Intencje Mszalne

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

 

 

NIEDZIELA           ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIEGO        31 III 2024

  8.00 – Za Parafian
10.00 – Za ++ rodziców, brata i wszystkich ++ z rodziny
11.30 – Za + ojca i dziadka Franciszka Lubos w kolejną rocznicę śmierci i za ++ z rodziny
15.30 – NIESZPORY ŚWIĄTECZNE
16.00 – Za + Wilhelma Iwaneckiego na pamiątkę urodzin oraz za wszystkich ++ z rodziny

                 o wieczną radość z Bogiem w niebie

 

PONIEDZIAŁEK               PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY             1 IV 24

  8.00 - Za + mamę Krystynę Cabała w 30 dzien po śmierci
10.00 – Za + Klarę Japtok w 30 dzień po śmierci
11.30 - SUMA ODPUSTOWA ZA PARAFIAN
15.30 – NIESZPORY ŚWIĄTECZNE
16.00 -

 

WTOREK               WTOREK WIELKANOCNY              2 IV 24

  7.00 – W intencji Michała Krawczyk z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i                         opiekę Matki Bożej
17.00 – Za + Waldemara Popławskiego w 7 miesiącu śmierci

 

ŚRODA                        ŚRODA WIELKANOCNA            3 IV 24

  7.00 – Za + męża Krzysztofa, ++ rodziców i dziadków z obu stron

17.00 – Za + męża Henryka Roncoszek w 3 rocznicę śmierci, za ++ rodziców Elżbietę i                                 Gerharda  Roncoszek, ++ Zofię i Michała Sobczyk, dusze w czyśćcu

 

CZWARTEK                CZWARTEK WIELKANOCNY             4 IV 24

  7.00 –

17.00 - Za + Jana Skworc od Sabiny i Piotra Rypień z rodziną

 

PIĄTEK                    PIĄTEK WIELKANOCNY             5 IV 24

  7.00 – Do Serca Pana Jezusa

17.00 – Za + Aniele Wierzbicką w 8 rocznice śmierci, ++ synów Eugeniusza i Czesława oraz

                 za ++ rodziców z obu stron

19.00 – DROGA ŚWIATŁA

 

SOBOTA                   SOBOTA WIELKANOCNA              6 IV 24

  7.00 – Do Niepokalanego Serca NMP

17.00 – Za + żon e Karolinę Łuczka w 10 rocznicę śmierci, za ++ rodziców z obu stron

 

NIEDZIELA                   ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO             7 IV 2024

  8.00 – Za Parafian
10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej Parafii aby były Bogiem silne
11.30 – Za + Zofię Kusz w 3 rocznicę śmierci oraz za + męża Norberta Kusz
15.30 – NIESZPORY ŚWIĄTECZNE
16.00 – Za + córkę Paulinę Bieniak w 3 rocznicę śmierci i za ++ z rodziny Bieniak i Wróbel

 

 

 

 


NIEDZIELA PALMOWA

 

 

NIEDZIELA             NIEDZIELA PALMOWA         24 III 24

  8.00 – Za + syna i brata Henryka Buroń w 30 dzień po śmierci
10.00 – Za + żonę Grażynę
11.45 – Za wstawiennictwem MB w intencji Róży Zduńczyk z okazji 90 rocznicy urodzin,

                z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i 

                zdrowuie TD
15.30 – Gorzkie Żale
16.00 – Za + Jana Skworc - od siostry Anny z mężem Jackiem i rodziną

 

PONIEDZIAŁEK                    WIELKI POMNIEDZIAŁEK              25 III 24

  7.00 – W intencji P. Marty o dar zdrowia, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św.                     Józefa
17.00 – Za +Augustyna Machowskiego od Agnieszki z córką

 

WTOREK                WIELKI WTOREK          26 III 24

  7.00 – Za + Edwarda Błanik w 3 rocznicę śmierci oraz za + żonę Edeltraudę Błanik od syna z                   rodziną
17.00 – Za + Jana Skworc od swatów Anny i Mieczysława Biegun

 

ŚRODA                 WIELKA ŚRODA            27 III 24

  7.00 – Za+ Dorotę Morawską, + Genowefę, Maksymiliana, Henryka, Jadwigę, Lecha i                                 Andrzeja Viola

