Intencje Mszalne

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA                  XIII NIEDZIELA ZWYKŁA               27 VI 21

  8.00 – Za + Piotra Kwapis w 30 dzień po śmierci

10.00 – Za + syna na pamiątkę urodzin i w 4 rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodziny

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 – Do Serca Pana Jezusa z okazji 90 rocznicy urodzin Edwarda Wierzbickiego z prośbą o opiekę Ducha św i łaskę zdrowia

 

PONIEDZIAŁEK                 Wspomnienie św. Ireneusza                  28 VI 21

  7.00 – Za+ Wojciecha Kulpok - od kolegów z pracy

 

WTOREK                      UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA            29 VI 21

  7.00 – Za + Joannę Dondela o dar życia wiecznego od Elżbiety i Juliana Dudy

 

ŚRODA                    Dzień powszedni                  30 VI 21

  7.00 – Za + Ryszarda Dziemba, Piotra i Eleonorę Dziemba, ++ Elżbietę i Adolfa Fieke

                Nabożeństwo do św Józefa

 

CZWARTEK                  Dzień powszedni                  1 VII 21

17.00 – Za +Genowefę Krzyżanowską - w 2 rocznicę śmierci

 

PIĄTEK                     Dzień powszedni                     2 VII 21

17.00 – O pokój jego duszy i wieczne zbawienie w 30 dzień po śmierci - od rodziny

 

SOBOTA                  ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA, APOSTO               3 VII 21

16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 – Za Parafian

 

NIEDZIELA                   XIII NIEDZIELA ZWYKŁA                  4 VII 21

  8.00 – Za Parafian

10.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św. opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla członków i ich rodzin

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 – Za + Annę Harwat - w 27 rocznicę śmierci


XII NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA                XII NIEDZIELA ZWYKŁA               20 VI 21

  8.00 – W podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze łaski dla rodziny Wawrzyńczok

10.00 – Za + męża Jana, syna Roberta oraz za ++ rodziców z obu stron

11.30 – Z okazji urodzin Piotra Stacherżak z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą

o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy

15.30 – Nieszpory niedzielne 

16.00 –

 

PONIEDZIAŁEK                   Wspomnienie św.Alojzego Gonzagi                  21VI21

7.00 – Za +Ryszarda Dzięba z prośbą o wieczne zbawienie

17.00 – Za + Teresę i Piotra Bogusz - od Kingi I Arkadiusza Gutowskich

 

WTOREK                 Dzień powszedni                    22 VI 21

7.00 – Za + ojca Jana Świątek w rocznicę śmierci, + mamę Helenę Świątek oraz + Bogdana Świątek

17.00 – Za + mamę Urszulę Dandik w 1 rocznicę śmierci, ojca Piotra Dandik na pamiątkę urodzin oraz za ++ z rodzin Dandik, Olszok, Adamczyk oraz za + Franciszkę Biskup i Agnieszkę Bartyka

 

ŚRODA                    Dzień powszedni                   23 VI 21

7.00 – Za+ Stanisława Wojtaszek w rocznicę śmierci

17.00 – Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Bolesnej za wszystkich członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

17.30 – Nabożeństwo do św Józefa

 

CZWARTEK                       NARODZENIE ŚW.JANA CHRZCICIELA                             24VI21

7 .00 – Za+ ks Gerarda Ruczkę

17.00 – Za+ ojca Zygmunta Koneckiego

 

PIĄTEK                      Dzień powszedni                                25 VI 21

7.00 – Za + Alicję w 2 rocznicę śmierci

17.00 – Za + ojca Leona Siwczyk o pokój jego duszy i wieczne zbawienie

17.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

 

SOBOTA              Dzień powszedni               26 VI 21

7.00 – Za+ Wojciecha Kulpok w 30 dzień po śmierci

16.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 –

 

NIEDZIELA                  XIII NIEDZIELA ZWYKŁA             27 VI 21

8.00 – Za + Piotra Kwapis w 30 dzień po śmierci

10.00 – Za + syna na pamiątkę urodzin i w 4 rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodziny

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 – Do Serca Pana Jezusa z okazji 90 rocznicy urodzin Edwarda Wierzbickiego z prośbą o opiekę Ducha św i łaskę zdrowia


XI NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA                     XI NIEDZIELA ZWYKŁA                  13 VI 21

  8.00 – Za Parafian

10.00 - W intencji Róża Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla wszystkich członków i ich rodzin

11.30 – Za + męża Adama Czajkowskiego w 1 rocznicę śmierci

15.15 - Nabożeństwo fatimskie

16.00 – Za + ojca Antoniego Soduś na pamiątkę urodzin oraz za ++ z rodzin Soduś, Polok, Dawczyk oraz za + Antoniego Szulc

 

PONIEDZIAŁEK                  Wspomnienie bł. Michała Kozala                    14 VI 21

7.00 – Za + Mariana Muras, rodziców Eugenię i Józefa, brata Zygmunta i za ++ z rodziny

17.00 – Za + ojca Herberta Kołodziej w 28 rocznicę śmierci, + mamę oraz siostrę Izę

 

WTOREK                    Dzień powszedni                  15 VI 21

7.00 –

17.00 – Za + Antoniego Greń - od lokatorów z ul. Śląskiej 48 B

 

ŚRODA                    Dzień powszedni                  16 VI 21

7.00 – Za + ojca Jana, mamę Helenę, brata Bogdana

17.00 – Za + Stanisława Kabała, rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu

17.30 – Nabożeństwo do św Jóżefa

 

CZWARTEK Wspomnienie św. Brata Alberta 17 VI 21

7 .00 –

17.00 – Za + Jana Gawrońskiego,+ Bożenę i Franciszka Jaksy, ++ z rodzin Bijok i Jaksy

 

PIĄTEK                   Dzień powszedni                        18 VI 21

7.00 – Za + żonę i mamę Janinę Machowską - z okazji urodzin

17.00 – Z okazji 18 rocznicy urodzin Alicji Filipowicz z prośbą o dary Ducha św , potrzebne łaski i opiekę św Józefa

17.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

 

SOBOTA                      Dzień powszedni                   19 VI 21

7.00 –

16.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 – Za + Antoniego Schulz od szefa ochrony i pracowników Poczty

 

NIEDZIELA                    XII NIEDZIELA ZWYKŁA                    20 VI 21

8.00 – W podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze łaski dla rodziny Wawrzyńczok

10.00 -

11.30 – Z okazji urodzin Piotra Stacherżak z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą

o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 –


X NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA                 X NIEDZIELA ZWYKŁA              6 VI 21

  8.00 – Za ++ Irenę i Mariana Świtalskich w kolejną rocznicę śmierci

10.00 - W intencji oazy rodzin i za wszystkie rodziny naszej parafii aby były Bogiem silne

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 – Za + Zuzannę Gieroszka w 30 dzień po śmierci

 

PONIEDZIAŁEK                Dzień powszedni                  7 VI 21

  7.00 – Za wstawiennictwem Matki Bożej w intencji uczestników porannej mszy św.,

                z prośbą o zdrowie

17.00 – Za wstawiennictwem Niepokalanego Serca NMP z okazji urodzin Renaty Gebur

                z prośbą o łaskę zdrowia i opiekę Ducha sw

 

WTOREK                  Wspomnienie św. Jadwigi, królowej                 8 VI 21

  7.00 –

17.00 – Za + Teresę Bogusz – od Kingi i Arkadiusza Gutowskich

 

ŚRODA                  Dzień powszedni                 9 VI 21

  7.00 –

17.00 – za + Teresę Bogusz w 30 dzień po śmierci

 

CZWARTEK                   Dzień powszedni                10 VI 21

  7 .00 – Za + Ilonę Książka - w 2 rocznicę śmierci - od przyjaciół

17.00 – Za + Małgorzatę i Zbigniewa Budzińskich oraz za ++ z rodzin Budziński, Hajda, Matula, Fafer, Gruszka, Mijas, Rudnicki, Paliwoda, Horodecki, Flak, Biel, Podoba

 

PIĄTEK                     NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA                   11 VI 21

  7.00 – Za + ojca Józefa Szczurek, + mamę Bronisławę, ++ z rodzin Szczurek i Hajderski

