Intencje Mszalne

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA              XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 28           VI 2020

  8.00 – Za + Tadeusza Respondek w 30 dzień po śmierci - od żony i córki z rodziną

11.30 – Za + Rutę Halup z okazji 80 rocznicy urodzin

16.00 – Za + Julię Skrzypek w 2 m-ce od śmierci - od dzieci i całej rodziny z Węglówki

 

PONIEDZIAŁEK   APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA          29 VI 2020

  7.00 – Za + Irenę Gwóźdź – od rodziny Talik z Oświęcimia

 

WTOREK           Dzień powszedni      30 VI 2020

  7.00 – Za + Rudolfa Rzepkę w 2 rocznicę śmierci

 

ŚRODA           Dzień powszedni   1 VII 2020

  7.00 – Za + Sabinę Hajduk – od Jadzi

 

CZWARTEK           Dzień powszedni       2 VII 2020

17.00 – Za + Irene Józef - na pamiątkę urodzin

 

PIĄTEK Dzień powszedni 3 VII 2020

17.00 – Do Serca Pana Jezusa - wynagradzająca

 

SOBOTA Wsp. św Elżbiety Portugalskiej 4 VII 2020

16.16 - Rózaniec

17.00 – Wynagradzająca Matce Bożej za nasze grzechy od czcicieli MB

 

NIEDZIELA XIV niedziela zwykła 5 VII 2020

 8.00 – Za + Michała Zarębskiego - od mieszkańców z ul. Wróblewskiego 51 B

11.30 – Za + Bogdana Busko z okazji 15 rocznicy śmierci i za Marię Kuboń - z okazji 

             30 rocznicy śmierci

16.00 Za + Marzenę Trząska w 1 rocznicę śmierci, za ++ rodziców Marię

             i Kazimierza Trząska i za + Ewę Kozioł

 

 


XII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA            XII NIEDZIELA ZWYKŁA    21 VI 2020

  8.00 – W intencji IV Róży Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie               dla nich i ich rodzin

10.00 - Za Parafian

11.30 –

16.00 – Chrzty i Roczki

 

PONIEDZIAŁEK            Dzień powszedni       22 VI 2020

  7.00 – Za ++ ojca Jana, matkę Helenę i brata Bogdana

17.00 – Za + Genowefę Krzyżanowską w 1 rocznicę śmierci

 

WTOREK             Dzień powszedni               23 VI 2020

  7.00 – Za + Gertrudę Kęmpała, wieloletniego działkowca ogródków działkowych

             Szarotka

17.00 – Za + ojca Zygmunta Koneckiego w 5 rocznicę śmierci

 

ŚRODA       UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA      24 VI 2020

  7.00 –

17.00 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Bolesnej w intencji członków               Stowarzyszenia Matki Bożej Bolesnej Patronki Dobrej Śmierci

 

CZWARTEK           Dzień powszedni         25 VI 2020

  7.00 – Za + syna Sławka, ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny

17.00 – Za + Alicję Gromadzką w 1 rocznicę śmierci oraz za ++ ojca Jana i brata

             Marcelego

 

PIĄTEK            Dzień powszedni     26 VI 2020

  7.00 –

17.00 – Za + ks.prob. Ruczkę – od I, II, III i IV Róży Różańcowej

17.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

 

 

SOBOTA Dzień powszedni 27 VI 2020

  7.00 – Za + XX

17.00 – Za + męża Jana, ++ rodziców Teklę i Franciszka, braci Józefa, Michała i

             Władysława, ++ teściów, szwagrów, pokrewieństwo z obu stron

 

NIEDZIELA            XIII niedziela zwykła         28VI 2020

  8.00 – Za + Tadeusza Respondek w 30 dzień po śmierci - od żony i córki z rodziną

11.30 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB z podziękowaniem za                           otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Ruty Halup z okazji 80 rocznicy

             urodzin TD 

16.00 – Za + Julię Skrzypek

 

 

 

 

 

 


