Intencje Mszalne

II NIEDZIELA ADWENTU

 

 

NIEDZIELA                II NIEDZIELA ADWENTU          10 XII 2023

  8.00 – Za + mamę Gertrudę Cuber,+ ojca Feliksa, ++ siostry Urszulę, Franciszkę i Erykę,                         brata Wincentego, szwagrów Ryszarda, Zygfryda, Szczepana
10.00 – Za + Janinę Burdzel od męża z synem
11.30 – Za+ Adama Kurgana, ++ Henrykę, Józefa, Andrzeja Sztanderów
15.30 – Nabożeństwo adwentowe
16.00 – Za + Julię i Edwarda Banaś, Annę Banaś, Zofię Bochenek, ++ z pokrewieństwa, za                           dusze w czyśćcu

 

PONIEDZIAŁEK               Dzień powszedni           11 XII 23

  7.00 –
17.00 – Roraty dla dzieci – Za + męża Piotra Olek od kolegi Ignaca

 

WTOREK                  Dzień powszedni         12 XII 23

  7.00 – Za + Annę Szymoszek na pamiątkę urodzin, + ojca Alfreda, + brata Henryka, + teścia                   Wilhelma Ottenburger, + Helenę i Franciszka Niemczyk

17.00 – Roraty dla dzieci – Za + Janusza Przewoźniak w 10 rocznic e smierci oraz za                                     wszystkich, ++ z rodziny Przewoźniak, Burdela, Nowak oraz za dusze w czyśćcu

 

ŚRODA               Wspomnienie św. Łucji, dz. i męcz.         13 XII 23

  7.00 - Za + Henryka Kłosek

17.00 - Roraty dla dzieci – za + Grzegorza Giermuzińskiego od siostry z rodziną

 

CZWARTEK                 Wspomnienie św. Jana od Krzyża           14 XI 23

 7.00 – Za ++ Gertrudę i Wawrzyna Rezner

17.00 – Roraty dla dzieci – Za + Artura Jeromin w 30- dzień po śmierci - od sąsiadów

                 z ul. Skowronków

 

PIĄTEK                 Dzień powszedni            15 XII 23

  7.00 –

17.00 – Roraty dla dzieci –

19.00 - Roraty dla dorosłych

 
SOBOTA                Dzień powszedni             16 XII 23

  7.00 – Za + Teresę Adamczyk w 2 rocznicę śmierci

17.00 – Za + matkę Krystynę Polok w 5 rocznicę śmierci, + ojca Szczepana z okazji urodzin,                     za ++ z rodziny Soduś, Polok, Dawczyk

 

NIEDZIELA             IIi NIEDZIELA ADWENTU         17 XII 23

8.00 –
10.00 –
11.30 –
15.30 – Nabożeństwo adwentowe
16.00 –

 

 


I NIEDZIELA ADWENTU

 

 

NIEDZIELA               I NIEDZIELA ADWENTU        3 XII 2023

  8.00 –W intencji Barbary Tańczyn z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski,                  z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB
10.00 – W intencji Oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii, aby były silne Bogiem
11.30 – Za ++ rodziców Zofię i Stanisława Baniak, za ++ z rodziny Baniak i Czerwińskich
15.30 – Nabożeństwo adwentowe
16.00 – Za++ Łucje i Ludwika Gołas, za ++ z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK               Wspomnienie św. Barbary        4 XII 23

  7.00 – Za + Adelajdę Księżyk, + męża Gerarda w rocznicę śmierci
  9.00 – W intencji górników, emerytów i ich rodzin
17.00 – Roraty dla dzieci - Za Parafian

 

WTOREK               Dzień powszedni       5 XII 23

  7.00 – Za + Zofię Grzywna w 30 dzień po śmierci

17.00 – Roraty dla dzieci - W intencji Szymona Wantuły z okazji 14 rocznicy urodzin z                                 prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św. i opiekę MB dla niego i całej                                 rodziny

 

ŚRODA                     Wspomnienie św. Mikołaja                 6 XII 23

  7.00 - Za + Wiesława Kostrzewa od szwagra Wojciecha z rodziną

17.00 - Roraty dla dzieci - Za + żonę Marię Zwolak i za ++ z rodziny Zwolak

 

CZWARTEK                  Wspomnienie św. Ambrożego     7 XII 23

7.00 – Do Miłosierdzia Bożego za grzechy aborcji

17.00 – Roraty dla dzieci - Za + Marię Szwarc z okazji urodzin

 

