Intencje Mszalne

NIEDZIELA CHTU PAŃSKIEGO

 

NIEDZIELA                       ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKSIEGO              10 I 21

  8.00 – Za ++ rodziców Annę i Alfreda Szymoszek w kolejną rocznicę śmierci

             i ++ z rodziny Niemczyk i Ottenburger

  9.00 -

10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii, aby były Bogiem

             silne

11.30 – Za Parafian

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 –

 

PONIEDZIAŁEK              DZIEŃ POWSZEDNI            11 I 21

  7.00 – Za + Joannę Machowską, żonę i mamę z prośbą o udział w królestwie                         niebieskim m

17.00 – Za + Pawła Muc, syna Tomasza, wnuka Michała, rodziców z obu stron,

             ++ braci i siostry

 

WTOREK                DZIEŃ POWSZEDNI              12 I 21

  7.00 – Za uczestników porannej mszy św. z prośbą o Boże błogosławieństwo,                         opiekę Ducha św. i zdrowie

17.00 – Za + mamę Lidię Szolc w 22 rocznicę śmierci, + męża, rodziców, teściów,                     brata Ernesta, siostrę Zytę, jej dzieci Danutę i Andrzeja, + Zofię Strzelczyk

 

ŚRODA                 DZIEŃ POWSZEDNI           13 I 21

  7.00 –

17.00 – Za ++ Anielę i Jana Wrobel, Helenę i Andrzeja Prokop, + z rodziny                               Orzechowskich, Wysockich, Wróbel

 

CZWARTEK                 DZIEŃ POWSZEDNI             14 I 21

  7.00 – Za + Julię Gebauer - od córki Ewy i zięcia Henryka

17.00 – Za + Agatę Wojciechowską w 30 dzień po śmierci

 

 

 

PIĄTEK                  DZIEŃ POWSZEDNI                  15 I 21

  7.00 – Za + ojca Antoniego Dyla z okazji urodzin oraz mamę Helenę,

            ++ pokrewieństwo z obu stron 17.00 – Za + Adaminę Cichecką na pamiątkę

            urodzin oraz za + ojca Wacława

 

SOBOTA               DZIEŃ POWSZEDNI               16 I 21

  7.00 –

17.00 – Za + Stanisława Baniak w rocznicę śmierci i za ++ ze stron Baniak i                             Czerwińska

 

NIEDZIELA                    II NIEDZIELA ZWYKŁA             17 I 21

  8.00 –

  9.00 - Za Parafian

10.00 –

11.30 – Za + Hildegardę Stachowicz w 30 dzień po śmierci

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 –

 


II NIEDZIELA PO NARODZENIU

NIEDZIELA II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM I 21

  8.00 –

  9.00 - Za ++ rodziców Helenę i Józefa Stróżyna, wnuczkę  Julię, Ernesta Firsch, ++ z                                  pokrewieństwa

10.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz

                 o zdrowie i ochronę przed koronawirusem

11.30 – Za + Łukasza Iwaneckiego - na pamiątkę urodzin

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 – Za + Mariana Magier - od żony i córek

18.00 – Za + Jolantę Jednicką w rocznicę urodzin, jej męża Arkadiusza Jednickiego oraz ++ z                    rodziny

 

PONIEDZIAŁEK DZIEŃ POWSZEDNI I 21

7.00 –

17.00 – Za + męża Jerzego Moczygęba, ++ rodziców z obu stron, trzech braci

 

WTOREK DZIEŃ POWSZEDNI I 21

7.00 –

17.00 –

 

ŚRODA UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO I 21

8.00 –

9.00 -

10.00 -

11.30 – Z okazji 80 -tej rocznicy urodzin Agnieszki Mrochen z prośbą o Boże                                                   błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski / TD /

16.00 –

17.30 – WIECZÓR TRZECH KRÓLI

18.00 – W intencji misji

 

 

CZWARTEDZIEŃ POWSZEDNI I 21

7.00 -

17.00 – Za + mamę Adelajdę Zipper w 11 rocznicę śmierci ojca Ewalda, brata Piotra,

                ++ z rodziny

 

 

PIĄTEK DZIEŃ POWSZEDNI 8 I 21

  7.00 – 

17.00 – W intencji Łukasza Iwaneckiego w rocznicę urodzin – od Przyjaciół

 

SOBOTA DZIEŃ POWSZEDNI 9 I 21

  7.00 –

17.00 – Za + mamę Józefę Szweda w 25 rocznicę śmierci i za + ojca Augustyna

 