XI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA           XI NIEDZIELA ZWYKŁA             14 VI 2020

  8.00 – W intencji V Róży Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie   

             dla nich i ich rodzin

10.00 - Za + ojca Herberta Kołodziej w 27 rocznicę śmierci, + mamę Barbarę i siostrę              Izabelę

11.30 – za + Antoniego Pyfel na pamiątkę urodzin i za ++ z rodziny

16.00 – Za + Marię, Ryszarda i Stanisława, z prośbą o dar życia wiecznego w niebie

 

PONIEDZIAŁEK             Dzień powszedni        15 VI 2020

  7.00 – Za + mamę w 100 rocznicę urodzin, za + ojca, ojczyma, teściów,                                   pokrewieństwo, o dar życia wiecznego

17.00 – Za + Ryszarda Ochota w 1 rocznicę śmierci, za ++ rodziców

 

WTOREK                          Dzień powszedni                 16 VI 2020

  7.00 – Za + ojca Jana, mamę Helenę i brata Bogdana

17.00 – Za + męża Stanisława Kabałę, ++ rodziców z obu stron

 

ŚRODA           Wspomnnienie św. Br.Alberta Chmielowskiego               17 VI 2020

  7.00 – Za + Sabinę Hajduk – od sąsiadów z ul. Michałkowickiej 46

17.00 – Z podziękowaniem za łaskę zdrowia, opiekę i wstawiennictwo św. Józefa

             w życiu, z prośbą o łaski na dalsze lata życia dla pani Wawrzyniok

 

CZWARTEK          Dzień powszedni               18 VI 2020

  7.00 –

17.00 –

 

PIĄTEK               NAJŚWIĘTSZEGO  SERCA PANA JEZUSA          19 VI 2020

  7.00 – Za + Antoniego Wieczorka

17.00 – W 3 rocznicę śmierci Barbary Kiszel, za ++ z rodzin Kiszel, Szynawa, Hulin,   

             Franciszkowski

17.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

 

SOBOTA                 Wspomn. Niepokalanego Serca NMP        20 VI 2020

  7.00 – Za + Urszulę Kempny

17.00 – Za + ojca Leona Siwczyk

 

NIEDZIELA                XII niedziela zwykła            21 VI 2020

  8.00 – W intencji IV Róży Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

             dla nich i ich rodzin

10.00 -

11.30 –

16.00 – Chrzty i Roczki

 


UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

 

NIEDZIELA       UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ    7 VI 2020

  8.00 – W intencji III Róży Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

             dla nich i ich rodzin

10.00 - W intencji oazy rodzin i w intencji wszystkich rodzin naszej parafii aby były   

             Bogiem silne

11.30 – W intencji II Róży Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę                   Matki Bożej dla nich i dla członków ich rodzin

16.00 – W intencji Bożeny z okazji 60 rocznicy urodzin oraz męża Adolfa z okazji 

             kolejnej rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

             na dalsze lata życia /TD/

 

PONIEDZIAŁEK           Wspomnienie św. Jadwigi        8 VI 2020

  7.00 -

17.00 – Za + Norberta Gizę na pamiątkę urodzin i za  + Ewarysta Kozłowskiego w 30

             rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny

 

WTOREK       Dzień powszedni   9 VI 2020

  7.00 -

17.00 – Za + Mateusza Klimczak w dniu urodzin

 

ŚRODA           Dzień powszedni     10 VI 2020

  7.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą

             o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Małgorzaty

             z okazji urodzin

17.00 – Za ++ Krystynę i Eryka Korfanty, Adelajdę Tomaszkiewicz, dziadków                             Garczarczyk i Korfanty, Różę i Bernarda Giela, Annę i Wilhelma Szczygieł

 

CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA 

  8.00 – Za + Urszulę Kempny

10.00 -

11.30 – za Parafian

16.00 – Za + Marię Bartodziej w 1 rocznicę śmierci i za ++ z rodziny Bartodziej

PIĄTEK      Wspomnienie Błogosławionych męczenników Józefa Czempiela, Emila                         Szramka, prezb. i Tow.                                                                12 VI 2020