17.00 – Za + mamę, babcię, prababcię Małgorzatę Zięba w 2 rocznicę śmierci, za wszystkich                     ++ z rodziny Zięba i Muc

 

CZWARTEK                   WIELKI CZWRATEK                28 III 24

18.00 - MSZA SW WIECZERZY PAŃSKIEJ

 

PIĄTEK                WIELKI PIATEK                29 III 24

  9.00 – DROGA KRZYŻOWA

18.00 – LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

 

SOBOTA              WIELKA SOBOTA                30 III 24

20.00 – LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY

 

NIEDZIELA                      ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE                 31 III 2024

  8.00 – Za Parafian
10.00 – Za ++ rodziców, brata i wszystkich ++ z rodziny
11.45 – Za + ojca i dziadka Franciszka Lubos w kolejną rocznicę śmierci i za ++ z rodziny
15.30 – NIESZPORY ŚWIĄTECZNE
16.00 – Za + Wilhelma Iwaneckiego na pamiątkę urodzin oraz za wszystkich ++ z rodziny o                     wieczną radość z Bogiem w niebie

 

 


V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

 

NIEDZIELA                 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                  17 III 24

  8.00 – W intencji członków Róż Różańcowych
10.00 – Za + mamę Marię Kołodziej, ++ dziadków Józefę i Michała Sztokało, za dusze

                 w czyśćcu
11.30 – Za żonę i mamę Iwonę Pajestka w 1 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron
15.30 – Gorzkie Żale
16.00 – Chrzty i Roczki

 

PONIEDZIAŁEK                Dzień powszedni            18 III 24

  7.00 – Za ++ Stanisława Wójcik, Iwonę Wójcik z d. Bula, Ewę Pęczkowską zd. Bula,

                 za ++ z rodziny Bula
17.00 – Za + matkę Helenę w 20 rocznicę śmierci, ojca Jana męża Józefa, siostrę Helenę,                             teściów Józefa i Wiktorię, za ++ z rodziny Przyborowskich i Domin

 

WTOREK                Dzień powszedni              19 III 24

  7.00 – Za + mamę Helenę Świątek, ojca Jana, brata Bogdana
17.00 – Za + męża Ryszarda Dziemba, ++ opiekunów Eleonorę i Piotra Dziemba

 

ŚRODA                 Dzień powszedni           20 III 24

  7.00 – Za + Janinę Machowską

17.00 – Za + ks. Henryka Harędza w kolejną rocznicę śmierci

 

CZWARTEK                Dzień powszedni            21 III 24

  7.00 – Za + Augustyna Machowskiego od rodziny Swiątek

17.00 – Za ++ rodzićów Wincentynę i Eugeniusza Gardzińskich, + syna Marcina Węgiel

17.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

 

PIĄTEK                       Dzień powszedni                 22 III 24

  7.00 – Za + Augustyna Machowskiego od rodziny Józef

17.00 – Za + ojca Herberta Poloczek w 1 rocznicę śmierci

17.30 - Droga Krzyżowa

 

SOBOTA                   Dzień powszedni           23 III 24

7.00 – Za ++ Augustyna i Janinę Machowsjkich od rodziny Szarkowicz

17.00 – Za + Iwonę Kozłowicz - od Marii i Alicji

 

NIEDZIELA                  NIEDZIELA PALMOWA               24 III 2024

  8.00 –Za + syna i brata Henryka Buroń w 30 dzień po śmierci
10.00 –Za + żonę Grażynę
11.45 – Za wstawiennictwem MB w intencji Róży Zduńczyk z okazji 90 rocznicy urodzin,

                z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

                i zdrowuie TD
15.30 – Gorzkie Żale
16.00 – Za + Jana Skworc - od siostry Anny z mężem  Jackiem i rodziną

 

 

 


IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

 

NIEDZIELA                  IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU            10 III 24

