Intencje Mszalne

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

 

NIEDZIELA V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21 III 21

  8.00 – Za + Gerarda Morawin - w 30 dni po jego śmierci

10.00 - Za + Henryka Osieckiego w 1 rocznicę śmierci

11.30 – Za + Hannę Bakalarską

15.30 – Gorzkie Żale

16.00 – Chrzty i Roczki

 

PONIEDZIAŁEK DZIEŃ POWSZEDNI 22 III 21

  7.00 – Za + Jana Masalskiego w 30 dzień po śmierci

17.00 – Za + Konrada Wawrzyńczok w 6 r śmierci, za ++ z rodzin Wawrzyńczok i Wichary

 

WTOREK DZIEŃ POWSZEDNI 23 III 21

  7.00 –

17.00 – za + Jadwigę Skrzypek

 

ŚRODA DZIEŃ POWSZEDNI 24 III 21

  7.00 -

17.00 – Za + Andrzeja Gołas

 

CZWARTEKUROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO25 III 21

  7.00 -

17.00 – Za + Franciszka Peter – od lokatorów

17.30 - Droga Krzyżowa dla dzieci

 

PIĄTEK DZIEŃ POWSZEDNI 26 III 21

  7.00 –

17.00 – Za + Hanryka Ukleja – od lokatorów

17.45 – Droga Krzyżowa

 

SOBOTA DZIEŃ POWSZEDNI 27 III 21

  7.00 – Za + Ireneusza Walla oraz za ++ z rodziny Walla

17.00 – Za + Lidię Rojek

 

NIEDZIELA VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28 III 21

  8.00 – Za + męża Tadeusza Baranowskiego w 30 rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców i

                rodzeństwo z obu stron

10.00 - Za Parafian

11.30 – O Boże błogosławieństwo w 2 - gą rocznicę urodzin dla Janinki w 2 - gą rocznicę                           śmierci z prośbą o dar nieba dla anonimowej dawczyni

15.30 – Gorzkie Żale

16.00 – Za ++ rodziców Annę i Antoniego Durok, Jadwigę i Norberta Brenner oraz za ++ z                         rodziny Brenner i Durok


IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

 

 

NIEDZIELA                IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU               14 III 21

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św.,                           opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla wszystkich członków i ich rodzin

10.00 - Za + Janinę Pakuła – od córki z rodziną, i za dusze w czyśćcu cierpiące

11.30 – Za + Stefanię i Franciszka Skrzypek oraz + syna Kazimierza i synową Julię

15.30 – Gorzkie Żale

16.00 – Za + męża Stanisława Filus w rocznicę śmierci, ++ rodziców Emilię i Mariana                                Adaszyńskich

 

PONIEDZIAŁEK                   DZIEŃ POWSZEDNI                  15 III 21

  7.00 – Za + żonę i mamę Janinę Machowska

17.00 – W intencji Kamila z okazji 15 rocznicy urodzin z prośbą o zdrowie, pomoc w podjęciu                  ważnej decyzji oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziców, brata

                i dziadków

 

WTOREK                   DZIEŃ POWSZEDNI                   16 III 21

  7.00 – Za + mamę Janinę Szolc w rocznicę śmierci

17.00 – Za + matkę Helenę w 15 rocznicę śmierci, ojca Jana, teściów Wiktorię, Józefa, siostrę                  Helenę, męża Józefa, za ++ z rodziny Przyborowskich i Domin

 

ŚRODA                  DZIEŃ POWSZEDNI                17 III 21

  7.00

17.00 – Za + mamę Barbarę Kołodziej w 3 rocznicę śmierci, + ojca Herberta i siostrę Izabelę

 

CZWARTEK                   DZIEŃ POWSZEDNI                 18 III 21

7.00 -

17.00 – Za ++ rodziców Genowefę i Tadeusza Chyra

w kolejną rocznicę śmierci, za ++ krewnych z obu

stron oraz za wszystkich ++ z rodziny Majer

17.30 - Droga Krzyżowa dla dzieci

 

PIĄTEK                UROCZYSTOŚĆ ŚW JÓZEFA                  19 III 21

  7.00 – Za + Krzysztofa Franosz o dar życia wiecznego od kolegów z pracy

17.00 – Do św Józefa w intencji naszej Parafii

17.45 – Droga Krzyżowa

 

SOBOTA                     DZIEŃ POWSZEDNI                  20 III 21

  7.00 – Za + mamę Helenę Dyla, + ojca Antoniego, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron

17.00 – Za + mamę Renate Muszyńską i + babcię Marię Soliga

 