  7.00 – Za + Ilonę Książko w 1 rocznicę śmierci

17.00 – W intencji członków I Rózy Rózańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo i

              zdrowie dla nich i ich rodzin

17.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

 

SOBOTA          Wspomnienie św Antoniego z Padwy          13 VI 2020

  7.00 – Za + Mariana Muras, rodziców Eugenię, Józefa, brata Zygmunta

             i pokrewieństwo

17.00 – Za + Antoniego Soduś z okazji urodzin oraz za ++ z rodziny Soduś, Polok,                  Dawczyk, Breguła

 

NIEDZIELA        11 niedziela zwykła   14 VI 202

  8.00 – W intencji V Róży Różańcowej z prośbą o Boże nbłogosławieństwo i zdrowie               dla nich i ich rodzin

10.00 - Za + ojca Herberta Kołodziej w 27 rocznicę śmierci, + mamę Barbarę i siostrę               Izabelę

11.30 – za + Antoniego Pyfel na pamiątkę urodzin i za ++ z rodziny

16.00 – Za + Marię, Ryszarda i Stanisława, z prośbą o dar życia wiecznego w niebie

 

 

 

 

 


UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW.

 

NIEDZIELA ZESŁANIE DUCHA ŚW.                     31 V 2020

  8.00 – Za + Halinę Mikuda w 1 rocznicę śmierci, ++ Ingeborgę i Gerarda Maroń

10.00 - Za ++ rodziców Ewę i Andrzeja Nowak w kolejna rocznicę śmierci

11.30 – Za ++ Erykę i Romana Woźny Irene Niesporek Renatę Kłobusek z prośbą

             o życie wieczne w niebie

16.00 – Za Parafian

 

PONIEDZIAŁEK      NMP, MATKI KOŚCIOŁA       1 VI 2020

  7.00 -

17.00 – Za + Irenę Bujoczek na pamiatkę urodzin

 

WTOREK            Dzień powszedni         2 VI 2020

17.00 – Za + Adaminę Cichecką w rocznicę śmierci

oraz za + ojca Wacława

 

ŚRODA           Św. męczenników Karola Lwangi i Tow         3 VI 2020

17.00 – Za + Joannę Piątek w 30 dzień po śmierci

 

CZWARTEK    JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA   4 VI 2020

  7.00 – Za + Małgorzatę Jóźwiak w 30 dzień po śmierci

17.00 – Za + Wincentego Sznurpfeil w rocznicę śmierci oraz za za ++ jego rodziców

             i teściów

PIĄTEK              Wspomnienie św. Bonifacego          5 VI 2020

  7.00 – Do Ducha św. o zdanie matury dla Urszuli

17.00 – Za + Proboszcza Gerarda Ruczkę w kolejną rocznicę święceń kapłańskich

              i za ++ księży pracujących w naszej parafii

17.30 - Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

 

SOBOTA         Wspomnienie św. Norberta, bpa            6 VI 2020

  7.00 -

17.00 –

 

NIEDZIELA     UROCZYSTOŚC TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ     7 VI 2020

  8.00 – W intencji III Róży Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie                 dla nich i ich rodzin

10.00 - W intencji oazy rodzin i w intencji wszystkich rodzin naszej parafii aby były 

            Bogiem silne

11.30 – W intencji II Róży Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę                   Matki Bożej dla nich i dla członków ich rodzin

16.00 – W intencji Bożeny z okazji 60 rocznicy urodzin oraz męża Adolfa z okazji

              kolejnej rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

              na dalsze lata życia /TD

 

 

 


VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 24 V 2020

  8.00 – Za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski,

             zwłaszcza zdrowie, prosząc o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo, dla

             członków IV Róży Różańcowej i ich rodzin

10.00 - Za + Adama Hepa w 2 rocznicę śmierci

11.30 – W intencji Róży Różańcowej rodziców, modlących się za dzieci

16.00 – W intencji Zbigniewa Seweryn z okazji 90 rocznicy urodzin, dziękując za

             otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

 