17.00 – Za ++ Krystynę i Eryka Korfanty ,ciocię Adelajdę Tomaszkiewicz, Różę, Bernarda Giela , Annę i Wilhelma Szczygieł

17.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

 

SOBOTA                         Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi                     12 VI 21

  7.00 – Za + Krystynę Dolecką w 1 rocznicę śmierci

16.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 –

 

NIEDZIELA                     XI NIEDZIELA ZWYKŁA                    13 VI 21

  8.00 – Za Parafian

10.00 - W intencji Róża Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla wszystkich członków i ich rodzin

11.30 – Za + męża Adama Czajkowskiego w 1 rocznicę śmierci

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 – Za + ojca Antoniego Soduś na pamiątkę urodzin oraz za ++ z rodzin Soduś, Polok, Dawczyk oraz za + Antoniego Szulc


UROCZYSTOŚĄC TRÓJCY ŚWIĘTEJ

NIEDZIELA         UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚW.            30 V 21

  8.00 – Za + ojca Stanisława Pacia, mamę Janinę oraz ++ dziadków z obu stron

  9.00 –

10.00 - 

11.30 – Za+ Teofila Chmurzyńskiego w 30 dzień po smierci

15.30 – Nabożeństwo majowe

16.00 – Za + mamę Ewę Nowak w rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK                 ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP             31 V 21

  7.00 –

17.00 – Za + Piotra Bogusz od sąsiadów z ul Granitowej 3A

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

WTOREK               Wspomnienie św. Justyna, męcz.              1 VI 21

  7.00 –

17.00 – Za + Wszołek Bolesław, Kazimierz, Józef, Stefania, Kubik Aniela, Franciszek, Józef, Krystyna, Prudło Ernest, Helena, Grzegorz

 

ŚRODA            Dzień powszedni                2 VI 21

  7.00 – Za + męża i Ojca Bronisława Wróbel w 1 rocznicę śmierci

17.00 – Za + mamę Adaminę Cichecką w rocznicę śmierci za + ojca Wacława

 

CZWARTEK                  NAJŚW. CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA            3 vI 21

  8 .00 – O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

  9.00 - 

10.00 – Za + Erykę i Romana Woźny, Irenę Niesporek, Renatę Kłobusek

11.30 – Za Parafian

16.00 – Za + Jana Baranowicz na pamiątkę urodzin z prośbą o pokój jego duszy i wieczne zbawienie od rodziny

 

PIĄTEK                Dzień powszedni                    4 VI 21

  7.00 – Wynagradzająca do Serca Pana Jezusa

17.00 – Za + Wincentego Sznurpfeil w 20 rocznicę śmierci i za ++ z rodziny

17.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa 

 

SOBOTA                  Wspomnienie św. Bonifacego            5 VI 21

  7.00 – Do Niepokalanego Serca NMP - wynagradzająca

16.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 – Za + żonę Ewę Wandzik w 1 rocznicę śmierci o pokój jej duszy i wieczne zbawienie oraz za ++ rodziców teściów, i krewnych z rodziny Wandzik

 

NIEDZIELA                   X NIEDZIELA ZWYKŁA                  6 VI 21

  8.00 – Za ++ Irenę i Mariana Świtalskich w kolejną rocznicę śmierci

10.00 - W intencji oazy rodzin i za wszystkie rodziny naszej parafii aby były Bogiem silne

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 – Za + Zuzannę Gieroszka w 30 dzień po śmierci

 


ZESŁANIE DUCHA ŚW

NIEDZIELA               UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW            23 V 21

  8.00 – Za + Marię i Huberta Król oraz syna Stefana w 30 dzień po śmierci

  9.00 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MBNP z podziękowaniem za otrzymane                     łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, szczęśliwą pracę, w intencji dzieci                   : Wieśka, Marioli i Mariusza i ich rodzin

10.00 -

11.30 –

15.30 – Nabożeństwo majowe

16.00 – Za + Katarzynę Stanek w 1 rocznicę śmierci

18.00 –

 

PONIEDZIAŁEK                ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA           24 V 21