PIĄTEK                 UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP             8 XII 23

  7.00 – W intencji uczestników porannej mszy z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

17.00 – Roraty dla dzieci – Za Parafian

19.00 - Roraty dla dorosłych

 
SOBOTA                 Dzień powszedni             9 XII 23

  7.00 – Za Parafian

17.00 – Za + Jana Farynę, Marka, Czesława, Anielę, Stanisława Faryna, Andrzeja Ilcewicz,                         Anielę, Marcina, Stanisława Włodarczyk

 

NIEDZIELA                II NIEDZIELA ADWENTU            10 XII 23

  8.00 – Za + mamę Gertrudę Cuber,+ ojca Feliksa, ++ siostry Urszulę, Franciszkę i Erykę,                         brata Wincentego, szwagrów Ryszarda, Zygfryda, Szczepana
10.00 – Za + Janinę Burdzel od męża z synem
11.30 – Za+ Adama Kurgana, ++ Henrykę, Józefa, Andrzeja Sztanderów
15.30 – Nabożeństwo adwentowe
16.00 – Za + Julię i Edwarda Banaś, Annę Banaś, Zofię Bochenek, ++ z pokrewieństwa, za                           dusze w czyśćcu

 

 

 

 

 

 

 


UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

NIEDZIELA       UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA           26 XI 2023

  8.00 – W intencji Ministrantów naszej Parafii i ich Rodziców

10.00 – Za + Ewę Czubała w 1 rocznicę śmierci, + Rafała Czubała, + Tomasza                                                    Chmielarskiego,  ++ z rodziny Czubała i Rams
11.30 – Za + mamę Juliannę Buraczewską, + chrzestną Anielę Szczęsną
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + Edwarda Wocka od żony i dzieci

 

PONIEDZIAŁEK                Dzień powszedni         27 XI 23

  7.00 –
17.00 – Za + Małgorzatę Budzińską w 3 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny Budzińskich,                      Hajda, Matula, Flak, Biel, Podoba

 

WTOREK            Dzień powszedni            28 XI 23

  7.00 –

17.00 – Za + męża Marek Piotr i ++ rodziców

 

ŚRODA                  Dzień powszedni          29 XI 23

  7.00 -

17.00 - W intencji Łucji Paliorz z okazji 75 rocznicy urodzin oraz urodzin Szymona i Emilii z                  prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie TD

 

CZWARTEK               ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA           30 XI 23

  7.00 –

17.00 – Za + Wandę Szutowicz w 30 dzień po śmierci

 

PIĄTEK                 Dzień powszedni                   1 XII 23

  7.00 – Do Miłosierdzia Bożego w intencji Teresy Zawadzkiej z okazji 70 rocznicy urodzin,

                 z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MBNP i św. Teresy i zdrowie   TD

17.00 –

 
SOBOTA             Dzień powszedni           2 XII 23

  7.00 – Za ++ rodziców Władysławę i Marcina Piórkowskich, męża Kazimierza, ++ rodziców

                Wandę i Tadeusza Szarkowicz

17.00 – Za + Waldemara Popławskiego

 

NIEDZIELA                I NIEDZIELA ADWENTU              3 XII 23

  8.00 – W intencji Barbary Tańczyn z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski,                   z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB
10.00 – W intencji Oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii, aby były silne Bogiem
11.30 – Za ++ rodziców Zofię i Stanisława Baniak, za ++ z rodziny Baniak i Czerwińskich
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za++ Łucje i Ludwika Gołas, za ++ z rodziny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA                  XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA             19 XI 2023

  8.00 – Za + męża Mariana Wawrzyńczok i ++ rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu
10.00 – Za + męża Stanisława Mitura w 30 dzień po śmierci + brata Janusza z okazji urodzin,                   za ++ rodziców
11.30 – Za ++ rodziców
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 –

 

PONIEDZIAŁEK                 Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego              20 XI 23

  7.00 – Za + Brata Alfreda Badura, + Beatę oraz za ++ rodziców, ++ z rodzin Badura, Wiatr i                    Derbis
17.00 – Za + męża Jana i za wszystkich ++ z rodziny Szymańskich i Sajnaga

 

WTOREK                  Wspomnienie Ofiarowania NMP              21 XI 23

  7.00 – Za grzechy aborcji jako wynagrodzenie

17.00 – Za + siostrę Sonię Kowalską, + siostrzeńca Mariana Kowalskiego, + Jana                                            Kuczyńskiego, + Rajmunda Gawron