NIEDZIELA                         V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                  21 III 21

  8.00 – Za + Gerarda Morawin - w 30 dni po jego śmierci

10.00 - Za + Henryka Osieckiego w 1 rocznicę śmierci

11.30 – Za + Hannę Bakalarską

15.30 – Gorzkie Żale

16.00 – Chrzty i Roczki


III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

NIEDZIELA                 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU             7 III 21

  8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy – od czcicieli Matki               Bożej

10.00 - W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były Bogiem silne

11.30 – Za Parafian

15.30 – Gorzkie Żale

16.00 Za + Brygidę Szweda w 1 rocznicę śmierci - od męża, dzieci i wnuków

 

PONIEDZIAŁEK                   DZIEŃ POWSZEDNI                8 III 21

17.00 – Za + Antoniego Greń – od lokatorów z ul. Śląskiej 48 B

 

WTOREK              DZIEŃ POWSZEDNI             9 III 21

17.00 – Za + męża i ojca Stanisława Gburczyk w 5 rocznicę śmierci

 

 

ŚRODA                 DZIEŃ POWSZEDNI              10 III 21

17.00 – Za + męża Jerzego Prysok, teściów Rozalię i Franciszka oraz rodzeństwo,                   rodziców Marięi  Franciszka Hermasz

 

CZWARTEK DZIEŃ POWSZEDNI 11 III 21

17.00 – za + Antoniego Greń - od lokatorów z ul. Śląskiej 48 B

17.30 - Droga Krzyżowa dla dzieci

 

PIĄTEK                 DZIEŃ POWSZEDNI            12 III 21

17.00 – Za + męża Szczepana w 30 rocznicę śmierci oraz za ++ córki Gabrielę i                       Danutę oraz syna Janusza, ++ z rodzin

17.30 – Droga Krzyżowa

 

SOBOTA                   DZIEŃ POWSZEDNI                  13 III 21

7.00 – Za + Katarzynę Sosada w 30 dzień po śmierci

17.00 – za + Andrzeja Korcz

 

NIEDZIELA                  iV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                14 III 21

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha               św., opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla wszystkich członków i ich rodzin

10.00 - Za + Janinę Pakuła – od córki z rodziną, i za dusze w czyśćcu cierpiące

11.30 – Za + Stefanię i Franciszka Skrzypek oraz + syna Kazimierza i synową Julię

15.30 – Gorzkie Żale

16.00 Za + męża Stanisława Filus w rocznicę śmierci, ++ rodziców Emilię i Mariana               Adaszyńskich


III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

NIEDZIELA                 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU               28 II 21

  8.00 – Za + siostrę Danutę Kowalczyk w 1 rocznicę śmierci oraz jej męża Adama,

             za ++ z rodziny z obu stron

10.00 - za Parafian

11.30 – Za + męża Franciszka Wesoły w 10 rocznicę śmierci, za + Marię Panienka,                 ++ z rodziny Panienka oraz Teresę Czerwińską

16.00 Za + brata Andrzeja Padalskiego w rocznicę śmierci

 

 

PONIEDZIAŁEK                   DZIEŃ POWSZEDNI                    1 III 21

  7.00 –Za + Jana Baranowicz w 5 rocznicę śmierci - od rodziny

17.00 – Za + Jana Banta – od siostry Haliny z mężem

 

WTOREK                 DZIEŃ POWSZEDNI                 2 III 21

  7.00 – Od uczestników porannej mszy – z prośbą o oddalenie pandemii, zdrowie i                 wszelkie łaski

17.00 – W intencji + męża Ryszarda z okazji urodzin od żony syna i wnuków

 

 

ŚRODA                 DZIEŃ POWSZEDNI                3 III 21

17.00 – Za + Jana Banta - od chrześniaka Pawła

 

CZWARTEK                   Święto św. Kazimierza, Królewicza           4 III 21

17.00 – Za + Jana Banta - od siostry Teresy z rodziną

 

PIĄTEK                DZIEŃ POWSZEDNI           5 III 21

17.00 – Do Serca Pana Jezusa – jako wynagradzająca za grzechy

 

SOBOTA               DZIEŃ POWSZEDNI                6 III 21

  7.00 – Za + Marię Hajderską, ++ rodziców i rodzeństwo

17.00 – Za + męża Michała Cyroń w 5 rocznicę śmierci

 

 

NIEDZIELA               IIINIEDZIELA WIELKIEGO POSTU          7 III 21

  8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy – od czcicieli Matki               Bożej

10.00 - W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były Bogiem silne

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 Za + Brygidę Szweda w 1 rocznicę śmierci - od męża, dzieci i wnuków


IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA                   IV NIEDZIELA ZWYKŁA                  7 II 21

  8.00 – Za + Karola Habrajski - w 30 dzień po śmierci

  9.00 – Za + Zbigniewa Mach

10.00 - W intencji oazy rodzin za rodziny naszej parafii aby były Bogiem silne

11.30 – Za + Kazimierza Szarkowicza - w 30 dzień po śmierci

16.00 Do Matki Bożej z Lourdes za chorych

18.00 – Za + Alfonsa Gajdzik w 30 dzień po śmierci

 

PONIEDZIAŁEK                 DZIEŃ POWSZEDNI               8 II 21

7.00 – Za + Łukasza Brzezińskiego na pamiątkę urodzin i w kolejną rocznicę śmierci             męża

 

WTOREK              DZIEŃ POWSZEDNI                    9 II 21

  7.00 – Za uczestników porannej mszy św.

 

 

ŚRODA                 SW JOSE SANCHEZ DEL RIO               10 II 21

  7.00 – Za + Henryka Górnika od rodziny Jaśkiewiczów

 

 

CZWARTEK                MATKI BOŻEJ Z LOURDES               11 II 21

17.00 – Za + męża w 2 rocznicę śmierci

 

PIĄTEK                    DZIEŃ POWSZEDNI               12 II 21

17.00 – W intencji Ireny Tomczyk z okazji 50 rocznicy urodzin z z prośbą o Boże                       błogosławieństwo i zdrowie a także opiekę Matki Bożej i św Józefa

 

SOBOTA                    DZIEŃ POWSZEDNI                13 II 21

17.00 – 

 

 

NIEDZIELA                   V NIEDZIELA ZWYKŁA                       14 II 21

  8.00 – W intencji członków Róż Różańcowych i ich rodzin z prośbą o Boże                             błogosławieństwo, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej i zdrowie

  9.00 –

10.00 - Za + ojca Stanisława Pacia w rocznicę urodzin, za + mamę Janinę

            i ++ dziadków z obu stron

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 Za Agnieszkę Baranowską w 2 rocznicę śmierci - od męża i dzieci

18.00 –


IV NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA           IV NIEDZIELA ZWYKŁA              31 I 21

  8.00 – W intencji Łucji Krupińskiej z okazji 1 rocznicy urodzin z prośbą o Boże                        błogosławieństwo i opiekę św. Józefa

9.00 - Z podziękowaniem za szczęśliwy przebieg operacji Matce Bożej oraz z prośbą             o łaskę zdrowia dla Barbary

10.00 –

11.30 – Za + Karola Schnaider w 1 rocznicę śmierci

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 – Za + Kazimierza Szarkowicza – od Pauliny Piórkowskiej

 

PONIEDZIAŁEK                  DZIEŃ POWSZEDNI              1 II 21

  7.00 –

 

WTOREK                 ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO               2 II 21

  7.00 -

17.00 – Za + męża Wilhelma Iwaneckiego na pamiątkę rocznicy ślubu o wieczna                     radość z Bogiem w niebie od żony oraz za wszystkich ++ z rodziny

 

ŚRODA                Wspomnienie św. Błażeja, bpa i męcz              3 II 21

  7.00 – Za + Henryka Górnika - od rodziny Zembikow

 

CZWARTEK                   DZIEŃ POWSZEDNI                 4 II 21

  7.00 – O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 

PIĄTEK                Wspomnienie św. Agaty                       5 II 21

17.00 – Za + Zdzisława Grygier w 30 dzień po śmierci

 

SOBOTA Wspomnienie św. Pawła Miki i Tow. 6 II 21

7.00 – Za wstawiennictwem Niepokalanego Serca Maryi jako wynagradzająca za                   grzechy – od czcicieli Matki Bożej

17.00 – Za + męża Piotra Kozubek w 5 rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA                  IV NIEDZIELA ZWYKŁA               7 II 21

  8.00 – Za + Karola Habrajski - w 30 dzień po śmierci

  9.00 – Za + Zbigniewa Mach

10.00 - W intencji oazy rodzin za rodziny naszej parafii aby były Bogiem silne

11.30 – Za + Kazimierza Szarkowicza - w 30 dzień po śmierci

15.30 – Nieszpory 

16.00

18.00 – Za + Alfonsa Gajdzik w 30 dzień po śmierci

 


III NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA               III NIEDZIELA ZWYKŁA                 24 I 21

  8.00 –

  9.00 - Do Bożej Opatrzności z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla brata   