NIEDZIELA NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 10 I 21

  8.00 –

  9.00 -

10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii, aby były Bogiem silne

11.30 –

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 –

18.00 –


ŚWIĘTO ŚW RODZINY

 

NIEDZIELA                ŚWIĘTO ŚW RODZINY               27 XII 2021

  8.00 –

  9.00 - Za + mamę Bronisławę Szczurek z okazji urodzin, + ojca Józefa, ++ z rodzin

            Szczurek i Hajderski

10.00 – Za + Małgorzatę Budzińską w 30 dzień po śmierci - od syna z rodziną

11.30 – Za + Julię i Edwarda Banaś, Annę Banaś, Zofię Bochenek,

            ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 Za + Zofię Gieroska w 30 dzień po śmierci

18.00 –

 

PONIEDZIAŁEK                   Święto świętych Młodzianków                 28 XII 21

  7.00 –

17.00 – Za + Urszulę Cielocką - od Janusza, Grażyny, Oli i Ani z rodzinami

 

WTOREK                     V dzień w oktawie B. Narodzenia                   29 XII 21

  7.00 – Za + Mateusza Klimczak oraz za ++ z rodziny Klimczak, Mazur, Faron

             i Pasierb

17.00 – Za + mamę Agnieszkę Iwanecką w kolejną rocznicę śmierci, + ojca Gerarda

             i wszystkich ++ z rodziny

 

ŚRODA                VI dzień w oktawie B. Narodzenia                 30 XII 20

  7.00 –

17.00 – Za +++ kapłanów: o. Bartłomieja Kuźnika, o .Sylwestra Haśnika, o.Gracjana                 Szołtysilka, o.Piotyra Żelichowskiego , ks prob. Gerada Ruczkę,

             ks. Henryka Góreckiego, ks. Henryka Harędza, o. Janusza Dziedzic

 

 

 

CZWARTEK                VII dzień w oktawie B. Narodzenia               31 XIII 20

  7.00 -

16.30 – NABOŻEŃSTWO PRZEBŁAGALNO DZIĘKCZYNNE

17.00 - MSZA ŚW NA ZAKOŃCZENIE STAREGO ROKU

 

 

PIĄTEK               UROCZYSTOŚĆ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI       1 I 2021

8.00 –

9.00 -

10.00 –

11.30 –

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 –

 

SOBOTA           Wspomnienie św Bazylego i Grzegorza                  2 I 21

  7.00 – Do Niepokalanego Serca NMP z prośbą o opiekę i ochronę przed pandemią -            od czcicieli Matki Bożej

18.00 – Za + siostrę Helenę w 2 rocznicę smierci, rodziców Jana i Helenę, męża                       Józefa, teściów Józefa i Wiktorię, wszystkich ++ z rodziny Przyborowski

             i Domin

 

NIEDZIELA                 II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM              , 3 I 21

  8.00 –

  9.00 -

10.00 –

11.30 –

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 Za + Mariana Magier - od żony i córek

18.00 –

 


IV NIEDZIELA ADWENTU

 

NIEDZIELA             IV NIEDZIELA ADWENTU 20 XII          2020

  8.00 – Do Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą

             o dalsze dla rodziny

  9.00 - Za Parafian

10.00 –

11.30 – Za + Julię i Edwarda Banaś Annę Banaś, Zofię Bochenek,

             ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu  cierpiące

15.30 – Nabożeństwo adwentowe

16.00

18.00 –

 

PONIEDZIAŁEK            Dzień powszedni         21 XII 20

  7.00 – Za + Piotra Ociepko w rocznicę urodzin o dar nieba

17.00 – Za + ojca i dziadka Stanisława Baron w 30 dzień po śmierci, za + Teresę                     Baron i za ++ z rodziny

 

WTOREK                     Dzień powszedni                22 XII 20

  7.00 – Za + mamę Janinę Pacia w 7 rocznicę śmierci, ojca Stanisława, ++ dziadków               z obu stron

17.00 – Za + Piotra Labryga, ++ z rodziny

 

ŚRODA                    Dzień powszedni                       23 XII 20

  7.00 –

17.00 – Za + Leopolda w 100 rocznicę urodzin, + żonę Hildegardę, ++ z rodzin

             Labus, Plasa i Winiarskich

 

CZWARTEK                  Dzień powszedni        24 XIII 20

24.00 – MSZA ŚW PASTERSKA

 

