Intencje Mszalne

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

NIEDZIELA                 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU               28 II 21

  8.00 – Za + siostrę Danutę Kowalczyk w 1 rocznicę śmierci oraz jej męża Adama,

             za ++ z rodziny z obu stron

10.00 - za Parafian

11.30 – Za + męża Franciszka Wesoły w 10 rocznicę śmierci, za + Marię Panienka,                 ++ z rodziny Panienka oraz Teresę Czerwińską

16.00 Za + brata Andrzeja Padalskiego w rocznicę śmierci

 

 

PONIEDZIAŁEK                   DZIEŃ POWSZEDNI                    1 III 21

  7.00 –Za + Jana Baranowicz w 5 rocznicę śmierci - od rodziny

17.00 – Za + Jana Banta – od siostry Haliny z mężem

 

WTOREK                 DZIEŃ POWSZEDNI                 2 III 21

  7.00 – Od uczestników porannej mszy – z prośbą o oddalenie pandemii, zdrowie i                 wszelkie łaski

17.00 – W intencji + męża Ryszarda z okazji urodzin od żony syna i wnuków

 

 

ŚRODA                 DZIEŃ POWSZEDNI                3 III 21

17.00 – Za + Jana Banta - od chrześniaka Pawła

 

CZWARTEK                   Święto św. Kazimierza, Królewicza           4 III 21

17.00 – Za + Jana Banta - od siostry Teresy z rodziną

 

PIĄTEK                DZIEŃ POWSZEDNI           5 III 21

17.00 – Do Serca Pana Jezusa – jako wynagradzająca za grzechy

 

SOBOTA               DZIEŃ POWSZEDNI                6 III 21

  7.00 – Za + Marię Hajderską, ++ rodziców i rodzeństwo

17.00 – Za + męża Michała Cyroń w 5 rocznicę śmierci

 

 

NIEDZIELA               IIINIEDZIELA WIELKIEGO POSTU          7 III 21

  8.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy – od czcicieli Matki               Bożej

10.00 - W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były Bogiem silne

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 Za + Brygidę Szweda w 1 rocznicę śmierci - od męża, dzieci i wnuków


IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA                   IV NIEDZIELA ZWYKŁA                  7 II 21

  8.00 – Za + Karola Habrajski - w 30 dzień po śmierci

  9.00 – Za + Zbigniewa Mach

10.00 - W intencji oazy rodzin za rodziny naszej parafii aby były Bogiem silne

11.30 – Za + Kazimierza Szarkowicza - w 30 dzień po śmierci

16.00 Do Matki Bożej z Lourdes za chorych

18.00 – Za + Alfonsa Gajdzik w 30 dzień po śmierci

 

PONIEDZIAŁEK                 DZIEŃ POWSZEDNI               8 II 21

7.00 – Za + Łukasza Brzezińskiego na pamiątkę urodzin i w kolejną rocznicę śmierci             męża

 

WTOREK              DZIEŃ POWSZEDNI                    9 II 21

  7.00 – Za uczestników porannej mszy św.

 

 

ŚRODA                 SW JOSE SANCHEZ DEL RIO               10 II 21

  7.00 – Za + Henryka Górnika od rodziny Jaśkiewiczów

 

 

CZWARTEK                MATKI BOŻEJ Z LOURDES               11 II 21

17.00 – Za + męża w 2 rocznicę śmierci

 

PIĄTEK                    DZIEŃ POWSZEDNI               12 II 21

17.00 – W intencji Ireny Tomczyk z okazji 50 rocznicy urodzin z z prośbą o Boże                       błogosławieństwo i zdrowie a także opiekę Matki Bożej i św Józefa

 

SOBOTA                    DZIEŃ POWSZEDNI                13 II 21

17.00 – 

 

 

NIEDZIELA                   V NIEDZIELA ZWYKŁA                       14 II 21

  8.00 – W intencji członków Róż Różańcowych i ich rodzin z prośbą o Boże                             błogosławieństwo, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej i zdrowie