PONIEDZIAŁEK 25 V 2020

  7.00 – Za + Bronisławę

17.00 – Za wstawiennictwem Matki Bożej z Lourdes prośbą o powrót do zdrowia dla

             ciężko chorej Ani

 

WTOREK 26 V 2020

17.00 – Za wstawiennictwem Matki Bożej w intencji Marii Płaziuk z prośbą o Boże                   błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia

 

ŚRODA 27 V 2020

17.00 –

 

CZWARTEK 28 V 2020

17.00 – Za + Stanisława Bogusz w 30 dzień po śmierci

 

PIĄTEK 29 V 2020

17.00 – Za + Joachima Mnich w 5 rocznicę śmierci, za + Adama Mnich oraz za ++ z   

             rodziny Gebert, Zieliński, Szynol

 

SOBOTA 30 V 2020

  7.00 – Za + ojca Stanisława Pacia, żonę Janinę oraz ++ rodziców z obu stron

17.00 – Za ++ Zdzisławę Pietras, Franciszka Pietras i Zdzisława Frydrych

 

NIEDZIELA ZESŁANIE DUCHA ŚW. 31 V 2020

  8.00 – Za + Halinę Mikuda w 1 rocznicę śmierci, ++ Ingeborgę i Gerarda Maroń

10.00 - Za ++ rodziców Ewę i Andrzeja Nowak w kolejną rocznicę śmierci

11.30 – Za ++ Erykę i Romana Woźny Irene Niesporek Renatę Kłobusek z prośbą

             o życie wieczne w niebie

16.00 –


VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

 

 

 

NIEDZIELA            VI NIEDZIELA WIELKANOCNA         17 V 202

  8.00 – W intencji członków II Róży Różańcowej i ich rodzin prosząc za

             wstawiennictwo MB o Boże błogosławieństwoi zdrowie

10.00 - Za + Gerarda Brandt w 1 rocznicę śmierci

11.30 – Za Parafian

16.00 – Chrzty i Roczki

 

PONIEDZIAŁEK        Dzień powszedni    18 V 2020

  7.00 – Za + Irenę Gwóźdź – od syna Michała z rodziną

17.00 – Za + Teresę Konecką w 21 rocznicę śmierci

 

WTOREK           Dzień powszedni          19 V 2020

  7.00 – Za + brata Piotra Zipper, ++ rodziców Adelajdę i Ewalda, ++ pokrewieństwo

17.00 – Za ++ Józefa, w rocznicę śmierci, i Krystynę Wawrzyniak

 

ŚRODA       Wspomnienie św Bernardyna ze Sieny       20 V 2020

  7.00 – Za + mamę Felicytę Zakryś- w 25 rocznicę śmierci, + ojca Mariana

17.00 –

 

CZWARTEK       Dzień powszedni 21      V 2020

17.00 – Za ++ rodziców Helenę i Kazimierza Kumoś, ++ z rodzin Kumoś, Bohn,

             Ciepły, Kusz i Zatoński

PIĄTEK            Wspomnienie św Jana Nepomucena       22 V 2020

17.00 – Za + Urszulę Lisiecką - w 2 rocznicę śmierci

 

SOBOTA             Dzień powszedni        23 V 2020

17.00 – Za + Bogusława Krzysztof

 

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 24 V 2020

  8.00 – Za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, 

             zwłaszcza zdrowie, prosząc o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo,

             dla członków IV Róży Różańcowej  i ich rodzin

10.00 - Za + Adama Hepa w 2 rocznicę smierci

11.30 – W intencji Róży Różańcowej rodziców, modlących się za dzieci

16.00 – W intencji Zbigniewa Seweryn z okazji 90 rocznicy urodzin, dziękując

             za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie


VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

NIEDZIELA  V NIEDZIELA WIELKANOCNA 10 V 2020

  8.00 – W intencji 5 Róży Różańcowej

10.00 - W intencji wspólnoty oazy rodzin oraz wszystkichrodzin naszej parafii aby były

