w niebie - pod sąsiadów

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

PIĄTEK              Wspomnienie św. Jana Pawła II, pap.              23 X 20

  7.00 – W intencji misjonarzy s.Ksawiery i O Zdzisława

17.00 – Za + Łukasza Iwaneckiego – od koleżanek i kolegów z firmy ABB

18.00 – Msza św z wprowadzeniem relikwii św. Jose Sancheza del Rio

 

SOBOTA                 Dzień powszedni                24 X 20

  7.00 – Za ++ Janinę i Tadeusza Binięda

17.00 - Za + Łukasza Iwaneckiego – od górskiej ekipy z Bielska

 

NIEDZIELA                XXX niedziela zwykła               25 X 20

  8.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Różańcowej dla członków                     Żywego Różańca naszej Parafii

10.00 – Za + córkę Beatę Bożek w 1 rocznicę śmierci i za + męża Eugeniusza Bożek

11.30 – Za + męża i ojca Artura Wąs na pamiątkę urodzin oraz za ++ rodziców                         Małgorzatę i Gerarda Chwoła, za + Gertrudę i Konrada Wąs

15.15 – Nabożeństwo Różańcowe

16.00 Za + ojca Franciszka i jego rodziców


XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA                 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA          11 X 2020

  8.00 – Za + Witolda Kołodziej - od sąsiadów o dar życia wiecznego

10.00 – Za + ojca Wacława Cichecckiego w rocznicę śmierci,za + mamę Adaminę

11.30 –

15.15 – Nabożeństwo Różańcowe

16.00

 

 

PONIEDZIAŁEK                  Wspomnienie bł.Jana Beyzyma             12 X 20

  7.00 – W intencji uczestników porannej mszy św oraz ich rodzin, z prośbą o Boże                   błogosławieństwo

17.00 – Za + Adama Bogusz

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

 

WTOREK                 Wspomnienie bł.Honorata Koźmińskiego             13 X 20

7.00 –

17.00 – Za + Danutę Ptaszkowską w dniu urodzin

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

ŚRODA                   Wspomnienie św. Małgorzaty M. Alacoque             14 X 20

  7.00 –

17.00 – MSZA ŚW Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

   1.W intencji przyjmujących sakrament bierzmowania

   2.Za + Cecylię Siwiec – od koleżanek klubowych

 

CZWARTEK                 Wspomnienie św Teresy od Jezusa             15 X 20

  7.00 – Za ++ Jadwię, Ewarysta Kozłowskich, Irenę, Maksymiliana Kierzkowskich,

             ++ z rodzin Kozłowskich i Kierzkowskich

17.00 –

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

PIĄTEK                    UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ        16 X 20

  7.00 –

17.00 – Za + męża Piotra Zipper w 9 rocznicę śmierci, ++ rodziców Eufemię i Eryka                 Frach

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

SOBOTA                Wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego       17 X 20

 7.00 –

17.00 -

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

NIEDZIELA                 XIX niedziela zwykła              18 X 20

  8.00 – Za ++ rodziców Marię i Huberta Król oraz za ++ z rodzin z obu stron

10.00 – Za + Marka Masłoń

11.30 –

15.15 – Nabożeństwo Różańcowe

16.00 Chrzty i Roczki


XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA                XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA          4 X 2020

  8.00 – Za + mamę, babcię i prababcię Krystynę Szaflik w 30 dzień po śmierci

10.00 – 1.W intencji wszystkich działkowców Rodzinnego  Ogrodu Działkowego                          Szarotka, w roku jubileuszu 110 lecia istnienia ogrodu, w podziękowaniu

                za wszystkie otrzymane łaski, za szczęśliwe zebrane plony, z prośbą

                o dalszą opiekę Matki Bożej, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla nich

                i ich rodzin oraz o rychłe oddalenie pandemii koronawirusa

              2.W intencji oazy rodzin

11.30 – Za + Franciszka Sowę w 1 rocznicę śmierci

15.15 – Nabożeństwo Różańcowe

16.00 – Za ++ Gertrudę i Kazimierza Surga , dusze w czyśćcu

 

