Intencje Mszalne

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

NIEDZIELA                  III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU           12 III 2023

8.00 – Za wstawiennictwem NMP i św Józefa z prośbą o łaskę zdrowia, Boże                                                   błogosławieństwo, dla Lucjana z Katowic
10.00 – Za + męża Stanisława Filus, rodziców Emilię, Mariana Adaszyńskich oraz teściów                         Władysławę i Stefana Filus
11.30 – Za ++ Stefanię i Franciszka Skrzypek, syna Kazimierza, synową Julię
15.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
16.00 – Za Parafian

 

PONIEDZIAŁEK                    Dzień powszedni                13 III 23

7.00 – W intencji wszystkich chorych i cierpiących ze schorzeniami okulistycznymi

17.00 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o pomoc w                         dalszym leczeniu Roberta

 

WTOREK                     Dzień powszedni              14 III 23

7.00 –

17.00 – Za wstawiennictwem NMP i św. Józefa o wstawiennictwo w pewnej sprawie Bogu                         wiadomej

 

ŚRODA                 Dzień powszedni              15 III 23

7.00 –

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze                           Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Darii z okazji 30 rocznicy urodzin

 

CZWARTEK                    Dzień powszedni                     16 III 23

7.00 –

17.00 - Za + Zenona Ciesek w 1 rocznicę śmierci

17.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

 

PIĄTEK                   Dzień powszedni                 17 III 23

7.00 –
17.00 – Za + mamę Barbarę Kołodziej w 5 rocznicę śmierci , za + ojca Herberta i siostrę                              Izabelę
17.30 – Droga Krzyżowa

 

SOBOTA                 Dzień powszedni              18 III 23

7.00 – Za + żonę i mamę Janinę Machowską

17.00 –Za + matkę Helenę w 18 rocznicę śmierci, ojca Jana, męża Józefa, siostrę Helenę,                          teściów Józefa i Wiktorię, ++ z rodzin Przyborowskich i Domin

 

NIEDZIELA                     IV niedziela wielkiego postu                      19 III 23

8.00 – Za + Józefa Kozieł, Ewę Kozieł, brata Henryka Kozieł, ++ rodziców Karolinę i                                   Stanisława Kozieł, dusze w czyśćcu cierpiące, za + Zygmunta Stradomskiego
10.00 – Za + Marię Płaziuk w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Za + Janinę Szolc w 5 rocznicę śmierci
15.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
16.00 – Chrzty i roczki

 

 

 

 

 

 


II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU               5 III 2023

  8.00 – Za +Andrzeja Wandzik w 30 dzień po śmierci o dar życia wiecznego
10.00 – W intencji oazy rodzin i za rodziny naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za ++ rodziców Heleną i Józefa Strużyna, wnuczkę Julię, Ernesta Hirsz, za ++ z                              pokrewieństwa
15.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
16.00 –Za + męża Alfreda Masterok w 2 rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK                  Dzień powszedni               6 III 2023

  7.00 – Za ++ rodziców Annę i Jerzego Cieluch, ++ braci Pawła i Stefana + siostrę Krystynę

17.00 - W intencji misji

 

WTOREK                   Dzień powszedni             7 III 2023

  7.00 – W intencji uczestników porannej mszy św. i ich rodzin

17.00 – Za Parafian

 

ŚRODA                   Dzień powszedni              8 III 2023

  7.00 –

17.00 – Za + Jana Wacławka w 4 rocznicę śmierci, za + córkę Alicję,+ syna Marcela

 

CZWARTEK                Dzień powszedni              9 III 2023

  7.00 – Za + Marię Hajderską, ++ rodziców i rodzeństwo

17.00 - Za + męża i dziadka Stanisława Glemczyk w 7 rocznicę śmierci

17.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

 