  9.00 –

10.00 - Za + ojca Stanisława Pacia w rocznicę urodzin, za + mamę Janinę

            i ++ dziadków z obu stron

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 Za Agnieszkę Baranowską w 2 rocznicę śmierci - od męża i dzieci

18.00 –


IV NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA           IV NIEDZIELA ZWYKŁA              31 I 21

  8.00 – W intencji Łucji Krupińskiej z okazji 1 rocznicy urodzin z prośbą o Boże                        błogosławieństwo i opiekę św. Józefa

9.00 - Z podziękowaniem za szczęśliwy przebieg operacji Matce Bożej oraz z prośbą             o łaskę zdrowia dla Barbary

10.00 –

11.30 – Za + Karola Schnaider w 1 rocznicę śmierci

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 – Za + Kazimierza Szarkowicza – od Pauliny Piórkowskiej

 

PONIEDZIAŁEK                  DZIEŃ POWSZEDNI              1 II 21

  7.00 –

 

WTOREK                 ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO               2 II 21

  7.00 -

17.00 – Za + męża Wilhelma Iwaneckiego na pamiątkę rocznicy ślubu o wieczna                     radość z Bogiem w niebie od żony oraz za wszystkich ++ z rodziny

 

ŚRODA                Wspomnienie św. Błażeja, bpa i męcz              3 II 21

  7.00 – Za + Henryka Górnika - od rodziny Zembikow

 

CZWARTEK                   DZIEŃ POWSZEDNI                 4 II 21

  7.00 – O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 

PIĄTEK                Wspomnienie św. Agaty                       5 II 21

17.00 – Za + Zdzisława Grygier w 30 dzień po śmierci

 

SOBOTA Wspomnienie św. Pawła Miki i Tow. 6 II 21

7.00 – Za wstawiennictwem Niepokalanego Serca Maryi jako wynagradzająca za                   grzechy – od czcicieli Matki Bożej

17.00 – Za + męża Piotra Kozubek w 5 rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA                  IV NIEDZIELA ZWYKŁA               7 II 21

  8.00 – Za + Karola Habrajski - w 30 dzień po śmierci

  9.00 – Za + Zbigniewa Mach

10.00 - W intencji oazy rodzin za rodziny naszej parafii aby były Bogiem silne

11.30 – Za + Kazimierza Szarkowicza - w 30 dzień po śmierci

15.30 – Nieszpory 

16.00

18.00 – Za + Alfonsa Gajdzik w 30 dzień po śmierci

 


III NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA               III NIEDZIELA ZWYKŁA                 24 I 21

  8.00 –

  9.00 - Do Bożej Opatrzności z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla brata   

            Ryszarda - w 80 rocznicę urodzin / TD /

10.00 – Za + Renatę Muszała w 5 rocznicę śmierci od Krzysztofa

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 Za ++ Stanisławę i Jana Druchniak - z okazji

10 rocznicy śmierci

18.00 – Za ++ dziadków Margot i Alfreda Padalskich, Janinę i Józefa Gawrońskich

 

PONIEDZIAŁEK ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA 25 I 21

  7.00 – Za + Jerzego Cholewa w 4 rocznice śmierci

17.00 – Za + Małgorzatę Budzińską w 2 miesiąc po śmierci za + Zbigniewa

             Budzińskiego w 2 rocznicę śmierci - od siostry i synów z rodziną

 

WTOREK                Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa 26 I 21

7.00 –

17.00 – Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej w intencji Moniki

             z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

 

ŚRODA              DZIEŃ POWSZEDNI        27 I 21

  7.00 – Za + Janinę Pacia na pamiatkę urodzin, + ojca Stanisława i ++ dziadków

             z obu stron

17.00 – Do Bożej Opatrzności, Patronki Dobrej Śmierci za wszystkich członków

17.30 – Nabożeństwo do św Józefa

 

CZWARTEK               Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu            28 I 21

  7.00 – W intencji mamy Wandy Frydrych z prośbą o powrót do zdrowia i opiekę

             Matki Bożej i św Józefa

17.00 – W intencji Henryka Iwaneckiego, w podziękowaniu za przeżyte 60 lat,

             z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i św Józefa TD

 