             Bogiem silne

11.30 – Za + mamę Helenę Wajngarten i siostrę Tere Brol

16.00 – Za + Wawrzyna i Gertrudę, Teresę i Pawła

 

PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni 11 V 2020

  7.00 – za + Irenę Gwóźdź – od syna Adama z rodziną

17.00 – Za + Julię Skrzypek - w 30 dzień po śmierci

 

WTOREK Dzień powszedni 12 V 2020

  7.00 – Do Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji ks. Jana z okazji 30 rocznicy   

             święceń kapłańskich

17.00 – Za + Krystynę Świerkot w 2 rocznicę śmierci

 

ŚRODA Dzień powszedni 13 V 2020

  7.00 – Za + męża Pawła, rodziców i rodzeństwo, Marię Adamus i dusze w czyśćcu

17.00 – Za + Adama Kowalczyka w 30 dzień po śmierci

 

CZWARTEK Święto św. Macieja Apostoła 14 V 2020

  7.00 – W intencji Lidii Wieczorek z okajzi urodzin

17.00 – W intencji Alicji oraz męża

 

PIĄTEK Dzień powszedni 15 V 2020

  7.00 – Za + brata Józefa w 20 rocznicę śmierci, prosząc o Boże Miłosierdzie

17.00 – za + żonę Marię Rzyczny

 

SOBOTA Święto św. Andrzeja Boboli 16 V 2020

  7.00 – W intencji uczestników porannej mszy św. prosząc o zdrowie i opiekę Ducha               św dla nich i dla ich rodzin

17.00 – Za + Władysława Modlisz w 25 rocznicę śmierci + mamę, ++ dziadków z obu               stron Agnieszkę i Augusyyna, Szczuka, ++ z rodzin Modlisz, Szykowski,                        Franke

 

NIEDZIELA VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 17 V 2020

  8.00 – W intencji II Róży Różańcowej

10.00 - Za + Gerarda Brandt w 1 rocznicę śmierci

11.30 – Za Parafian

16.00 – Chrzty i Roczki


NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

 

NIEDZIELA IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 3 V 2020

  8.00 – W intencji 3 Róży Różańcowej

10.00 - Za Parafian

11.30 – W intencji dzieci wczesnokomunijnych : Ani, Wiktorii i Magdy z okazji

             1 rocznicy I Komunii św z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i dary               Ducha św dla nich i ich rodzin

16.00 -

 

PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Floriana 4 V 2020

  7.00 – Za + Norberta Giza w 1 rocznicę śmierci i za ++ z rodziny

17.00 – Za + Mieczysława Kierzkowskiego w 20 rocznicę śmierci, ++ rodziców

             i + Karola

 

WTOREK Dzień powszedni 5 V 2020

  7.00 – Za Parafian

17.00 – za + męża Mariana Morysa oraz wszystkich ++ z rodzin Morys, i Skórkiewicz

 

ŚRODA ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 6 V 2020

  7.00 – W 2 rocznicę śmierci Longiny i Kazimierza Diflotoraz w 2 rocznicę śmierci

Anny Ptak

17.00 – Za + Helenę Janek w 2 rocznicę śmierci i za + męża Franciszka

 

CZWARTEK Dzień powszedni 7 V 2020

  7.00 – Za ++ Marię, Emanuela, ++ dziadków Joannę Franciszka Rychold, + matkę 

             chrzestną Julię i jej męża Rajmunda, siostrę Salomeę, + ciocię Jadwigę,

             jej męża Eryka, ich syna Arkadiusza

17.00 – Za ++ rodziców Bronisławę i Jana Kałamaż, męża zefa i ++ z rodziny

             z obu stron

 

PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA 8 V 2020

  7.00 – Za + żonę i mamę Janinę Machowską

17.00 – W intencji I Róży Różańcowej

 