            Ryszarda - w 80 rocznicę urodzin / TD /

10.00 – Za + Renatę Muszała w 5 rocznicę śmierci od Krzysztofa

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 Za ++ Stanisławę i Jana Druchniak - z okazji

10 rocznicy śmierci

18.00 – Za ++ dziadków Margot i Alfreda Padalskich, Janinę i Józefa Gawrońskich

 

PONIEDZIAŁEK ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA 25 I 21

  7.00 – Za + Jerzego Cholewa w 4 rocznice śmierci

17.00 – Za + Małgorzatę Budzińską w 2 miesiąc po śmierci za + Zbigniewa

             Budzińskiego w 2 rocznicę śmierci - od siostry i synów z rodziną

 

WTOREK                Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa 26 I 21

7.00 –

17.00 – Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej w intencji Moniki

             z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

 

ŚRODA              DZIEŃ POWSZEDNI        27 I 21

  7.00 – Za + Janinę Pacia na pamiatkę urodzin, + ojca Stanisława i ++ dziadków

             z obu stron

17.00 – Do Bożej Opatrzności, Patronki Dobrej Śmierci za wszystkich członków

17.30 – Nabożeństwo do św Józefa

 

CZWARTEK               Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu            28 I 21

  7.00 – W intencji mamy Wandy Frydrych z prośbą o powrót do zdrowia i opiekę

             Matki Bożej i św Józefa

17.00 – W intencji Henryka Iwaneckiego, w podziękowaniu za przeżyte 60 lat,

             z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i św Józefa TD

 

PIĄTEK                 DZIEŃ POWSZEDNI               29 I 21

  7.00 – Za + Mariana Muras w 9 rocznicę śmierci, za ++ rodziców Józefa i Eugenię,                 brata Zygmunta, ++ z rodziny

17.00 –

 

SOBOTA                 DZIEŃ POWSZEDNI                 30 I 21

  7.00 –

17.00 – Za + Zuzannę Płuciennik w 9 rocznicę

 

NIEDZIELA                   IV NIEDZIELA ZWYKŁA                   31 I 21

  8.00 – W intencji Łucji z okazji 1 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo

             i opiekę św Józefa

  9.00 -

10.00 –

11.30 – Za + Karola Schnaider w 1 rocznicę śmierci

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 –

 


II NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA               II NIEDZIELA ZWYKŁA            17 I 21

  8.00 – O zdrowie dla Łucji

  9.00 - Za Parafian

10.00 – Za wstawiennictwem MB o szczęśliwy przebieg operacji dla Barbary

11.30 – Za + Hildegardę Stachowicz w 30 dzień po śmierci

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 – Za + Kazimierza Szarkowicza - od Rafała Kras

 

PONIEDZIAŁEK                    DZIEŃ POWSZEDNI              18 I 21

  7.00 –

17.00 – Za + Annę w 30 dzień po śmierci Wiktora Bartosz, dziadków Bartosz,

            ++ ze strony Bartosz i Smol

 

WTOREK             Wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara                  19 I 21

  7.00 – Za + Mariana Piotrowskiego w 1 rocznicę śmierci

17.00 –

 

ŚRODA                      DZIEŃ POWSZEDNI              20 I 21

  7.00 –

17.00 – Za + Kazimierza Szarkowicza – od rodz. Sobieraj

17.30 – Nabożeństwo do św Józefa

 

CZWARTEK Wspomnienie św. Agnieszki 14 I 21

7.00 –

17.00 –

 

PIĄTEK                 DZIEŃ POWSZEDNI               21 I 21

  7.00 – Za + Julię Gebauer - od wnuków Tomasza, Agnieszki i prawnuka Mateusza 17.00 – Za + Pawła Powalskiego - od lokatorów z ul.Gansińca 4

 

 

SOBOTA               DZIEŃ POWSZEDNI            22 I 21

  7.00 –

17.00 – W intencji Zofii Sznurpfeil z podziękowaniem za 80 lat życia a także z prośbą               o dalsze Boże błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, zdrowie,

             na dalsze lata życia / TD /

 

NIEDZIELA                III NIEDZIELA ZWYKŁA             23 I 21

  8.00 –

9.00 - Do Bożej Opatrzności z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla brata                Ryszarda - w 80 rocznicę urodzin / TD /

10.00 – Za + Renatę Muszała w 5 rocznicę śmierci od Krzysztofa

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 Za ++ Stanisławę i Jana Druchniak - z okazji 10 rocznicy śmierci

18.00 – Za ++ dziadków Margot i Alfreda Padalskich, Janinę i Józefa Gawrońskich

 


NIEDZIELA CHTU PAŃSKIEGO

 