PIĄTEK                 DZIEŃ POWSZEDNI               29 I 21

  7.00 – Za + Mariana Muras w 9 rocznicę śmierci, za ++ rodziców Józefa i Eugenię,                 brata Zygmunta, ++ z rodziny

17.00 –

 

SOBOTA                 DZIEŃ POWSZEDNI                 30 I 21

  7.00 –

17.00 – Za + Zuzannę Płuciennik w 9 rocznicę

 

NIEDZIELA                   IV NIEDZIELA ZWYKŁA                   31 I 21

  8.00 – W intencji Łucji z okazji 1 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo

             i opiekę św Józefa

  9.00 -

10.00 –

11.30 – Za + Karola Schnaider w 1 rocznicę śmierci

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 –

 


II NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA               II NIEDZIELA ZWYKŁA            17 I 21

  8.00 – O zdrowie dla Łucji

  9.00 - Za Parafian

10.00 – Za wstawiennictwem MB o szczęśliwy przebieg operacji dla Barbary

11.30 – Za + Hildegardę Stachowicz w 30 dzień po śmierci

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 – Za + Kazimierza Szarkowicza - od Rafała Kras

 

PONIEDZIAŁEK                    DZIEŃ POWSZEDNI              18 I 21

  7.00 –

17.00 – Za + Annę w 30 dzień po śmierci Wiktora Bartosz, dziadków Bartosz,

            ++ ze strony Bartosz i Smol

 

WTOREK             Wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara                  19 I 21

  7.00 – Za + Mariana Piotrowskiego w 1 rocznicę śmierci

17.00 –

 

ŚRODA                      DZIEŃ POWSZEDNI              20 I 21

  7.00 –

17.00 – Za + Kazimierza Szarkowicza – od rodz. Sobieraj

17.30 – Nabożeństwo do św Józefa

 

CZWARTEK Wspomnienie św. Agnieszki 14 I 21

7.00 –

17.00 –

 

PIĄTEK                 DZIEŃ POWSZEDNI               21 I 21

  7.00 – Za + Julię Gebauer - od wnuków Tomasza, Agnieszki i prawnuka Mateusza 17.00 – Za + Pawła Powalskiego - od lokatorów z ul.Gansińca 4

 

 

SOBOTA               DZIEŃ POWSZEDNI            22 I 21

  7.00 –

17.00 – W intencji Zofii Sznurpfeil z podziękowaniem za 80 lat życia a także z prośbą               o dalsze Boże błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, zdrowie,

             na dalsze lata życia / TD /

 

NIEDZIELA                III NIEDZIELA ZWYKŁA             23 I 21

  8.00 –

9.00 - Do Bożej Opatrzności z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla brata                Ryszarda - w 80 rocznicę urodzin / TD /

10.00 – Za + Renatę Muszała w 5 rocznicę śmierci od Krzysztofa

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 Za ++ Stanisławę i Jana Druchniak - z okazji 10 rocznicy śmierci

18.00 – Za ++ dziadków Margot i Alfreda Padalskich, Janinę i Józefa Gawrońskich

 


NIEDZIELA CHTU PAŃSKIEGO

 

NIEDZIELA                       ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKSIEGO              10 I 21

  8.00 – Za ++ rodziców Annę i Alfreda Szymoszek w kolejną rocznicę śmierci

             i ++ z rodziny Niemczyk i Ottenburger

  9.00 -

10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii, aby były Bogiem

             silne

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 –

 

PONIEDZIAŁEK              DZIEŃ POWSZEDNI            11 I 21

  7.00 – Za + Joannę Machowską, żonę i mamę z prośbą o udział w królestwie                         niebieskim m

17.00 – Za + Pawła Muc, syna Tomasza, wnuka Michała, rodziców z obu stron,

             ++ braci i siostry

 

WTOREK                DZIEŃ POWSZEDNI              12 I 21

  7.00 – Za uczestników porannej mszy św. z prośbą o Boże błogosławieństwo,                         opiekę Ducha św. i zdrowie