  7.00 –

17.00 – Za + Piotra Bogusz w 30 dzień po śmierci

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

WTOREK                 Dzień powszedni             25 V 21

  7.00 –

17.00 – Za + Tadeusza w 1 rocznicę śmierci oraz za + Rafała

17.30 - Nabożeństwo majowe

 

ŚRODA                 Wspomnienie św. Filipa Neri, prezb.              26 V 21

  7.00 –

17.00 – Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Bolesnej za wszystkich członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

17.30 - Nabożeństwo majowe

 

 

CZWARTEK ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA 27 v 21

  7.00 –

17.00 – za + Zdzisława Pietras - od córek z rodzicami

17.30 - Nabożeństwo fatimskie

 

PIĄTEK                   ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA, APOSTOŁA                28 V 21

  7.00 –

17.00 – Za + Romana Depta w 30- dzień po śmierci

 

SOBOTA                Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej             29 V 21

  7.00 –

16.30 - Nabożeństwo majowe

17.00 – Za + Kazimierza - od rodziny Sochów

 

NIEDZIELA                    UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚW.              30 V 21

  8.00 – Za + ojca Stanisława Pacia, mamę Janinę oraz ++ dziadków z obu stron

  9.00 –

10.00 - Msza św I komunijna

11.30 – Za+ Teofila Chmurzyńskiego w 30 dzień po smierci

15.30 – Nabożeństwo majowe

16.00 – Za + mamę Ewę Nowak w rocznicę śmierci oraz

za ++ z rodziny

 


Wniebowstąpienie

NIEDZIELA                WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 16 V 21

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św.,                         opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla wszystkich członków i ich rodzin

  9.00 –

10.00 - W intencji dzieci pierwszokomunijnych klasy III A

11.30 – W intencji dzieci pierwszokomunijnych klasy III B

15.30 – Nabożeństwo majowe

16.00 – Chrzty i Roczki

18.00 – Za + Kazimierza - od Ani z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni 17 V 21

  7.00 – Za + żonę i mamę Janinę Machowską

17.00 – W intencji Krystyny Balon z okazji 70 rocznicy urodzin z prośbą o Boże                                               błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej – od II Róży Różańcowej

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

WTOREK Dzień powszedni 18 V 21

  7.00 – Za + Edwarda Błanik na pamiątkę urodzin

17.00 – Za + Józefa Wawrzyniak w 11 rocznicę śmierci, żonę Krystynę Wawrzyniak, + córkę                      Joannę i ++ z rodziny

17.30 - Nabożeństwo majowe

 

ŚRODA Dzień powszedni 19 V 21

  7.00 – Za + brata Piotra Zipper, rodziców Adelajdę i Ewalda, ++ z rodziny

17.00 – Za++ rodziców Helenę i Kazimierza Kumoś, ++ Klarę i Ryszarda Bohn oraz

                ++ z rodzin Kumoś, Ciepły, Bohn i Szymik

17.30 - Nabożeństwo majowe

 

CZWARTEK Wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny 20 v 21

  7.00 – Za + Danutę Święcik - od mieszkańców kamienicy z ul. Kościuszki 15

17.00 – Za + mamę Teresę Konecką

17.30 - Nabożeństwo fatimskie

 

PIĄTEK ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA, APOSTOŁA 21 V 21

  7.00 – Za + Michała Ofton w 5 rocznicę śmierci, mamę Janinę Ofton, teściów Urszulę i                               Józefa Nowak ,pokrewieństwo z obu stron, z prośbą o wieczną radość

17.00 – Za + Michała Ofton, Janinę Ofton

 

SOBOTA Wspomnienie św. Jana Nepomucena 22 V 21

  7.00 –

16.30 - Nabożeństwo majowe

17.00 – Za + Krzysztofa Bogus w 8 rocznicę śmierci - od żony i dzieci

 