  8.00 – Za + Augustyna Machowskiego - od siostrzeńca Zbyszka Wójcika
10.00 – Za + Adama Marciniaka w 30 dzień po śmierci
11.30 – Za + męża Stanisława Filus oraz za ++ rodziców Emilię i Mariana Adaszyńskich
15.30 – Gorzkie Żale
16.00 – Za męża Jerzego Prysok, ++ teściów Rozalię i Franciszka, ++ rodzeństwo, ++                                   rodziców Marię i Franciszka Hermasz

 

PONIEDZIAŁEK                  Dzień powszedni            11 III 24

  7.00 – Za + Augustyna Machowskiego od uczestników porannej mszy św
17.00 – Za + Henryka Ociepkę , za ++ z rodziny Ociepka i Mantykiewicz

 

WTOREK                Dzień powszedni               12 III 24

  7.00 – Za + Augustyna Machowskiego od rodziny Drela
17.00 –Za + Bożenę Stąpor od lokatorów z ul. Gansińca 9

 

ŚRODA                Dzień powszedni           13 III 24

  7.00 – Za + Adolfa Czerner w 1 rocznicę śmierci

17.00 – Za + Jana Skworc - od syna Marka z żoną Martą

 

CZWARTEK               Dzień powszedni             14 III 24

7.00 – Za + mamę Elżbietę Gwardyś - od męża

17.00 – Za ++ Rozalię i Zbigniewa Belkiewicz

17.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

 

PIĄTEK               Dzień powszedni            15 III 24

  7.00 – Za + Augustyna Machowskiego od Agniewszki

17.00 – Za + Gerarda Niziołek w 2 rocznicę śmierci i za ++ z rodziny

17.30 - Droga Krzyżowa

 

SOBOTA              Dzień powszedni         16 III 24

  7.00 – Za + mamę Barbarę Kołodziej w 6 rocznicę śmierci, ojca Herberta, + siostrę Izabelę

17.00 – Za + mamę Renatę Muszyńską, i za + babcię Marię

                 Soliga

 

NIEDZIELA                    V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                   17 III 2024

  8.00 –
10.00 – Za + mamę Marię Kołodziej, ++ dziadków Józefę i Michała Sztokało, za dusze w                             czyśćcu
11.30 – Za żonę i mamę Iwonę Pajestka w 1 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron
15.30 – Gorzkie Żale
16.00 – Chrzty i Roczki

 

 

 


III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

NIEDZIELA                III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU            3 III 24

  8.00 – Za + Augustyna Machowskiego od rodziny Kozłowski
10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + Jana Baranowicz w kolejną rocznicę śmierci
15.30 – Gorzkie Żale
16.00 – Za ++ rodziców Annę i Antoniego Durok, Jadwigę i Norberta Brenner ,wszystkich ++                   z rodziny i dusze w czyśćcu

 

PONIEDZIAŁEK                ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA             4 III 24

  7.00 – Za + Augustyna Machowskiego - od Waldemara Zając
17.00 – Za + Jana Skworc - od żony Teresy

 

WTOREK                 Dzień powszedni              5 III 24

  7.00 – Za + Augustyna Machowskiego - od Tomasza Więczek z rodziną
17.00 – Za ++ Krystiana Labrygę, rodziców i brata

 

ŚRODA              Dzień powszedni             6 III 24

  7.00 - Za ++ dziadków Helenę i Wojciecha Krawiec, ++ rodziców Mirosławę i Mariana                              Krawiec, + teścia Ludwika Ciochoń

17.00 – Za + Bożenę Stąpor - od lokatorów z ul. Gansińca 9

 

CZWARTEK                      Dzień powszedni                 7 III 24

  7.00 – W intencji uczestników porannej mszy

17.00 – O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

17.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

 

PIĄTEK                  Dzień powszedni            8 III 24

  7.00 – Za + Zbigniewa Belkiewicza - od Pawła Roczniaka z żoną

17.00 – Za + Bogusława Nowak w 2 rocznicę śmierci - od syna, córki i wnuczki Pauliny

17.30 - Droga Krzyżowa

 

SOBOTA                Dzień powszedni            9 III 24

7.00 – Za + Józefa Wójcika od Grażyny i Stanisława Szafan z rodziną

17.00 – Za + męża i ojca Stanisława Gburczyk w 8 rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA                   IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                   10 III 2024