17.00 – Za + mamę Lidię Szolc w 22 rocznicę śmierci, + męża, rodziców, teściów,                     brata Ernesta, siostrę Zytę, jej dzieci Danutę i Andrzeja, + Zofię Strzelczyk

 

ŚRODA                 DZIEŃ POWSZEDNI           13 I 21

  7.00 –

17.00 – Za ++ Anielę i Jana Wrobel, Helenę i Andrzeja Prokop, + z rodziny                               Orzechowskich, Wysockich, Wróbel

 

CZWARTEK                 DZIEŃ POWSZEDNI             14 I 21

  7.00 – Za + Julię Gebauer - od córki Ewy i zięcia Henryka

17.00 – Za + Agatę Wojciechowską w 30 dzień po śmierci

 

 

 

PIĄTEK                  DZIEŃ POWSZEDNI                  15 I 21

  7.00 – Za + ojca Antoniego Dyla z okazji urodzin oraz mamę Helenę,

            ++ pokrewieństwo z obu stron 17.00 – Za + Adaminę Cichecką na pamiątkę

            urodzin oraz za + ojca Wacława

 

SOBOTA               DZIEŃ POWSZEDNI               16 I 21

  7.00 –

17.00 – Za + Stanisława Baniak w rocznicę śmierci i za ++ ze stron Baniak i                             Czerwińska

 

NIEDZIELA                    II NIEDZIELA ZWYKŁA             17 I 21

  8.00 –

  9.00 - Za Parafian

10.00 –

11.30 – Za + Hildegardę Stachowicz w 30 dzień po śmierci

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 –

 


II NIEDZIELA PO NARODZENIU

NIEDZIELA II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM I 21

  8.00 –

  9.00 - Za ++ rodziców Helenę i Józefa Stróżyna, wnuczkę  Julię, Ernesta Firsch, ++ z                                  pokrewieństwa

10.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz

                 o zdrowie i ochronę przed koronawirusem

11.30 – Za + Łukasza Iwaneckiego - na pamiątkę urodzin

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 – Za + Mariana Magier - od żony i córek

18.00 – Za + Jolantę Jednicką w rocznicę urodzin, jej męża Arkadiusza Jednickiego oraz ++ z                    rodziny

 

PONIEDZIAŁEK DZIEŃ POWSZEDNI I 21

7.00 –

17.00 – Za + męża Jerzego Moczygęba, ++ rodziców z obu stron, trzech braci

 

WTOREK DZIEŃ POWSZEDNI I 21

7.00 –

17.00 –

 

ŚRODA UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO I 21

8.00 –

9.00 -

10.00 -

11.30 – Z okazji 80 -tej rocznicy urodzin Agnieszki Mrochen z prośbą o Boże                                                   błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski / TD /

16.00 –

17.30 – WIECZÓR TRZECH KRÓLI

18.00 – W intencji misji

 

 

CZWARTEDZIEŃ POWSZEDNI I 21

7.00 -

17.00 – Za + mamę Adelajdę Zipper w 11 rocznicę śmierci ojca Ewalda, brata Piotra,

                ++ z rodziny

 

 

PIĄTEK DZIEŃ POWSZEDNI 8 I 21

  7.00 – 

17.00 – W intencji Łukasza Iwaneckiego w rocznicę urodzin – od Przyjaciół

 

SOBOTA DZIEŃ POWSZEDNI 9 I 21

  7.00 –

17.00 – Za + mamę Józefę Szweda w 25 rocznicę śmierci i za + ojca Augustyna

 

NIEDZIELA NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 10 I 21

  8.00 –

  9.00 -

10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii, aby były Bogiem silne

11.30 –

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 –

18.00 –


ŚWIĘTO ŚW RODZINY

 

NIEDZIELA                ŚWIĘTO ŚW RODZINY               27 XII 2021

  8.00 –

  9.00 - Za + mamę Bronisławę Szczurek z okazji urodzin, + ojca Józefa, ++ z rodzin