PONIEDZIAŁEK              Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej        5 X

  7.00 – Za + Witolda Kołodziej ++ z rodziny Kołodziej i Majchrzyk

17.00 – 1.Za Stanisława Kucharczyk w 35 rocznicę śmierci i za ++ Mariannę

                i Kazimierza Sandeckich

              2.Za + Łukasza Iwaneckiego w 30 dzień po śmierci

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

WTOREK                    Wspomnienie św. Brunona, prezb.          6 X 20

  7.00 – Za + Rozalię Manecką i Herberta Maneckiego od synów z rodzinami

17.00 – Za + żonę Krystynę Halup w 2 rocznicę śmierci, za + syna Szymona

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

ŚRODA              Wspomnienie NMP Różańcowej              7 X 20

  7.00 – Za + matkę Amalię na pamiątkę urodzin, + ojca Pawła, ++ rodzeństwo,

             ++ dziadków, ++ z rodzin

17.00 – Do Bożej Opatrzności w intencji Gabrieli i Henryka Iwaneckich w kolejną                     rocznicę ślubu oraz w intencji całej rodziny

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

CZWARTEK                  Dzień powszedni                8 X 20

  7.00 – Za + Krystynę Waszek - od lokatorów z ul Granitowej 1 C

17.00 – O szczęśliwy poród i zdrowie oraz opiekę Matki Bożej dla Zuzanny

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

PIĄTEK            Dzień powszedni           9 X 20

  7.00 – Za + żonę Janinę Machowską

17.00 – Za + syna Tomasza Kadzia - od rodziców, brata i siostry

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

SOBOTA                Dzień powszedni              10 X 20

 7.00 –

17.00 - Za + Józefa Krupa w 1 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny Krupa i Wojdała

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

NIEDZIELA               XXVIII niedziela zwykła            11 X 20

  8.00 – Za + Witolda Kołodziej - od sąsiadów o dar życia wiecznego

10.00 – Za + ojca Wacława Cichecckiego w rocznicę śmierci,za + mamę Adaminę

11.30 –

15.15 – Nabożeństwo Różańcowe

16.00


XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA              XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA           27 IX 2020

  8.00 – Za + matkę i żonę Gerdę Gonera i ++ z rodziny

10.00 – W intencji Marii i Józefa Waleczek z okazji 40 rocznicy ślubu, z prośbą

             o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata                         wspólnego życia w małżeństwie

11.30 – W intencji dzieci I komunijnych klasy IV B

16.00 – Za + Bożenę Franosz - na pamiątkę urodzin

 

 

PONIEDZIAŁEK                 Wspomnienie św. Wacława               28 IX 20

  7.00 – Za + córkę Sandrę w 20 rocznicę śmierci, za ++ rodziców Annę i Mariana                     brata Adama

17.00 – Za + Krzysztofa Starzyk w 1 rocznicę śmierci

 

WTOREK   ŚWIĘTO ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA,GABRIELA I RAFAŁA 29 IX 20

  7.00 – Z prośbą o powrót do zdrowia dla Tomasza Girjat

17.00 – Za ++ koleżanki i kolegów ze szkoły nr 15 w Siemianowicach

 

ŚRODA               Wspomnienie św. Hieronima             30 IX 20

  7.00 – Do Bożej opatrzności z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy               i całej rodziny

17.00 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Bolesnej Patronki Dobrej                     Śmierci za wszystkich członków Stowarzyszenia i ich rodzin

 

CZWARTEK                    Wspomnienie św.Teresy od Dzieciątka Jezus,        1 X 20

  7.00 – O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

17.00 – Za + Łucję Myśliwczyk i Teresę Kawka, ++ z rodzin

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe/prowadzi Róża św Teresy

 

