Grupa Misyjna

 

 

Celem grupy jest propagowanie treści misyjnych w parafii, kształtowanie wśród parafian postawy otwartości na potrzeby Kościoła.

 

Nasze działania to:
1. Modlitwa
2. Animacja misyjna w parafii
3. Pomoc materialna na rzecz misji

W szczególny sposób pomagamy siostrze Ksawierze, która pracuje na misjach w Senegalu

oraz o.Zdzisławowi Grad, który pracuje na Madagaskarze.

 

Pomoc dla dzieci chorych na AIDS w Senegalu - Wydarzenia - Aktualności -  Dzieło Pomocy „Ad Gentes”      Kubek ryżu za... złotówkę! - www.gosc.pl

 

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć dzieło misyjne siostry Ksawiery zachęcamy do wpłat na konto parafialne z dopiskiem "misje"

Dziękujemy za każdą ofiarę !!!

 

Numer rachunku bankowego 24 1050 1373 1000 0090 7239 5065

z dopiskiem NA MISJE

 

 

 

24 1050 1373 1000 0090 7239 5065

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.