            Szczurek i Hajderski

10.00 – Za + Małgorzatę Budzińską w 30 dzień po śmierci - od syna z rodziną

11.30 – Za + Julię i Edwarda Banaś, Annę Banaś, Zofię Bochenek,

            ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 Za + Zofię Gieroska w 30 dzień po śmierci

18.00 –

 

PONIEDZIAŁEK                   Święto świętych Młodzianków                 28 XII 21

  7.00 –

17.00 – Za + Urszulę Cielocką - od Janusza, Grażyny, Oli i Ani z rodzinami

 

WTOREK                     V dzień w oktawie B. Narodzenia                   29 XII 21

  7.00 – Za + Mateusza Klimczak oraz za ++ z rodziny Klimczak, Mazur, Faron

             i Pasierb

17.00 – Za + mamę Agnieszkę Iwanecką w kolejną rocznicę śmierci, + ojca Gerarda

             i wszystkich ++ z rodziny

 

ŚRODA                VI dzień w oktawie B. Narodzenia                 30 XII 20

  7.00 –

17.00 – Za +++ kapłanów: o. Bartłomieja Kuźnika, o .Sylwestra Haśnika, o.Gracjana                 Szołtysilka, o.Piotyra Żelichowskiego , ks prob. Gerada Ruczkę,

             ks. Henryka Góreckiego, ks. Henryka Harędza, o. Janusza Dziedzic

 

 

 

CZWARTEK                VII dzień w oktawie B. Narodzenia               31 XIII 20

  7.00 -

16.30 – NABOŻEŃSTWO PRZEBŁAGALNO DZIĘKCZYNNE

17.00 - MSZA ŚW NA ZAKOŃCZENIE STAREGO ROKU

 

 

PIĄTEK               UROCZYSTOŚĆ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI       1 I 2021

8.00 –

9.00 -

10.00 –

11.30 –

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 –

 

SOBOTA           Wspomnienie św Bazylego i Grzegorza                  2 I 21

  7.00 – Do Niepokalanego Serca NMP z prośbą o opiekę i ochronę przed pandemią -            od czcicieli Matki Bożej

18.00 – Za + siostrę Helenę w 2 rocznicę smierci, rodziców Jana i Helenę, męża                       Józefa, teściów Józefa i Wiktorię, wszystkich ++ z rodziny Przyborowski

             i Domin

 

NIEDZIELA                 II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM              , 3 I 21

  8.00 –

  9.00 -

10.00 –

11.30 –

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 Za + Mariana Magier - od żony i córek

18.00 –

 


IV NIEDZIELA ADWENTU

 

NIEDZIELA             IV NIEDZIELA ADWENTU 20 XII          2020

  8.00 – Do Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą

             o dalsze dla rodziny

  9.00 - Za Parafian

10.00 –

11.30 – Za + Julię i Edwarda Banaś Annę Banaś, Zofię Bochenek,

             ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu  cierpiące

15.30 – Nabożeństwo adwentowe

16.00

18.00 –

 

PONIEDZIAŁEK            Dzień powszedni         21 XII 20

  7.00 – Za + Piotra Ociepko w rocznicę urodzin o dar nieba

17.00 – Za + ojca i dziadka Stanisława Baron w 30 dzień po śmierci, za + Teresę                     Baron i za ++ z rodziny

 

WTOREK                     Dzień powszedni                22 XII 20

  7.00 – Za + mamę Janinę Pacia w 7 rocznicę śmierci, ojca Stanisława, ++ dziadków               z obu stron

17.00 – Za + Piotra Labryga, ++ z rodziny

 

ŚRODA                    Dzień powszedni                       23 XII 20

  7.00 –

17.00 – Za + Leopolda w 100 rocznicę urodzin, + żonę Hildegardę, ++ z rodzin

             Labus, Plasa i Winiarskich

 

CZWARTEK                  Dzień powszedni        24 XIII 20

24.00 – MSZA ŚW PASTERSKA

 

PIĄTEK        UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO    25 XII 20