PIĄTEK        UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO    25 XII 20

8.00 –

9.00 -

10.00 – Za + Wojciecha Demskiego w rocznicę śmierci, za ++ z rodzin Demskich,                     Wodyk, Stoll i Briem

11.30 –

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00

18.00 –

 

SOBOTA                ŚWIĘTO ŚW SZCZEPANA              26 XII 20

8.00 –

9.00 -

10.00 – W intencji wolontariuszy, pracowników i służby kościelnej Parafii

11.30 – W Intencji Róż Różańcowych

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 Za Parafian

18.00 – Za ++ Gertrudę i Wawrzyna Rezner

 

NIEDZIELA                  ŚWIĘTO ŚW RODZINY            27 XII 20

  8.00 –

  9.00 -

10.00 – Za + Małgorzatę Budzińską w 30 dzień po śmierci - od syna z rodziną

11.30 – Za + Julię i Edwarda Banaś, Annę Banaś, Zofię Bochenek,

             ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

15.30 – Nieszpory kolędowe

16.00 Za + Zofię Gieroska w 30 dzień po śmierci

18.00 –

 


III NIEDZIELA ADWENTU

 

NIEDZIELA                    III NIEDZIELA ADWENTU               13 XII 2020

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę                     Matki Bożej oraz o zdrowie i ochronę przed koronawirusem

  9.00 - za Parafian

10.00 – za + Łukasza Iwaneckiego – od przyjaciół

11.30 – Za ++ rodziców Marię, Feliksa Cholewa

15.30 – Nabożeństwo adwentowe

16.00 Za + Krzysztofa Malchar w 2 rocznicę śmierci, i za ++ z rodziny Malchar

             i Jackowskich

18.00 – W intencji Wojciecha Hoczek z okazji 1 -go roku życia

 

PONIEDZIAŁEK                 Wspomnienie św Jana od Krzyża             14 XII 20

  7.00 – W pewnej intencji

17.00 – Za ++ rodziców Irenę i Pawła Walkiewicz, + brata Piotra w kolejną rocznicę                 śmierci

 

WTOREK                       Dzień powszedni                  15 XII 20

  7.00 – Za  wstawiennictwem MBNP i św. Józefa o zdrowie dla Józefa i Hildegardy                 Kasperczyk, za + Tadeusza Kasperczyka, ++ wujostwo Schipp oraz dziadków

             z obu stron, dusze w czyśćcu

17.00 – Za + Małgorzatę Budzińską - od pracowników Śląskiego Urzędu                                   Wojewódzkiego

 

ŚRODA                 Dzień powszedni            16 XII 20

  7.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Wilhelma, ++ rodziców + siostrę

17.00 – Za + Krystynę Polok w 2 rocznicę śmierci oraz za + ojca Szczepana Polok w               rocznicę urodzin,++ z rodziny Polok, Kokol, Soduś oraz dusze w czyśćcu

 

 

CZWARTEK             Dzień powszedni              17 XIII 20

  7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 – RORATY DLA DZIECI Za + teścia i dziadka Piotra Stanek w kolejną rocznicę

             śmierci

 

PIĄTEK                   Dzień powszedni                   18 XII 20

  7.00 – W intencji Dominiki i jej matki Anny

17.00 – W intencji siostry Marii Kazimiery, wieloletniej zakrystianki sióstr Wizytek

             w Siemianowicach i Rybniku, z okazji 100 urodzin – jako dziękczynienie

             za otrzymane łaski, dar życia i powołania zakonnego, z prośba o dalsze

             Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

19.00 – RORATY DLA DOROSŁYCH

 

SOBOTA                Dzień powszedni                     19 XII 20

  7.00 – za + Wiesławę Kaczmarczyk

17.00 - W pewnej intencji

 

NIEDZIELA                III NIEDZIELA ADWENTU                 20 XII 20

  8.00 – Do Serca Pana Jezusa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o

            dalsze dla rodziny Barnasz

  9.00 -

10.00 –

11.30 – Za + Julię i Edwarda Banaś Annę Banaś, Zofię Bochenek,

            ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

15.30 – Nabożeństwo adwentowe

16.00 Chrzty i Roczki

18.00 –

 