  8.00 – Za + Augustyna Machowskiego - od siostrzeńca Zbyszka Wójcika
10.00 – Za + Adama Marciniaka w 30 dzień po śmierci
11.30 – Za + męża Stanisława Filus oraz za ++ rodziców Emilię i Mariana Adaszyńskich
15.30 – Gorzkie Żale
16.00 – Za męża Jerzego Prysok, ++ teściów Rozalię i Franciszka, ++ rodzeństwo, ++                                   rodziców Marię i Franciszka Hermasz

 


II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

NIEDZIELA              II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU            25 II 24

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych o ducha modlitwy ,Boże błogosławieństwo i opiekę MB                   na cały rok
10.00 – Za + Augustyna Machowskiego od Ireny Więczek
11.30 – Za + Józefa Wójcik - od Zofii i Marka Małota z rodziną
15.30 – Gorzkie Żale
16.00 – Za + Iwonę Kozłowicz w 30 dzień po śmierci

 

PONIEDZIAŁEK              Dzień powszedni                26 II 24

  7.00 – Za + Zbigniewa Belkiewicza od Teresy i Stanisława Klecki
17.00 – Za + Jana Nowaczyk, ++ rodziców z obu stron
18.00 – Msza św rekolekcyjna


WTOREK                 Dzień powszedni           27 II 24

  7.00 – Za + Augustyna Machowskiego od uczestników porannej mszy św.
17.00 – Za + Rafała Sowa w 1 rocznicę śmierci
18.00 - Msza św rekolekcyjna

 

ŚRODA             Dzień powszedni                    28 II 24

  7.00 - Za + Józefa Wójcika od Czesława Szafan

17.00 – Za + Bożenę Stąpor od lokatorów z ul. Gansinca 9

18.00 - Msza św rekolekcyjna

 

CZWARTEK                  Dzień powszedni                22 II 24

  7.00 – Za + Augustyna Machowskiego od rodziny Drela

17.00 – Za + Jana Nowaczyk śp. siostrę franciszjkankę Marię Wańczura, Idę Kurfok,                                     Leokadię   Wolny od franciszkańskiego zakonu świeckich

17.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

  

PIĄTEK                      Dzień powszedni              1 III 24

  7.00 – Do Serca Pana Jezusa

17.00 – Za + Annę Hałas w 1 rocznicę śmierci

17.30 - Droga Krzyżowa

 

SOBOTA                    Dzień powszedni             2 III 24

7.00 – Do NIepokalanego Serca NMP

17.00 – Za + Waldemara Popławskiego

 

NIEDZIELA                    III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                 3 III 2024

  8.00 – Za + Augustyna Machowskiego od rodziny Kozłowski
10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + Jana Baranowicz w kolejną rocznicę śmierci
15.30 – Gorzkie Żale
16.00 – Za ++ rodziców Annę i Antoniego Durok, Jadwigę i Norberta Brenner ,wszystkich

                 ++ z rodziny i dusze w czyśćcu

 

 

 


INIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 
NIEDZIELA           I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU    18 II 24

8.00 – Za + męża Antoniego Kozieł w 2 rocznicę śmierci i za ++ rodziców z obu stron
10.00 – Za + Jana Cicheckiego w 30 dzień po śmierci - od córki Karoliny i córki Joanny

                 z rodzinami
11.30 – Za + męża Mariana Mazur w 3 rocznicę śmierci i za ++ rodziców z obu stron
15.30 – Gorzkie żale
16.00 – Za ++ rodziców Jadwigę i Mieczysława Kozieł , za ++ z rodziny Kozieł i Czerwiński

 

PONIEDZIAŁEK              Dzień powszedni             19 II 24

  7.00 – Za Parafian
17.00 – Za wstawiennictwem MB z Lourdes i św Józefa w intencji ks. prob. Bogdana                                    Wieczorka z okazji urodzin


WTOREK                   Dzień powszedni                   20 II 24

  7.00 – Za ++ Bożenę Stąpor, Janinę i Augustyna Machowskich od p. Anny Sobieraj z rodziną
17.00 – Za ++ rodziców , ojca Władysława Cicheckiego na pamiątkę urodzin oraz mamę                            Adaminę