8.00 –

9.00 -

10.00 – Za + Wojciecha Demskiego w rocznicę śmierci, za ++ z rodzin Demskich,                     Wodyk, Stoll i Briem

11.30 –

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 –

 

SOBOTA                ŚWIĘTO ŚW SZCZEPANA              26 XII 20

8.00 –

9.00 -

10.00 – W intencji wolontariuszy, pracowników i służby kościelnej Parafii

11.30 – W Intencji Róż Różańcowych

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 Za Parafian

18.00 – Za ++ Gertrudę i Wawrzyna Rezner

 

NIEDZIELA                  ŚWIĘTO ŚW RODZINY            27 XII 20

  8.00 –

  9.00 -

10.00 – Za + Małgorzatę Budzińską w 30 dzień po śmierci - od syna z rodziną

11.30 – Za + Julię i Edwarda Banaś, Annę Banaś, Zofię Bochenek,

             ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 Za + Zofię Gieroska w 30 dzień po śmierci

18.00 –

 


III NIEDZIELA ADWENTU

 

NIEDZIELA                    III NIEDZIELA ADWENTU               13 XII 2020

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę                     Matki Bożej oraz o zdrowie i ochronę przed koronawirusem

  9.00 - za Parafian

10.00 – za + Łukasza Iwaneckiego – od przyjaciół

11.30 – Za ++ rodziców Marię, Feliksa Cholewa

15.30 – Nabożeństwo adwentowe

16.00 Za + Krzysztofa Malchar w 2 rocznicę śmierci, i za ++ z rodziny Malchar

             i Jackowskich

18.00 – W intencji Wojciecha Hoczek z okazji 1 -go roku życia

 

PONIEDZIAŁEK                 Wspomnienie św Jana od Krzyża             14 XII 20

  7.00 – W pewnej intencji

17.00 – Za ++ rodziców Irenę i Pawła Walkiewicz, + brata Piotra w kolejną rocznicę                 śmierci

 

WTOREK                       Dzień powszedni                  15 XII 20

  7.00 – Za  wstawiennictwem MBNP i św. Józefa o zdrowie dla Józefa i Hildegardy                 Kasperczyk, za + Tadeusza Kasperczyka, ++ wujostwo Schipp oraz dziadków

             z obu stron, dusze w czyśćcu

17.00 – Za + Małgorzatę Budzińską - od pracowników Śląskiego Urzędu                                   Wojewódzkiego

 

ŚRODA                 Dzień powszedni            16 XII 20

  7.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Wilhelma, ++ rodziców + siostrę

17.00 – Za + Krystynę Polok w 2 rocznicę śmierci oraz za + ojca Szczepana Polok w               rocznicę urodzin,++ z rodziny Polok, Kokol, Soduś oraz dusze w czyśćcu

 

 

CZWARTEK             Dzień powszedni              17 XIII 20

  7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 – RORATY DLA DZIECI Za + teścia i dziadka Piotra Stanek w kolejną rocznicę

             śmierci

 

PIĄTEK                   Dzień powszedni                   18 XII 20

  7.00 – W intencji Dominiki i jej matki Anny

17.00 – W intencji siostry Marii Kazimiery, wieloletniej zakrystianki sióstr Wizytek

             w Siemianowicach i Rybniku, z okazji 100 urodzin – jako dziękczynienie

             za otrzymane łaski, dar życia i powołania zakonnego, z prośba o dalsze

             Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

19.00 – RORATY DLA DOROSŁYCH

 

SOBOTA                Dzień powszedni                     19 XII 20

  7.00 – za + Wiesławę Kaczmarczyk

17.00 - W pewnej intencji

 

NIEDZIELA                III NIEDZIELA ADWENTU                 20 XII 20

  8.00 – Do Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o

            dalsze dla rodziny Barnasz

  9.00 -

10.00 –

11.30 – Za + Julię i Edwarda Banaś Annę Banaś, Zofię Bochenek,

            ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

15.30 – Nabożeństwo adwentowe

16.00 Chrzty i Roczki

18.00 –

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.