II NIEDZIELA ADWENTU

NIEDZIELA                       II NIEDZIELA ADWENTU               6 XII 2020

  8.00 – Za + Stanisławę Wróblewską

  9.00 - Za + mamę Pauline i za ++ z rodziny

10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były Bogiem 

              silne

11.30 – Za + męża i ojca Artura Wąs w rocznicę śmierci, + Henryka Fityka oraz

             za ++ Henrykę i Eryka Gryzak

15.30 – Nabożeństwo adwentowe

16.00 W pewnej intencji

18.00 –

 

PONIEDZIAŁEK                Wspomnienie św Ambrożego            7 XII 20

  7.00 – W pewnej intencji

17.00 –

 

WTOREK               UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP         8 XII 20

7.00 – W intencji uczestników porannej mszy św. o dobre przeżycie adwentu

12.00 – GODZINA ŁASKI

17.00 – W 1 rocznice smierci + Krystyny Wrońskiej i Eugeniusza Jędrak

 

ŚRODA                Dzień powszedni            9 XII 20

  7.00 – W pewnej intencji

17.00 – Za + Łucję Kopiec i Boguchwała Kopiec

 

CZWARTEK             Dzień powszedni          10 XIII 20

  7.00 – W pewnej intencji

17.00 – RORATY DLA DZIECI Za + Józefa Bednorz w 1 rocznicę śmierci oraz

             za ++ z rodziny Bednorz i Nowak

 

PIĄTEK                Dzień powszedni              11 XII 20

  7.00 – Za + męża Mariana Morys w 6 rocznicę śmierci

17.00 – Za + męża ojca i dziadka Andrzeja Gołasa z prośbą o dar życia wiecznego

19.00 – RORATY DLA DOROSŁYCH

 

 

SOBOTA                Dzień powszedni               12 XII 20

  7.00 – W pewnej intencji

17.00 - Za + córkę Karinę Kamyszek w 5 rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA                       III NIEDZIELA ADWENTU                    13 XII 20

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę   

             Matki Bożej oraz o zdrowie i ochronę przed koronawirusem

  9.00 - za Parafian

10.00 – za + Łukasza Iwaneckiego – od przyjaciół

11.30 – Za ++ rodziców Marię, Feliksa Cholewa

15.30 – Nabożeństwo adwentowe

16.00

18.00 – W intencji Wojciecha Hoczek z okazji 1 -go roku życia

 


I NIEDZIELA ADWENTU

 

 

NIEDZIELA                 I NIEDZIELA ADWENTU               29 XI 2020

  8.00 – Za + Łukasza Iwaneckiego

  9.00 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą

            o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Krystyny i Franciszka                    oraz ich dzieci z rodzinami

10.00 – Za + Henryka na pamiątkę urodzin, za wszystkich ++ z rodziny i dusze

             w czyśćcu

11.30 – W intencjach Róż Różańcowych rodziców modlących się za dzieci

15.30 – Nabożeństwo adwentowe

16.00 Za + męża Alojzego Sznajder, córke Teresę, dusze w czyśćcu

18.00 – W pewnej intencji

 

PONIEDZIAŁEK ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA 30 XI 20

  7.00 – Za ++ Gertrudę i Wawrzyna Rezner, Teresę i Pawła

17.00 – W pewnej intencji

 

WTOREK          Dzień powszedni            1 XII 20

  7.00 – Za + Mamę Irenę Józef w 1 rocznicę śmierci

17.00 – W pewnej intencji 

 

ŚRODA      dzień powszedni                  2 XII 20

  7.00 – Za + Stanisława Rojek

17.00 – Za + Edwrda Świergot rodziców teściów Zofię, Zenona Bertę

 

CZWARTEK                 Sw. Franciszka Ksawerego                 3 XIII 20

  7.00 – Za + męża Alojzego Sznajder, córkę Teresę,dusze w czyśćcu

17.00 – RORATY DLA DZIECI

 

PIĄTEK                          Wspomnienie św. Barbary, dz. i męcz.           4 XII 20

   7.00 – Za + żonę Janinę Machowską

   9.00 - W intencji górnikow,emerytów i ich rodzin

17.00 – Do Serca Pana Jezusa wynagradzająca

19.00 – RORATY DLA DOROSŁYCH

 

SOBOTA                   Dzień powszedni                 5 XII 20

  7.00 – Do Niepokalanego Serca NMP jako wynagrodzenie za grzechy - od czcicieli                 Matki Bożej

17.00 - Za + Jana Faryna w 30 rocznicę śmierci, rodziców Staniasława i Anielę                        Faryna , Anielę i Marcina Włodarczyk, Stanisława Włodarczyk, Czesława