NIEDZIELA ZESŁANIE DUCHA ŚW. 23 V 21

  8.00 – Za + Marię i Huberta Król oraz syna Stefana w 30 dzień po śmierci

  9.00 –

10.00 -

11.30 –

15.30 – Nabożeństwo majowe

16.00 –

18.00 – Za + Katarzynę Stanek w 1 rocznicę śmierci


V NIEDZIELA WIELKANOCNA

NIEDZIELA          VI NIEDZIELA WIELKANOCNA               9 V 21

  8.00 – Za wstawiennictwem MB w intencji Roberta Jeska z okazji 40 - tych urodzin z prośbą

                 o zdrowie i opiekę

  9.00 – Za + Krystynę Wujcikowską - od chrześniaka Janusza z rodziną

10.00 - W intencji oazy rodzin oraz wszystkich rodzin parafii aby były Bogiem silne

11.30 – Za + Paulinę Bieniak - w 30 dzień po śmierci

15.30 – Nabożeństwo majowe

16.00 – Za + Sabinę Hajduk - w 1 rocznicę śmierci

18.00 -

 

PONIEDZIAŁEK               Dzień powszedni                 10 V 21

  7.00 – Za ++ Jana, Elżbietę Tyrała, Felicję i Rajmunda Przybyła, za konających, o                                        nawrócenie grzeszników i za dusze w czyśćcu

17.00 - Za+ Henryka Pluta w kolejną rocznicę śmierci

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

WTOREK                       Dzień powszedni                11 V 21

  7.00 –

17.00 – Za + Kazimierza – od rodziny Szarkowiczów z Gromnika

17.30 - Nabożeństwo majowe

 

ŚRODA                      Dzień powszedni                  12 V 21

  7.00 –

17.00 – Za + Kazimierza - od szwagra Marka z rodziną

17.30 - Nabożeństwo majowe

 

CZWARTEK                    Wspomnienie Matki Bożej z Fatimy                    13 v 21

  7.00 –

17.00 – Za + Kazimierza od rodziny Kajmowiczów

17.30 - Nabożeństwo fatimskie

 

PIĄTEK                         ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA, APOSTOŁA                     14 V 21

  7.00 – W intencji uczestników porannej mszy Św przez wstawiennictwo św Józefa z prośbą                   o oddalenie pandemii

17.00 – Za wstawiennictwem Matki Bożej z Lourdes i św. Józefa w intencji Lidii Wieczorek

                z okazji 85 rocznicy urodzin

17.30 - Nabożeństwo majowe

 

SOBOTA                         Dzień powszedni                            15 V 21

  7.00 –

16.30 - Nabożeństwo majowe

17.00 – Za + brata Józefa w 21 rocznicę śmierci o pokój jego duszy i wieczne zbawienie oraz                     za ++ rodziców i braci

 

NIEDZIELA                     WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE                 9 V 21

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św.,                         opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla wszystkich członków i ich rodzin

  9.00 –

10.00 - W intencji dzieci pierwszokomunijnych klasy III A

11.30 – W intencji dzieci pierwszokomunijnych klasy III B

15.30 – Nabożeństwo majowe

16.00 – Chrzty i Roczki

18.00 – Za + Kazimierza - od Ani z rodziną


V NIEDZIELA WIELKANOCNa

NIEDZIELA            V NIEDZIELA WIELKANOCNA          2 V 21

  8.00 –

  9.00 – Do Bożej Opatrzności w intencji wnuków Bartka, Romana, Ani i Zosi z                         prośbą o nieustające łaski i opiekę nad nimi oraz o dary Ducha św

10.00 -

11.30 – Za + Jerzego Klimera w 1 rocznicę śmierci

15.30 – Nabożeństwo majowe

16.00 W 30 dni po śmierci za + Antoninę Mikłasz i Wacława Mikłasz

18.00 -

 

PONIEDZIAŁEK  UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI        3 V

  8.00 –

10.00 -

11.30 – MSZA ŚW W INTENCJI OJCZYZNY

15.30 - Nabożeństwo majowe

16.00 -

21.00 – APEL JASNOGÓRSKI

 

WTOREK       Wspomnienie św. Floriana            4 V 21

  7.00 –

17.00 – Za + żonę Krystynę z okazji urodzin oraz syna Szymona, ++ z rodziny Mazur

17.30 - Nabożeństwo majowe

 