 

ŚRODA                      Wspomnienie św. Cecylii, dz. i męcz             22 XI 23

  7.00 -

17.00 - 1.Za + siostrę Janinę Szmajduch w 30 dzień po śmierci
2.W intencji Bogdana Piórkowskiego z okazji 70 rocznicy urodzin /TD

 

CZWARTEK                 Dzień powszedni           23 XI 23

  7.00 –

17.00 – Za + Henryka Ociepkę i ++ z rodziny Ociepka i Mantykiewicz

 

PIĄTEK      Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezb. i Tow.  24 XI 23

  7.00 – Za+ Elżbietę Gwardyś od bratanicy Eweliny z mężem

17.00 – Zza + Bożenę Farat w 10 rocznicę śmierci

 
SOBOTA                   Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej              25 XI 23

  7.00 – Za + mamę Helenę Świątek, + ojca Jana i + brata Bogdana

17.00 – Za ++ rodziców Ewę i Antoniego, ++ siostry i braci z rodziny Sacha oraz za                                        siostrzeńca Piotra Gurgula i ++ z rodziny Sacha

 

NIEDZIELA             CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA                26 XI 23

  8.00 – W intencji ministrantów i ich rodziców
10.00 – Za + Ewę Czubała w 1 rocznicę śmierci, + Rafała Czubała, + Tomasza

                Chmielarskiego,  ++ z rodziny Czubała i Rams
11.30 – Za + mamę Juliannę Buraczewską, + chrzestną Anielę Szczęsną
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + Edwarda Wocka od żony i dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA                  XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA            12 XI 202

  8.00 – Za Parafian
10.00 – Za + Joannę Radkiewicz w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Za + Elżbietę Gwardyś od całej rodziny
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + Ewę od wujka Janka z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK                            Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka

                                                                                                                                                i Krystyna 13 XI 23

  7.00 –
17.00 – Za + Halinę Hajduk w 30 dzień po śmierci

 

WTOREK                  Dzień powszedni                  14 XI 23

  7.00 – Za + kuzynkę Krystynę Październik od Doroty

17.00 – Za + Jerzego Lesisz w 30 dzień po śmierci

 

ŚRODA                      Dzień powszedni                  15 XI 23

  7.00 - Za ++ Janinę i Romana Ambroż od rodziny Żurawskich, od Teresy i Lucjana Bicz oraz                  od Joanny Bartoszyńskiej z rodziną

17.00 - Za ++ rodziców Ingeborgę i Józefa Weber, ++ dziadków z rodziny Weber, Krzenciesa
                i Strzelczyk

 

CZWARTEK                    Dzień powszedni                16 XI 23

  7.00 – Za + Elżbietę Gwardyś - od bratanicy Moniki z mężem

17.00 – W intencji wspólnoty Róż Różańcowych

 

PIĄTEK                Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej              17 XI 23

7.00 – Za ++ rodziców Urszulę i Sylwestra Kurzyca, + babcię i dziadka Jadwigę i Rocha                             Powroźnik

17.00 – Za + mamę Agnieszkę Iwanecką, ++ z rodziny

 
SOBOTA                   Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny             18 XI 23

  7.00 – Za + Edeltraudę Błanik w 1 rocznicę śmierci, + męża Edwarda

17.00 –

 

NIEDZIELA                         XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA                 19 XI 23

  8.00 – Za + męża Mariana Wawrzyńczok i ++ rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu
10.00 – Za + męża Stanisława Mitura w 30 dzień po śmierci + brata Janusza z okazji urodzin,                   za ++ rodziców
11.30 –
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + Ewę od wujka Janka z rodziną

 

 

 

 

 

 

 


XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA            XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA          5 XI 2023

  8.00 – Za Parafian
10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + Jolantę Poremską w 30 dzień po śmierci, ++ z pokrewieństwa z obu stron
15.30 - Nabożeństwo za zmarłych
16.00 – Za + Jarosława Wójciak w 15 rocznicę śmierci matkę Teresę w 1 rocznicę śmierci,

                + ojca Józefa, ++ z rodzony Wójciak i Marchewka

 

PONIEDZIAŁEK               Dzień powszedni          6 XI 23

  7.00 – Za + żonę i mamę Janinę Machowską
16.30 – Nabożeństwo za zmarłych zalecanych
17.00 – Za + Eryka Dyla od Zarządu Śląskiego Stowarzyszenia Charytatywnego