            Faryna i Andrzeja Ilcewicz

 

NIEDZIELA                      II NIEDZIELA ADWENTU                6 XII 20

  8.00 – Za + Stanisławę Wróblewską

  9.00 - Za parafian

10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były Bogiem silne

11.30 – Za + męża i ojca Artura Wąs w rocznicę śmierci, + Henryka Fityka oraz

             za ++ Henrykę i Eryka Gryzak

15.30 – Nabożeństwo adwentowe

16.00 W pewnej intencji

18.00 –

 


UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

NIEDZIELA               UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA           22 XI 2020

  8.00 – Za + męża Mariana Wawrzyńczok, brata Huberta Król pokrewieństwo z rodzin

             Wawrzyńczok Król, ++ rodziców

  9.00 - W pewnej intencji

10.00 – Za + Łukasza Iwaneckiego - od przyjaciół

11.30 – Za + Ewę Kozieł w 15 rocznicę śmierci, ++ rodzicówBz obu stron, + Henryka

             Kozieł, + Zygmunta Stadomskiego, + Zdzisławę i Czesława Mrozek

             + Marzenę

15.30 – Nieszpory świąteczne

16.00 W pewnej intencji

18.00 – W pewnej intencji

 

 

PONIEDZIAŁEK               Dzień powszedni          23 XI 20

  7.00 – W pewnej intencji

17.00 – Za + Henryka Ociepkę i ++ z rodziny

 

 

WTOREK     Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac,  prezb. i Tow.

  7.00 – W pewnej intencji

17.00 – Za + Jana Stępień

 

ŚRODA             Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej      25 XI 20

  7.00 – Za + mamę Helenę Świątek ojca Jana i brata Bogdana

17.00 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej Bolesnej

            i za wszystkich ++ członków Apostolstawa Dobrej Śmierci

 

CZWARTEK                  Dzień powszedni               26 XI 20

  7.00 – W pewnej intencji

17.00 – Za + męża Edwarda Gaweł oraz rodziców z obu stron

 

 

 

PIĄTEK              Dzień powszedni             27 XI 20

  7.00 – W pewnej intencji

17.00 – Za + Anitę Kukowiecką, Gabrilelę Lebudę, Marka Lebudę , Jerzego Lebudę

 

SOBOTA                    Dzień powszedni                 28 XI 20

  7.00 – Za + Zygmunta Kudła w 14 rocznicę śmierci

17.00 - Za + Grażynę Steczkowską - od Marii Dera i Anieli Bryś

 

NIEDZIELA                       I NIEDZIELA ADWENTU               29 XI 20

  8.00 – Za + Łukasza Iwaneckiego

9.00 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze            Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Krystyny i Franciszka oraz ich                    dzieci z rodzinami

10.00 – Za + Henryka na pamiątkę urodzin, za wszystkich ++ z rodziny i dusze

             w czyśćcu

11.30 – W intencjach Róż Różańcowych rodziców modlących się za dzieci

16.00

18.00 –

 


XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA                  XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA            15 XI 2020

  8.00 – Za + siostrę Irenę 

9.00 - W pewnej intencji

10.00 – Za + Andrzeja Gołas

11.30 – Za + babcię Gertrudę i Jana Soduś z okazji urodzin oraz Antoniego Soduś

             z okazji 15 rocznicy śmierci,za ++ z rodziny Polok, Dawczyk, Soduś

             i dusze w czyśćcu

15.30 – Nabożeństwo za zmarłych

16.00 Chrzty i Roczki

18.00 – Za ++ rodziców Annę i Jana Wolny, brata - ks. Kazimierza ,+ Ernesta ,

             ++ z rodziny Wolny, Brzezina, Adler, i Albrecht

 

PONIEDZIAŁEK                 Dzień powszedni           16 XI 20

  7.00 – Za + ks. Ernesta Millera w 3 rocznicę śmierci, ++ rodziców, + brata

17.00 – Za + Herberta Szolc od lokatorów z ul. Gansińca 10

 

 

WTOREK                   Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej             17 XI 20

7.00 – W pewnej intencji

17.00 – Za++ rodziców Jadwigę i Ewarysta Kozłowskich,

+ siostrę Teresę

 

ŚRODA                     Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny           18 XI 20

  7.00 – Za + Elżbietę Tyrała w 8 rocznicę śmierci

17.00 – Za + mamę Agnieszkę Iwanecką i za ++ z rodziny

 