PIĄTEK                  Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów               2 X 20

7.00 – Wynagradzająca Sercu Pana Jezusa w I piątek miesiąca

17.00 – za + Ludwika Wyciślika w 30 dzień po śmierci

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

SOBOTA                Dzień powszedni               3 X 20

  7.00 – Wynagradzająca Panu Jezusowi i matce Bożej za grzechy - od czcicieli

             Matki Bożej

17.00 - Za + Ludwika Gołas w 1 rocznicę śmierci , za + żonę Łucję oraz

            za ++ z rodziny

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

 

NIEDZIELA                XXVII niedziela zwykła             4 X 20

  8.00 – Za + mamę, babcię i prababcię Krystynę Szaflik w 30 dzień po śmierci

10.00 – 1.W intencji wszystkich działkowców Rodzinnego Ogrodu Działkowego                           Szarotka, w roku jubileuszu 110 lecia istnienia ogrodu, w podziękowaniu

             za wszystkie otrzymane łaski, za szczęśliwe zebrane plony, z prośbą o                         dalszą opiekę Matki Bożej, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla nich

             i ich rodzin oraz o rychłe oddalenie pandemii koronawirusa

               2. W intencji oazy rodzin

11.30 – Za + Franciszka Sowę w 1 rocznicę śmierci

15.15 - Nabożeństwo Różańcowe 

16.00


XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA              XXV NIEDZIELA ZWYKŁA            20 IX 2020

  8.00 – Za + Łukasza Iwaneckiego – od IV Róży Różańcowej

10.00 – Za + Antoniego Szmajduch, + brata Edmundai żonę Krystynę

11.30 – Z okazji urodzin dla męża Tadeusza Mielczarek - od żony i dzieci

16.00 Chrzty i Roczki

 

 

PONIEDZIAŁEK              ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA,          Apostoła 21 IX 20

  7.00 – Za + Henryka o dar życia wiecznego, za ++ rodziców Magdalenę i Waltera,                 ++ braci Wernera, Ryśka, Andrzeja, ++ z rodziny

17.00 – Za + Irenę Kołodziej w 1 rocznicę śmierci, + jej męża Józefa, ++ rodziców i

             teściów

 

WTOREK                 Dzień powszedni           22 IX 20

  7.00 – Za + Piotra Ociepka w 1 rocznicę śmierci - od żony i dzieci

17.00 – Za + Zofię Matys w 1 rocznicę śmierci

 

ŚRODA               Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezb.           23 IX 20

  7.00 – Za + Jana Wandzik w 1 rocznicę śmierci, za ++ z rodziny Wandzik

17.00 – Za ++ rodziców Janinę i Michała Ofton, Urszulę i Józefa Nowak,

             ++ pokrewieństwo z obu stron o dar życia wiecznego w niebie

 

 

CZWARTEK              Dzień powszedni          24 IX 20

  7.00 – Za + Krystynę Waszek w 30 dzień po śmierci

17.00 – Za + Zofię Cholewa w 3 rocznicę śmierci, za + małżonka Jerzego

 

 

 

PIĄTEK                  Dzień powszedni          25 IX 20

  7.00 – Za + Alojzego Stach, ++ z rodziny Stach, Niemczyk i Pawelec

17.00 – Z okazji 1 rocznicy urodzin dla Adama Nogajczyk

             z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

SOBOTA                Wspomnienie św. męcz. Kosmy i Damiana            26 IX 20

  7.00 – za + Krystynę Waszek - od lokatorów z ul. Granitowej 1 C

17.00 - Za ++ rodziców Reginę i Czesława Olszowy w rocznicę śmierci

NIEDZIELA                  XXVI niedziela zwykła           27 IX 20

  8.00 – Za + matkę i żonę Gerdę Gonera i ++ z rodziny

10.00 –

11.30 – W intencji Józefa i i Marii Waleczek z okazji 40 rocznicy ślubu

16.00 Za + Bożenę Franosz - na pamiątkę urodzin


XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA             XXV NIEDZIELA ZWYKŁA          13IX 2020