PIĄTEK                Dzień powszedni              10 III 2023

  7.00 – Za ++ rodziców Teresę i Edwarda Falkowskich,++ rodziców z obu stron
17.00 – Za + męża Jerzego Prysok, jego rodziców Rozalię i Franciszka, ++ rodzeństwo, za ++                    rodziców Marię i Franciszka Hermasz
17.30 – Droga Krzyżowa

 

SOBOTA                     Dzień powszedni              11 III 2023

  7. 00 –

17.00 – Z okazji 90 rocznicy urodzin Lucyny Adamczewskiej z podziękowaniem za                                      otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę NMP na dalsze

                lata życia

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU            12 III 2023

  8.00 – Za wstawiennictwem NMP i św. Józefa z prośbą o łaskę zdrowia, Boże                                                   błogosławieństwo, dla Lucjana z Katowic
10.00 – Za + męża Stanisława Filus, rodziców Emilię, Mariana Adaszyńskich oraz teściów                         Władysławę i Stefana Filus
11.30 – Za ++ Stefanię i Franciszka Skrzypek, syna Kazimierza, synową Julię
15.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
16.00 – Za Parafian

 

 

 

 


I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

NIEDZIELA I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26 iI 2023

  8.00 –
10.00 – Za + Kamilę Jaśkiewicz od rodziny Kryger
11.30 – Za + ojca Jerzego Przewoźniak Krystynę Przewoźniak ++ z rodziny
15.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
16.00 – Za + Irenę Łyzińską w 1 rocznicę śmierci, za+ Zygmunta Waśniowskiego w kolejną                       rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni 27 II 23

7.00 –

17.00 - Wynagradzająca za grzechy aborcji

 

WTOREK Dzień powszedni 28 II 23

7.00 –

17.00 – Za + Józefa Safian w 40 rocznicę śmierci, żonę Marię, ++ rodziców z obu stron,                              rodzeństwo, dusze w czyśćcu

 

ŚRODA Dzień powszedni 1 III 23

7.00 – Za + mamę Urszulę Kurzyca w 1 rocznicę śmierci i za + ojca Sylwestra

17.00 – Za ++ rodziców Irenę i Gilberta Rurańskich od syna Zygmunta

 

CZWARTEK Dzień powszedni 2 III 23

7.00 – O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

17.00 -

17.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

 

PIĄTEK Dzień powszedni 3 III 23

7.00 – Do Serca Pana Jezusa wynagradzająca
17.00 –
17.30 – Droga Krzyżowa

 

SOBOTA Dzień powszedni 4 III 23

7. 00 – Do Niepokalanego Serca NMP - wynagradzająca

17.00 – Za + Kazimierza Szarkowicz o dar życia wiecznego

 

NIEDZIELA I niedziela wielkiego postu 5 III 23

8.00 – Za +Andrzeja Wandzik w 30 dzień po śmierci o dar życia wiecznego
10.00 – W intencji oazy rodzin i za rodziny naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za ++ rodziców Heleną i Józefa Strużyna, wnuczkę Julię, Ernesta Hirsz,

                za ++ z pokrewieństwa
15.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
16.00 –Za + męża Alfreda Masterok w 2 rocznicę śmierci

 

 


VII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA                 VI NIEDZIELA ZWYKŁA        19 II 2023

  8.00 – Za + ojca Eugeniusza + siostrę Bożenę oraz za + dziadka ++ babcie i ciotki
10.00 – Za wstawiennictwem Matki Bożej z Lourdes, św Józefa w intencji proboszcza ks.                           Bogdana z okazji urodzin
11.30 – Za + żonę Grażynę Steczkowską w 3 rocznicę śmierci
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Chrzty i Roczki

 

PONIEDZIAŁEK           Dzień powszedni           20 II 23

7.00 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św Anny z                           podziękowaniem i prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji

               Marii i Jana oraz syna z rodziną

17.00 - Za + ojca Wacława Cicheckiego na pamiątkę urodzin

 