CZWARTEK            Dzień powszedni          19 XI 20

  7.00 – Za ++ Felicję i Rajmunda Przybyła

17.00 – Za + Krystynę Marszal w rocznicę śmierci, za ++ Waldemara Marszal,                        Tomasza Marszal, Jolante Jochem

 

PIĄTEK               Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego            20 XI 20

  7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące, za konających, o nawrócenie grzeszników

17.00 – Za + męża Jana w 45 rocznicę śmierci, ++ z rodziny Szymańskich oraz                       Sajnaga, za ++ z rodziny Pochwałka

 

SOBOTA                 Wspomnienie Ofiarowania NMP              21 XI 20

  7.00 – Za syna Pawła i wnuczka Kamila z prośbą o błogosławieństwo Boże, światło               Ducha św, opiekę Matki Bożej ,dalszą opiekę Bożą, zdrowie na dalsze lata                   życia, dziękując za dar życia

17.00 - Za + męża ojca Rudolfa Adamczyk w 2 rocznicę śmierci, + siostrę Marię

            i ++ z rodziny

 

NIEDZIELA                   JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA         22 XI 20

  8.00 –  Za + męża Mariana Wawrzyńczok, brata Huberta Król, pokrewieństwo

              z rodzin Wawrzyńczok Król, ++ rodziców

  9.00 - W pewnej intencji

10.00 – Za + Łukasza Iwaneckiego - od przyjaciół

11.30 – Za + Ewę Kozieł w 15 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron, + Henryka                 Kozieł, + Zygmunta Stadomskiego, + Zdzisławę i Czesława Mrozek,

             + Marzenę

15.30 – Nabożeństwo za zmarłych

16.00 W pewnej intencji

18.00 – W pewnej intencji

 


XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA           XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA            8 XI 2020

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych naszej Parafii z prośbą o Boże                                         błogosławieństwo i opiekę MB

  9.00 – Za Parafian

10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były Bogiem silne

11.30 – W pewnej intencji

16.00 Za + siostrę Ewę Kacała w 3 rocznicę śmierci, za ++ rodziców z obu stron

             Sacha i Bartodziej

19.00 – Różaniec do granic

18.15 – Msza św na zakończenie Różańca do granic nieba

 

 

PONIEDZIAŁEK    ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

    7.00 – Za + brata Bogdana Świątek, mamę Helenę i ojca  Jana

17.00 – Za + męża Romana, ++ rodziców i dziadków z obu stron

 

 

WTOREK                   Wspomnienie św. Leona Wielkiego                   10 XI 20

  7.00 – Do Bożej Opatrzności z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie okazji 25               rocznicy urodzin Agaty Makosz

17.00 – Za ++ rodziców Gertrudę, Karola Pazur, brata Jana, za ++ z rodzin Kaszuba,

             Konopa, Kroj

 

ŚRODA                Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa             11 XI 20

  7.00 – W pewnej intencji

10.00 - MSZA ŚW W INTENCJI OJCZYZNY

17.00 – Za + Zdzisława Olearczyk w 10 rocznicę śmierci, ++ z rodziny z obu stron

 

CZWARTEK            Wspomnienie św. Jozafata               12 XI 20

  7.00 – W intencji uczestników porannej mszy św

17.00 – Za + Władysława Zając w 1 rocznicę śmierci - od córki Wioletty z rodziną

 

PIĄTEK     Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna,

                                                                 pierwszych męcz. Polski                13 XI 20

  7.00 – Za + wujka i brata Franciszka Myja w 1 rocznicę śmierci

17.00 – Za + Danutę Popijantus w 1 rocznicę śmierci

 

SOBOTA                   Dzień powszedni               14 XI 20

  7.00 – Za + Stanisława Płaziuk

17.00 - Za + mamę Wandę Golba, ++ z rodziny Golba i Korfanty

 

NIEDZIELA                XXXIII niedziela zwykła          15 XI 20

  8.00 – W pewnej intencji

  9.00 - 

10.00 – Za Parafian

11.30 – Za + babcię Gertrudę i Jana Soduś z okazjiurodzin oraz Antoniego Soduś

             z  okazji 15 rocznicy śmierci,za ++ z rodziny Polok, Dawczyk, Soduś

             i dusze w czyśćcu

15.30 – Nieszpory niedzielne

16.00 Chrzty i Roczki1

18.00 -

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.