ŚRODA               21 II 24

  7.00 - Za + Augustyna Machowskiego - od uczestników porannej mszy św

17.00 – Za + Elżbietę Fila w 5 rocznicę śmierci

 

CZWARTEK                   KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA                  22 II 24

  7.00 – Za + Klarę Czaja w 1 rocznicę śmierci, za + męża i siostrę oraz za ++ rodziców i +                          Mariusza Górka w 1 rocznicę śmierci, za + Elżbietę Korpok

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego o łaskę zbawienia dla + mamy Jadwigi w 4 rocznicę śmierci

                 i za ++ z rodziny Szafruga i Książek oraz za dusze w czyśćcu

17.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

 

PIĄTEK                    Dzień powszedni              23 II 24

  7.00 – Za + Józefa Wójcik - od Jadwigi i Stanisława Rafów z Gromnika

17.00 – Za ++ ojca Feliksa Cuber, matkę Gertrudę, ++ rodzeństwo, dusze w czyśćcu

17.30 - Droga Krzyżowa

 

SOBOTA                  Dzień powszedni              24 II 24

  7.00 – Z okajzi 95 rocznicy urodzin w pewnej intencji o zdrowie, opiekę MB, Boże                                       błogosławieństwo na dalsze lata życia

17.00 – Za + Alojzego Błotko w 1 rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA                   II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU               25 II 2024

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych o ducha modlitwy , Boże błogosławieństwo i opiekę                         MB  na cały rok
10.00 – Za + Augustyna Machowskiego od Ireny Więczek
11.30 – Za + Józefa Wójcik - od Zofii i Marka Małota z rodziną
15.30 – Gorzkie Żale
16.00 – Za + Iwon e Kozłowicz w 30 dzień po śmierci


VI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA VI NIEDZIELA ZWYKŁA 11 II 24

  8.00 – Za + Augustyna Machowskiego od 5 Róży Różańcowej męskiej
10.00 – Za Parafian
11.30 – Za + Jana Nowaczyk od rodziny Kozieł
15.30 – Nabożeństwo o trzeźwość
16.00 – Z okazji urodzin Piotra z prośbą do Miłosierdzia Bożego o błogosławieństwo, opiekę                  MB i dary Ducha św i św Józefa, dziękując za otrzymane dotychczas łaski

 

PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni 12 II 24

  7.00 – Za + Józefa Wójcika od Eugeniusza Wójcika z rodzinną z Gromnika
17.00- Za + Barbarę Klimera od lokatorów z ul Kościuszki 2


WTOREK Dzień powszedni 13 II 24

  7.00 – W intencji uczestników porannej mszy
17.00 – Za + męża Kazimierza Szarkowicz z okazji urodzin i za ++ rodziców z obu stron


ŚRODA POPIELEC 14 II 24

  7.00 - Za + ojca Stanisława Pacia w rocznicę urodzin, za mamę Janinę, ++ dziadków z obu                      stron

17.00 – Za + męża Krzysztofa i ++ rodziców

18.00 -

 

CZWARTEK Dzień powszedni 15 II 24

  7.00 – Za ++ Janinę i Augustyna Machowskich

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego jako ofiara przebłagalna za grzechy aborcji

17.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

 

PIĄTEK Dzień powszedni 16 II 24

  7.00 – Za + Bożenę Stąpor od lokatorów z ul Gansinca 9

17.00 – Za + męża Jana w 5 rocznice śmierci, za ++ córkę i syna

17.30 - Droga Krzyżowa

 

SOBOTA Dzień powszedni 17 II 24

7.00 – Za + ks Henryka Góreckiego zw kolejną rocznicę śmierci

17.00 – Za + Andrzeja Gołas na pamiątkę urodzin i za ++ z rodziny

 

NIEDZIELA I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18 II 2024

  8.00 – Za + męża Antoniego Kozieł w 2 rocznicę śmierci i za ++ rodziców z obu stron
10.00 – Za + Jana Cicheckiego w 30 dzień po śmierci - od córki Karoliny i córki Joanny z                             rodzinami
11.30 – Za + męża Mariana Mazur w 3 rocznicę śmierci i za ++ rodziców z obu stron
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za ++ rodziców Jadwigę i Mieczysława Kozieł , za ++ z rodziny Kozieł i Czerwiński