ŚRODA              Dzień powszedni            5 V 21

  7.00 –

17.00 – Za + Zofię Kusz w 30 dzień po śmierci

17.30 - Nabożeństwo majowe

 

CZWARTEK   ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA       6 v

  7.00 – O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

17.00 – za + Krystynę Wujcikowską - od szwagierki Elżbiety

17.30 - Nabożeństwo majowe

 

PIĄTEK           Dzień powszedni             7 V 21

  7.00 – Za + Gizelę Marzec w 30 dni po śmierci

17.00 – za + Józefa Grabowskiego w 25 rocznicę śmierci

17.30 - Nabożeństwo majowe

 

SOBOTA  UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, BPA I MĘCZ            8 V

  7.00 – Do Niepokalanego Serca NMP wynagradzająca za grzechy - od czcicieli

16.30 - 17.30 - Nabożeństwo majowe

17.00 – Z okazji 1 rocznicy urodzin Mileny Gburczyk z prośba o Boże                                       błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

NIEDZIELA       V NIEDZIELA WIELKANOCNA                   9 V 21

  8.00 – Za wstawiennictwem MB w intencji Roberta Jeska z okazji 40 - tych urodzin

             z prośbą o zdrowie i opiekę

  9.00 – Za + Krystynę Wujcikowską - od chrześniaka Janusza z rodziną

10.00 - W intencji oazy rodzin oraz wszystkich rodzin parafii aby były Bogiem silne

11.30 – Za + Paulinę Bieniak - w 30 dzień po śmierci

15.30 – Nabożeństwo majowe

16.00 Za + Sabinę Hajduk - w 1 rocznicę śmierci

18.00 -


NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

 

 

NIEDZIELA              NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA           25 IV 21

  8.00 –

  9.00 – Za + Krzysztofa Sroczyńskiego - od lokatorów z ul B. Westerplatte 8

10.00 -

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory

16.00 – Z okazji rocznicy ślubu Ireny i Ryszarda Tomczyk o Boże błogosławieństwo i opiekę                     św. Józefa

18.00 – Za + Kazimierza Szarkowicza

 

PONIEDZIAŁEK                         Dzień powszedni                  26 IV 21

  7.00 –

17.00 – Za ++ rodziców Dorotę i Antoniego Szafarczyk, + siostrę Stefanię i ++ z rodziny

 

WTOREK                Dzień powszedni                 27 IV 21

  7.00 –

17.00 – Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej z prośbą

                o błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty

 

ŚRODA                 Dzień powszedni                   28 IV 21

  7.00 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Bolesnej za wszystkich członków                          Apostolstwa Dobrej Śmierci

17.00 – Za + ojca Bronisława oraz wszystkich ++ z rodziny Pochwatka i Kapron z prośbą

                o wieczną radość z Bogiem w niebie oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

 

CZWARTEK                     ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ                  29 IV 21

  7.00 –

17.00 – Za + Teofila Chmurzyńskiego oraz za ++ z ul.Śląskiej 48 A – od lokatorów

 

PIĄTEK                  Dzień powszedni                30 IV 21

  7.00 –

17.00 – Za ++ rodziców Elfrydę i Józefa Danek, za ++ z rodzin Danek, Drost i Dembiński

 

SOBOTA                   ŚWIĘTO ŚW. JÓZEFA, RZEMIEŚLNIKA                1 V 21

  7.00 – Za + syna Łukasza Brzezińskiego w kolejną rocznicę śmierci oraz na pamiątkę                                 urodzin męża, za ++ rodziców z obu stron

17.00 – Za + Joannę Piątek w 1 rocznice śmierci i za ++ z rodziny Wawrzyniak

17.30 - Nabożeństwo majowe

 

NIEDZIELA                      V NIEDZIELA WIELKANOCNA                    2 V 21

  8.00 –

  9.00 – Do Bożej Opatrzności w intencji wnuków Bartka, Romana, Ani i Zosi z prośbą

                o nieustające łaski i opiekę nad nimi oraz o dary Ducha św

10.00 -

11.30 – Za + Jerzego Klimera w 1 rocznicę śmierci

15.30 – Nabożeństwo majowe

16.00 –

18.00 -


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.