MISYJNA GRUPA DZIECI

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na spotkania Grupy Misyjnej Dzieci.  

Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w soboty o godz.9.00 w salce przy probostwie. Spotkania pozwalają rozwijać własne zainteresowania twórcze przez zajęcia plastyczne, zabawę i angażowanie się w akcje na rzecz misji.
Przekonaj się, jak wiele radości niesie wspólna modlitwa, zabawa i poświęcenie czasu dla dobra drugiego człowieka.
Ty również możesz zrobić wiele czyniąc - tak niewiele. Nie zmienimy świata, ale każdym jednym dobrym czynem zmieniamy świat wokół siebie. Od czegoś trzeba zacząć!
Czasem wystarczy tak niewiele, by wiele dobra się zadziało.

Zapraszamy !

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.