NIEDZIELA                       ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKSIEGO              10 I 21

  8.00 – Za ++ rodziców Annę i Alfreda Szymoszek w kolejną rocznicę śmierci

             i ++ z rodziny Niemczyk i Ottenburger

  9.00 -

10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii, aby były Bogiem

             silne

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 –

 

PONIEDZIAŁEK              DZIEŃ POWSZEDNI            11 I 21

  7.00 – Za + Joannę Machowską, żonę i mamę z prośbą o udział w królestwie                         niebieskim m

17.00 – Za + Pawła Muc, syna Tomasza, wnuka Michała, rodziców z obu stron,

             ++ braci i siostry

 

WTOREK                DZIEŃ POWSZEDNI              12 I 21

  7.00 – Za uczestników porannej mszy św. z prośbą o Boże błogosławieństwo,                         opiekę Ducha św. i zdrowie

17.00 – Za + mamę Lidię Szolc w 22 rocznicę śmierci, + męża, rodziców, teściów,                     brata Ernesta, siostrę Zytę, jej dzieci Danutę i Andrzeja, + Zofię Strzelczyk

 

ŚRODA                 DZIEŃ POWSZEDNI           13 I 21

  7.00 –

17.00 – Za ++ Anielę i Jana Wrobel, Helenę i Andrzeja Prokop, + z rodziny                               Orzechowskich, Wysockich, Wróbel

 

CZWARTEK                 DZIEŃ POWSZEDNI             14 I 21

  7.00 – Za + Julię Gebauer - od córki Ewy i zięcia Henryka

17.00 – Za + Agatę Wojciechowską w 30 dzień po śmierci

 

 

 

PIĄTEK                  DZIEŃ POWSZEDNI                  15 I 21

  7.00 – Za + ojca Antoniego Dyla z okazji urodzin oraz mamę Helenę,

            ++ pokrewieństwo z obu stron 17.00 – Za + Adaminę Cichecką na pamiątkę

            urodzin oraz za + ojca Wacława

 

SOBOTA               DZIEŃ POWSZEDNI               16 I 21

  7.00 –

17.00 – Za + Stanisława Baniak w rocznicę śmierci i za ++ ze stron Baniak i                             Czerwińska

 

NIEDZIELA                    II NIEDZIELA ZWYKŁA             17 I 21

  8.00 –

  9.00 - Za Parafian

10.00 –

11.30 – Za + Hildegardę Stachowicz w 30 dzień po śmierci

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 –

 


II NIEDZIELA PO NARODZENIU

NIEDZIELA II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM I 21

  8.00 –

  9.00 - Za ++ rodziców Helenę i Józefa Stróżyna, wnuczkę  Julię, Ernesta Firsch, ++ z                                  pokrewieństwa

10.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz

                 o zdrowie i ochronę przed koronawirusem

11.30 – Za + Łukasza Iwaneckiego - na pamiątkę urodzin

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 – Za + Mariana Magier - od żony i córek

18.00 – Za + Jolantę Jednicką w rocznicę urodzin, jej męża Arkadiusza Jednickiego oraz ++ z                    rodziny

 

PONIEDZIAŁEK DZIEŃ POWSZEDNI I 21

7.00 –

17.00 – Za + męża Jerzego Moczygęba, ++ rodziców z obu stron, trzech braci

 

WTOREK DZIEŃ POWSZEDNI I 21

7.00 –

17.00 –

 

ŚRODA UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO I 21

8.00 –

9.00 -

10.00 -

11.30 – Z okazji 80 -tej rocznicy urodzin Agnieszki Mrochen z prośbą o Boże                                                   błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski / TD /

16.00 –

17.30 – WIECZÓR TRZECH KRÓLI

18.00 – W intencji misji

 

 

CZWARTEDZIEŃ POWSZEDNI I 21

7.00 -

17.00 – Za + mamę Adelajdę Zipper w 11 rocznicę śmierci ojca Ewalda, brata Piotra,

                ++ z rodziny

 

 

PIĄTEK DZIEŃ POWSZEDNI 8 I 21

  7.00 – 

17.00 – W intencji Łukasza Iwaneckiego w rocznicę urodzin – od Przyjaciół

 

SOBOTA DZIEŃ POWSZEDNI 9 I 21

  7.00 –

17.00 – Za + mamę Józefę Szweda w 25 rocznicę śmierci i za + ojca Augustyna

 

NIEDZIELA NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 10 I 21

  8.00 –

  9.00 -

10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii, aby były Bogiem silne

11.30 –

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 –

18.00 –


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.