  8.00 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Różańcowej w inte ncji                         członków V Róży Różańcowej i ich rodzin

10.00 – W intencji oazy rodzin, za wszystkie rodziny naszej parafii, aby były Bogiem

              silne

11.30 –

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 Za + Mieczysława Matuszczyka w 3 rocznicę śmierci - o dar nieba

17.00 – Nabożeństwo fatimskie

 

PONIEDZIAŁEK ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚW. 14 IX 20

  7.00 – W intencji porannych uczestników mszy św z prośbą o opiekę Ducha św i

             Boże błogosławieństwo

17.00 – Za + Izabelę Baron w 12 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodzin Baron i Kołodziej

 

WTOREK            Wspomnienie NMP Bolesnej         15 IX 20

  7.00 – Za + Daniela Mrozka o dar życia wiecznego

17.00 – Za ++ Teresę i Jerzego Grunt, Martę i Romana Nowaczyk, ++ pokrewieństwo                z obu stron

 

ŚRODA               Wspomnienie świętych męcz. Korneliusza, pap.Cypriana, bpa 16 IX 20

  7.00 – Za + Małgorzatę Tokarz w 1 rocznicę śmierci i + syna Piotra w 60 rocznice                    urodzin i za ++ z obu stron

17.00 –

 

CZWARTEK          Wspomnienie św. Roberta Bellarmina        17 IX 20

  7.00 – Za + Eugeniusza i Krystynę Seget

17.00 – Za + Adama Matysek o dar nieba

 

PIĄTEK              ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI        18 IX 20

  7.00 – za + Bernarda i żonę Sonię, ++ rodziców i teściów

17.00 – Za + Łukasza Iwaneckiego - o dar nieba

 

SOBOTA Dzień powszedni 19 IX 20

  7.00 – Za + żonę i matkę Krystynę Kalyta

17.00 - Za + męża Jana Kozubek w 4 rocznicę śmierci o dar nieba

4

NIEDZIELA XXVI niedziela zwykła 20 IX 20

  8.00 –

10.00 – Za + Antoniego Szmajduch, + brata Edmunda i żonę Krystynę

11.30 – Z okazji urodzin dla męża Tadeusza Mielczarek - od żony i dzieci

16.00 Chrzty i Roczki

 


XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA            XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA              6 IX 2020

  8.00 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Różańcowej w intencji                         członków III Róży Różańcowej i ich rodzin

10.00 – Za + syna Bogdana Popielarz, męża Stanisława, ++ dziadków z obu stron

11.30 – Za wstawiennictwem MB w intencji członków II Róży Różańcowej i ich rodzin

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 –

 

PONIEDZIAŁEK           Dzień powszedni       7 IX 20

  7.00 – Za + męża i ojca Alojzego Klima, rodziców Jana i Florentynę, +

             pokrewieństwo,  za ++ z rodzin Klima i Gawęda

17.00 – Za + Kazimierza i Wiesława Ziulewski, Marylę i Zbigniewa Brych, Barbarę                   Gawrońską, Henryka i Halinę Robok

 

WTOREK               ŚWIĘTO NARODZENIA NMP            8 IX 20

  7.00 – W intencji Beaty i Daniela

17.00 – Za + Stanisława Stanisławskiego – od rodziny Piątek i Blandzi

 

ŚRODA                Wspomnienie św. Piotra Klawera,            9 IX 20

  7.00 – Za + mamę Katarzynę Skórkiewicz, siostrę Marię Friedrich

17.00 – Za ++ Helenę i Kazimierza Kumoś, Klarę i Ryszarda Bohn, + brata Joachima               i jego żonę Krystynę

 