 


V NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA               V NIEDZIELA ZWYKŁA         4 II 24

  8.00 – Za + Józefa Wójcika - od Ireny Łącka z Gromnika
10.00 – W intencji oazy rodzin i za wszystkie rodziny naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + Pawła Warwas - od lokatorów z ul. Michałkowickiej 34 A
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + Krystynę Czupryna - od Małgorzaty Pyrek - Rączka z córkami

 

PONIEDZIAŁEK              Wspomnienie św Agaty              5 II 24

  7.00 – Za ++ braci z rodziny Kulawik i za wszystkich zmarłych w z rodziny Wojtyczka

 

WTOREK                Wspomnienie św. Pawła Miki,Towarzyszy             6 II 24

  7.00 – Za + Henryka Zduńczyk na pamiątkę urodzin i za ++ z rodziny Zduńczyk i Jóskowiak

 

ŚRODA                  Dzień powszedni             7 II 24

  7.00 - Za ++ Sylwię, Ireneusza, Michała, Pawła Kilka, Urszulę, Sylwestra Kurzyca

 
CZWARTEK               Dzień powszedni           8 II 24

17.00 – Na pamiątkę urodzin syna Łukasza Brzezińskiego oraz w kolejną rocznicę śmierci                         męża Stanisława

 

PIĄTEK                      Dzień powszedni               9 II 24

17.00 – Za + Jana Nowaczyk od lokatorów z ul. Gansińca 4

 

SOBOTA                    Dzień powszedni               10 II 24

17.00 – Za + Augustyna Machowskiego od 3 Róży Różańcowej

 

NIEDZIELA               VI NIEDZIELA ZWYKŁA            11 II 2024

  8.00 – Za + Augustyna Machowskiego od 5 Róży Różańcowej męskiej
10.00 – Za Parafian
11.30 – Za + Jana Nowaczyk od rodziny Kozieł
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Z okazji urodzin Piotra z prośbą do Miłosierdzia Bożego o błogosławieństwo, opiekę                   MB i dary Ducha św i św Józefa, dziękując za otrzymane dotychczas łaski

 

 

 


IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA           IV NIEDZIELA ZWYKŁA            28 I 24

  8.00 – Za Parafian
10.00 – Za + Krystynę Czupryna od zarządu oraz pracowników biura firmy Inter-Optyk
11.30 – Za ++ Dorotę i Ryszarda Wojtyczka
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + męża Romana Sitko w 11 rocznicę śmierci, za ++ teściów Gertrudę i Ericha, +                        Hildegardę Piotrowską, wszystkich ++ z rodziny Sitko i Pietrowski

 

PONIEDZIAŁEK            Dzień powszedni           29 I 24

  7.00 –

 

WTOREK                 Dzień powszedni           30 I 24

  7.00 – Za + Janinę Strzępka w rocznicę śmierci

 

ŚRODA             Wspomnienie św. Jana Bosko, prezb.           31 I 24

  7.00 - Za + Krystynę Czupryna - od Zarządu oraz pracowników biura firmy Inter-Optyk

 
CZWARTEK                   Dzień powszedni             1 II 24

17.00 – O powołania kapłańskie zakonne i misyjne

 

PIĄTEK                   ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO             2 II 24

17.00 – Za + męża Wilhelma Iwaneckiego na pamiątkę rocznicy ślubu oraz za wszystkich + z                   rodziny o wieczną radość z Bogiem w niebie

 

SOBOTA                  Wspomnienie św. Błażeja, bpa i męcz.               3 II 24

17.00 – Za + Waldemara Popławskiego

 

NIEDZIELA                V NIEDZIELA ZWYKŁA           4 II 24

  8.00 – za + Józefa Wójcika - od Ireny Łącka z Gromnika

10.00 – W intencji oazy rodzin i za wszystkie rodziny naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + Pawła Warwas - od lokatorów z ul. Michałkowickiej 34 A
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + Krystynę Czupryna - od Małgorzaty Pyrek - Rączka z córkami

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.