 

WTOREK                  Dzień powszedni                7 XI 23

  7.00 – Za brata Bogdana Świątek, + mamę Helenę + ojca Jana

16.30 – Nabożeństwo za zmarłych zalecanych

17.00 – Za + mamę Ewelinę Jaszke w rocznicę śmierci, + męża Jerzego Jaszke

 

ŚRODA                  Dzień powszedni               8 XI 22

  7.00 - Za + Henryka Wyrwich - od Marii i Józefa Galica z Poronina

16.30 – Nabożeństwo za zmarłych zalecanych
17.00 - Za + Izabelę Zielińską w 20 rocznicę śmierci i za ++ z rodziny Zieliński, Mieszczak

                i Frycz

 

CZWARTEK                      ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 9 XI 23

  7.00 – Za + męża Romana, ++ rodziców i dziadków z obu stron

17.00 – Za + ojca Karola Pazur w 50 rocznice śmierci, mamę Gertrudę i wszystkich

                 ++ z rodzin Pazur, Konopa, Kroj, Kaszuba

 

PIĄTEK                 Wspomnienie św. Leona Wielkiego, pap                 10 XI 23

  7.00 – Do Serca Jezusa w intencji uczestników porannej mszy z prośba o Boże                                               błogosławieństwo i zdrowie

17.00 – Za + Andrzeja Gołas w 3 rocznicę śmierci i za ++ z rodziny

 
SOBOTA                         Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa                              11 XI 23

  7.00 – Za + żonę Marię Zwolak

10.00 - MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY

17.00 – Za + Marię Bartodziej oraz + siostrę Ewę , ++ z rodziny Bartodziej

 

NIEDZIELA                       XXXiI NIEDZIELA ZWYKŁA                    12 XI 23

 8.00 – Za Parafian
10.00 –Za + Joannę Radkiewicz w 1 rocznice śmierci
11.30 –
15.30 - Nabożeństwo za zmarłych
16.00 – Za + Ewę od wujka Janka z rodziną

 

 

 

 

 

 


XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA                XXX NIEDZIELA ZWYKŁA           29 X 2023

  8.00 – W intencji Leokadii Popielarz z okajzi 80 rocznicy urodzin z prośbą o Boże                                      błogosławieństwo i zdrowie , także dla całej rodziny
10.00 – Za + ojca Tadeusza Światkowskiego w 35 rocznicę śmierci
11.30 – Za + męża i ojca Edwarda Orlik
15.15 - Nabożeństwo Różańcowe
16.00 – Za + Zofię Brychczy od rodziny i syna

 

PONIEDZIAŁEK  ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA ARCHIKATEDRALNEGO W KATOWICACH 30 X 23

  7.00 – Za + Gertrudę Rezner
17.00 – Za Parafian
17.30 - Nabożeństwo Różańcowe

 

WTOREK                Dzień powszedni                   31 X 23

  7.00 – O przebłaganie Trójcy Przenajświętszej i MB za grzechy narodu polskiego

17.00 – Za + męża Józefa w 14 rocznicę śmierci, rodziców Jana i Helenę, teściów Józefa i                            Wiktorię, siostrę Helenę, ++ z rodziny Domin i Przyborowski

17.30 - Nabożeństwo Różańcowe

 

ŚRODA                     UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH                1 XI 23

  8.00 – Za ++ rodziców Paulinę i Szczepana, + syna Zbigniewa, + kuzynkę Jadwigę

10.00 – Za ++ rodziców Marię i Ryszarda Krel,+ Stanisława, ++ z pokrewieństwa, dusze w                         czyśćcu cierpiące

11.30 – Za Parafian
15.00 - Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu
16.00 - Za + męża Mirosława Białas w 1 rocznicę śmierci

 

CZWARTEK                    WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH                  2 XI 23

  7.00 – Za + męża Krzysztofa, + matkę, ++ dziadków Klarę i Ignacego

17.00 – Za ++ Rutę Halup w 4 rocznicę śmierci od syna, córki i dzieci

19.00 - ZA ZAMARŁYCH SPOCZYWAJĄCYCH NA NASZYM CMENTARZU
 

PIĄTEK                  Dzień powszedni           3 XI 23

  7.00 – Za + Elżbietę Gwardyś - od brata Jana z rodziną

16.30 – Nabożeństwo za zmarłych

17.00 – Za + Waldemara Popławskiego

 
SOBOTA                 Wspomnienie św. Karola Boromeusza,                  4 XI 23