CZWARTEK                 Dzień powszedni        10 IX 20

  7.00 – W intencji Alicji

17.00 za + Jerzego Masarczyka - w 2 rocznicę śmierci

 

PIĄTEK                    Dzień powszedni               11 IX 20

  7.00 – O światło Ducha św dla Zofii Moris

17.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Franciszka w intencji                          członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz ich rodzin z prośbą

            o Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz liczne powołania zakonne

 

SOBOTA                   UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ            12 IX 20

  7.00 – Za + mamę Mirosławę Pochwatka, ++ z rodziny Pochwatka, Kaproń, o dar                   życia wiecznego

17.00 - Za + córkę Annę Olek, ++ rodziców z obu stron

4

NIEDZIELA               XXIV niedziela zwykła            13 IX 20

  8.00 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Różańcowej w intencji

             członków V Róży Różańcowej i ich rodzin

10.00 – W intencji oazy rodzin, za wszystkie rodziny naszej parafii, aby były Bogiem                 silne

11.30 –

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 Za + Mieczysława Matuszczyka w 3 rocznicę śmierci - o dar nieba

17.00 – Nabożeństwo fatimskie


XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

 

NIEDZIELA             XXI NIEDZIELA ZWYKŁA        30 VIII 2020

  8.00 – W intencji syna Piotra Mazurka z okazji 50 rocznicy urodzin z prośbą

             o Boże,błogosławieństwo,opiekę Matki Bożej

11.30 – Z okazji 95 urodzin Henryki Sadłoń z prośbą o Boże błogosławieństwo,                         opiekę Ducha św i zdrowie na dalsze lata życia TD

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 Za + Adama Czajkowskiego

 

PONIEDZIAŁEK            Dzień powszedni      31 VIII 20

  7.00 – Za + Urszulę Dandik i Piotra Dandik, ++ z rodziny Dandik i Olszok oraz                         Franciszkę Biskup

17.00 – Za wstawiennictwem Matki Bożej z Lourd, z prośbą o pomyślny przebieg                     operacji i łaskę zdrowia w pewnej intencji

 

WTOREK         Dzień powszedni        1 IX 20

  7.00 – Za + Wandę Piątek w 1 rocznicę śmierci i za + Michała Piątek w 5 rocznicę                 śmierci, za ++ z rodziny Piątek, Gola i Koczar

17.00 – Z okazji 80 rocznicy urodzin, w podziękowaniu za przeżyte lata z prośbą                       opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha św. dla całej rodziny

 

ŚRODA             Dzień powszedni       2 IX 20

  7.00 – Za + męża Józefa Dudek, ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny

17.00 – Za + męża Jana Pietruszka w 1 rocznicę śmierci, ++ rodziców Pietruszka i                   Pandzia

 

CZWARTEK               Wspomn. św. Grzegorza Wielkiego         3 IX 20

  7.00 – O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

17.00 – Za + Elfrydę Modlisz w 2 rocznicę śmierci, ojca Władysława, ++ dziadków

             z obu stron, + Agnieszkę i Augustyna Szczuka, ++ z rodziny Modlisz,

             Szykowski i Franke

 

PIĄTEK                 Dzień powszedni             4 IX 20

  7.00 – W rocznicę śmierci za + Janinę Machowską

17.00 - Do Najświętszego Serca Pana Jezusa - wynagradzająca

 

SOBOTA                   Dzień powszedni          5 IX 20

  7.00 – Do Pana Jezusa za wstawiennictwem MB jako wynagrodzenie za grzechy -                 od czcicieli Matki Bożej

17.00 –

4

NIEDZIELA                  XXIII niedziela zwykła                6 IX 20

  8.00 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Różańcowej w intencji                          członków III Róży Różańcowej i ich rodzin

10.00 - Za + syna Bogdana Popielarz, męża Stanisława , ++ dziadków z obu stron

11.30 – Za wstawiennictwem MB w intencji członków II Róży Różańcowej i ich rodzin

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.