SOBOTA Dzień powszedni 9 V 2020

  7.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łąski z prośbą

             o dalsze w intencji Franciszka i Krystyny i ich dzieci z rodzinami

17.00 – Za +męża, ojca i dziadka Jana Rzeźnik w 10 rocznicę śmierci oraz

             ++ rodziców Barbarę i Pawła

 

NIEDZIELA NIEDZIELA WIELKANOCNA 10 V 2020

  8.00 – W intencji 5 Róży Różańcowej

10.00 - W intencji wspólnoty oazy rodzin oraz wszystkich rodzin naszej parafii aby 

             były Bogiem silne

11.30 – Za + mamę Helenę Wajngarten i siostrę Tere Brol

16.00 – Za + Wawrzyna i Gertrudę, Teresę i Pawła


III NIEDZIELA WIELKANOCNA

NIEDZIELA            III NIEDZIELA WIELKANOCNA             26 IV 2020

  8.00 – Za + Marię Wasilewską, męża Tadeusza Wasilewskiego i syna Zbigniewa   

             Wasilewskiego

10.00 - Za ++ rodziców Helenę, Józefa Strużyna oraz wnuczkę Julię, Ernesta Hirsz

            i ++ z rodzin Strużyna, Hirsz, Wieczorek, Brzostowski

11.30 – Za + brata ks. Kazimierza Wolny - od siostry Łucji, brata Edwarda i Józefa

             z rodzinami

16.00 – Za + Henryka Osieckiego - w 30 dzień po śmierci

 

PONIEDZIAŁEK      Dzień powszedni     27 IV 2020

  7.00 – Za Parafian

17.00 – Za ++ rodziców Marię i Helmuta Waszek

 

WTOREK   Wspomnienie św. Ludwika Marii Grignion de Montfort 28 IV 2020

  7.00 – Za + ojca Bronisława Pochwatka, za ++ z rodzin Pochwatka, Kaproń,

             i Szymański

17.00 – Za + mamę Paulinę w rocznicę urodzin

 

ŚRODA              Święto św Katarzyny Sieneńskiej         29 IV 2020

  7.00 – W intencji S M B B P D S

17.00 – Za + mamę Eleonorę Gajda w 1 rocznicę śmierci

 

CZWARTEK      Dzień powszedni        30 IV 2020

  7.00 – Do Bożej Opatrzności z okazji urodzin Franciszka i Krystyny

             z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

17.00 – Za + rodziców Elfrydę i Józefa Danek ,siostrę Joannę i ++ z rodziny Danek,   

             Drozd, Dembiński

 

PIĄTEK                  ŚWIĘTO ŚW JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA        1 V 2020

 7.00 – Za + syna Łukasza Brzezińskiego w kolejną rocznicęśmierci za + męża 

            Stanisława na pamiątkę urodzin, ++ rodziców z obu stron, ++ z rodziny

  8.00 -

17.00 – Za + mamę Urszulę Bazan o łaskę zbawienia w Królestwie Niebieskim

 

SOBOTA               UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI     2 V 2020

  7.00 – O zdrowie dla Krystyny

11.00 - W intencji Ojczyzny

17.00 – Za + Krystynę Halup w rocznicę urodzin, za + syna Szymona oraz

             ++ z rodziny Mazur

 

NIEDZIELA   IV NIEDZIELA WIELKANOCNA  DOBREGO PASTERZA  3 V 2020

  8.00 – W intencji III Róży Różańcowej

10.00 - W intencji II Róży Różańcowej

11.30 – W intencji dzieci wczesnokomunijnych : Ani, Wiktorii i Magdy z okazji

            1 rocznicy I komunii św. z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB,

            dary Ducha św. dla nich i ich rodzin

16.00 – Za + Adama Itczak w 50 rocznicę śmierci  i Katarzynę Itczak w 85

             rocznicę śmierci, za ++ z rodziny Itczak


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.