  7.00 – Za + mamę Florentynę Gryzak w 35 rocznicę śmierci, ojca Romana, braci Piotra i                          Waltera, ++ z rodziny Gryzak, Warwas, Paszek

16.30 - Nabożeństwo za zmarłych
17.00 – Za + brata Tadeusza Pochwatka z prośbą o dar życia wiecznego,za wszystkich ++ z                       rodziny Pochwatka

 

NIEDZIELA                   XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA              5 XI 23

  8.00 – Za Parafian
10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + Jolantę Poremską w 30 dzień po śmierci, ++ z pokrewieństwa z obu stron
15.30 - Nabożeństwo za zmarłych
16.00 – Za + Jarosława Wójciak w 15 rocznicę śmierci matkę Teresę w 1 rocznicę śmierci, +                       ojca Józefa, ++ z rodzony Wójciak i Marchewka


XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA                 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA            22 X 2023

  8.00 – Za ++ rodziców Marię i Huberta Król oraz za ++ z rodzin z obu stron
10.00 – W intencji Teresy i Edwarda z okazji 35 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za                                   otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie
11.30 – Za + mamę Martę i ojca Oskara, Gertrudę Malek i ++ z rodziny Szołtysik i Malek
15.15 - Nabożeństwo Różańcowe
16.00 – Za + Kazimierę Fluder od lokatorów z ul. Granitowej 2 A

 

PONIEDZIAŁEK               Dzień powszedni                    23 X 23

  7.00 – Za + Romę Godzic w 2 rocznicę śmierci
17.00 – Za ++ rodziców Zofię i Rajnholda Stefanik, + brata Jana
17.30 - Nabożeństwo Różańcowe

 

WTOREK                    Dzień powszedni            24 X 23

  7.00 – Do Miłosierdzia Bożego jako ofiara wynagradzająca za grzechy aborcji

17.00 – W intencji misji

17.30 - Nabożeństwo Różańcowe

 

ŚRODA                 Dzień powszedni             25 X 23

  7.00 –

17.00 – Za + Henryka Chrobok od sąsiadów z ul. Granitowej 3 A

17.30 - Nabożeństwo Różańcowe

 

CZWARTEK                     Dzień powszedni                 26 X 23

  7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i za konających

17.00 – Za ++ Rutę Halup w 4 rocznicę śmierci od syna, córki i dzieci

17.30 - Nabożeństwo Różańcowe

 

PIĄTEK               Dzień powszedni               27 X 23

  7.00 – Z okazji 50 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz

                z przebłaganiem za grzechy całego życia

17.00 –

17.30 - Nabożeństwo Różańcowe

 

SOBOTA           ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA 28 X 23

  7.00 –

16.15 - Nabożeństwo Różańcowe
17.00 -

 

NIEDZIELA                     XXX NIEDZIELA ZWYKŁA                 29 X 23

  8.00 – W intencji Leokadii Popielarz z okajzi 80 rocznicy urodzin z prośbą o Boże                                       błogosławieństwo i zdrowie , także dla całej rodziny
10.00 – Za + ojca Tadeusza Światkowskiego w 35 rocznicę śmierci
11.30 – Za + męża i ojca Edwarda Orlik
15.15 - Nabożeństwo Różańcowe
16.00 – Za + Zofię Brychczy od rodziny i syna

 


XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 X 2023

8.00 – Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB
z podziękowaniem za otrzymane łaski w intencji
Eugenii Loska z okazji 70 roczncicy urodzin
z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
na dalsze lata życia TD
10.00 – W intencji Róż Różańcowych rodziców modlących
się za dzieci
11.30 – Za ++ rodziców Rozalię i Herberta Manecki
od rodziny i bliskich
15.15 - Nabożeństwo Różańcowe
16.00 - Chrzty i Roczki

 

PONIEDZIAŁEK UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI 16 X 23

7.00 – Za + Piotra Zipper w 12 rocznicę śmierci,
++ rodziców Eufemię i Eryka Frach
17.00 – Za + Irenę Modlisz w 4 r śmierci, + męża Juliana
w 2 rocznicę śmierci, i za ++ rodziców z obu stron
17.30 - Nabożeństwo Różańcowe

 

WTOREK Wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego 17 X 23

7.00 – O nawrócenie męża Mariusza, o uzdrowienie

ciężko chorej mamy oraz za dusze w czyśćcu

17.00 – Za + męża Andrzeja Witczak w 1 rocznicę śmierci

i za ++ rodziców z obu stron

17.30 - Nabożeństwo Różańcowe

 

