Akcja katolicka

Akcja Katolicka - widzieć, oceniać, działać.

Członkowie AK podejmują konkretne działania w różnych dziedzinach życia, czerpiąc inspirację z wiary i nauczania Kościoła Katolickiego. Do istoty Stowarzyszenia należą m.in. - poznanie nauczania Kościoła oraz utożsamienie się z nim; - autentyczne życie chrześcijańskie w świecie oraz prawdziwa troska o Kościół lokalny i powszechny; - działanie w jedności z Księdzem Proboszczem i hierarchią Kościoła Katolickiego

To ruch katolików świeckich zmierzający do większego nasycenia życia publicznego wartościami chrześcijańskimi.

Jeśli chcesz zaangażować się w życie naszej Parafii, masz ciekawe pomysły i chciałbyś je realizować razem z nami, lubisz pomagać, chcesz podarować cząstkę siebie innym? Zapraszamy do dołączenia do Stowarzyszenia Akcji Katolickiej. W związku z nowymi planami i pomysłami szukamy osób chętnych do dołączenia do naszego Stowarzyszenia, osób chętnych do pomocy i współpracy przy organizowaniu ciekawych akcji i wydarzeń, które będą się odbywały w naszej Parafii pod patronatem Akcji Katolickiej.

 
 
 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.