ŚRODA ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY 18 X 23

7.00 – Za + mamę Teresę Bogacki w 1 rocznicę śmierci

ojca Jerzego oraz za ++ z rodziny Bogacki

i Wieczorek

17.00 – Za + Irenę Halup na pamiątkę urodzin

i za ++ z rodziny Halup

17.30 - Nabożeństwo Różańcowe

 

CZWARTEK Dzień powszedni 19 X 23

7.00 – Za ++ rodziców Jadwigę i Ewarysta Kozłowskich,

brata Ignaca, + siostrę Teresę, ++ z rodziny

17.00 – Za + mamę Otylię Kapica w 1 rocznicę śmierci

17.30 - Nabożeństwo Różańcowe
 

PIĄTEK Wspomnienie św. Jana Kantego, 20 X 23

7.00 – Za + Marka Pajdę od rodziny Dendys z Bielska

Białej

17.00 – Za + Gerarda Iwaneckiego i za ++ z rodziny

17.30 - Nabożeństwo Różańcowe

 

SOBOTA Dzień powszedni 21 X 23

7.00 – Za + Henryka Wyrwich od Jagody i Józka Galica

z Poronina

16.15 - Nabożeństwo Różańcowe
17.00 - Za + męża Jana Byczyk, wnuka Adama Szyszkę,

++ rodziców z obu stron, siostrę Elżbietę z mężem

Zdzisławem, bratową Teresę, ++ z rodziny

 

 

NIEDZIELA XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 22 X 23

8.00 –
10.00 –
11.30 – Za + mamę Martę i ojca Oskara, Gertrudę Malek
i ++ z rodziny Szołtysik i Malek
15.15 - Nabożeństwo Różańcowe
16.00 – Za + Kazimierę Fluder od lokatorów
z ul. Granitowej 2 A

 


XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA                 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA             8 X 2023

  8.00 – Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MBNP i św. Józefa, z podziękowaniem za                   otrzymane łaski w intencji Teresy i Mariana Ottenburger z okazji 60 rocznicy                                 małżeństwa z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo dary Ducha św. na dalsze                         lata życia TD
10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + Witolda Pietrucha w 2 rocznicę śmierci, za ++ rodziców Łucję i Ebernharda
15.15 – Nabożeństwo Różańcowe
16.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Urszulę i Czesława Płocienickich, ++ babcie,                   ++ dziadków oraz ++ z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK              Dzień powszedni           9 X 23

  7.00 – Za + Stanisława w 10 rocznicę śmierci
17.00 – Za ++ rodziców Jana i Irenę Cyganek, + brata Leona, + męża Grzegorza Ślesińskiego,
                 ++ z rodziny
17.30 - Nabożeństwo Różańcowe


WTOREK                   Dzień powszedni            10 X 23

  7.00 – Za + Marka Pajdę od Bożeny i Dominika Dendys

17.00 – Za + męża Edwarda Kempa oraz za ++ z pokrewieństwa

17.30 - Nabożeństwo Różańcowe

 

ŚRODA                   Dzień powszedni             11 X 23

  7.00 –

17.00 – Za + tatę Wacława Cicheckiego w 15 rocznicę śmierci oraz za + mamę Adaminę                               Cichecką

17.30 - Nabożeństwo Różańcowe

 

CZWARTEK Dzień powszedni 12 X 23

7.00 –

17.00 – Za + Elżbietę Wszędybył i + Marię Rosner

17.30 - Nabożeństwo Różańcowe
 

PIĄTEK                    Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego            13 X 23

  7.00 – Za + Henryka Wyrwich od rodziny Dominiki i Pawła Galica z Poronina

17.00 – Za + Henryka Chrobok od Sąsiadów z ul Granitowej 3 A

17.30 - Nabożeństwo Fatimskie

 

SOBOTA                       Wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque                14 X 23

  7.00 –

16.15 - Nabożeństwo Różańcowe
17.00 – Za + babcię Katarzynę Janta w 20 rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA                      XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA             15 X 23

  8.00 – Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB z podziękowaniem za otrzymane

                 łaski w intencji Eugenii Loska z okazji 70 roczncicy urodzin z prośbą o zdrowie i                           Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia TD
10.00 – W intencji Róż Różańcowych rodziców modlących się za dzieci
11.30 –
15.15 - Nabożeństwo Różańcowe
16.00 – Chrzty i Roczki

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.