WTOREK                 Dzień powszedni 21 II 23

7.00 – Za ++ Henryka Maciończyk, rodziców Jana, Gertrudę Maciończyk, siostry Dorotę Tułowiecką, Longinę Anduła, Mitko Annę, Eryka Bartuś Henrykę Groborz, Jerzego Czyż

17.00 – Za Teresę Solarz w 30 dzień po śmierci

 

ŚRODA                ŚRODA POPIELCOWA           22 II 23

7.00 –Za ++ Gertrudę Jana Maciończyk ,syna Henryka, córki Longinę Anduła, Dorotę Tułowiecką, Annę Mitko, Henrykę Groborz ,Jerzego Czyż, Erykę Bartuś, dusze w czyśćcu

17.00 –

18.00 -

 

CZWARTEK                 Dzień powszedni             23 II 23

7.00 – Za + Agnieszkę Wildy od Łukasza Legutko z rodziną

17.00 - Za + Henryka Ociepkę i za ++ z rodziny Ociepka

i Mantykiewicz

17.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

 

PIĄTEK                   Dzień powszedni             24 II 23

  7.00 – Za ++ Gertrudę i Stefana Stasiak, rodziców z obu stron, rodzeństwo, teściów, dusze                    w czyśćcu
17.00 – Za + ojca Feliksa Cuber, + żonę Gertrudę,++ córki Urszulę, Franciszke, Erykę, syna                      Wincentego, zięciów Stefana, Zygfryda i Ryszarda
17.30 – Droga Krzyżowa

 

SOBOTA                       Dzień powszedni                 25 II 23

  7. 00 – Za ++ Erykę Bartuś, rodziców Gertrudę, Jana Macionczyk, tesciów, brata Henryka                       Macionczyk, siostry Dorota Tułowiecka, Longina Matula, Anna Mitko, dusze w                             czyśćcu

17.00 – Za + Mariana Mazur w 2 rocznicę śmierci na pamiątkę urodzin

 

NIEDZIELA                       I niedziela wielkiego postu              26 II 23

  8.00 –
10.00 – Za + Kamilę Jaśkiewicz od rodziny Kryger
11.30 – Za + ojca Jerzego Przewoźniak Krystynę Przewoźniak ++ z rodziny
15.30 – Gorzkie Żale
16.00 – Za + Irenę Łyzińską w 1 rocznicę śmierci, za+ Zygmunta Waśniowskiego w kolejną                       rocznicę śmierci

 

 

 


VI NIEDZIELA ZWYKŁA

 
NIEDZIELA                  VI NIEDZIELA ZWYKŁA              12 II 2023

  8.00 –

10.00 – Za + Stanisława Kukwa, + Joannę Radkiewicz
11.30 –
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – W intencji + ks. Andrzeja i + ks. Kazimierza Wolny na pamiątkę urodzin od                                       rodzeństwa

 
PONIEDZIAŁEK                Dzień powszedni           13 II 23

  7.00 – W intencji uczestników porannej mszy św. z prośbą o Boże błogosławieństwo

17.00 - Za + Kamilkę Jaśkiewicz w 30 dzień po śmierci

 

WTOREK                     CYRYLA, MNICHA I METODEGO BISKUPA                14 II 23

   7.00 – Za + ojca Stanisława Pacia na pamiątkę urodzin, + mamę Janinę oraz za ++

                  dziadków  Mariannę i Franciszka Pacia i za ++ Marię i Józefa Szarkowicz

17.00 – Na pamiątkę urodzin śp. Kazimierza Szarkowicz

 

ŚRODA                 Dzień powszedni               15 II 23

7.00 – Za + żonę i mamę Janine Machowską

17.00 – Za + Jadwigę Celińską, jej męża Antoniego, za ++ z rodziny Celiński, Bartosz

 

CZWARTEK                 Dzień powszedni               16 II 23

  7.00 – Za + Władysławę Schramel - od Teresy Malinowskiej z rodziną

17.00 - Za + Krzysztofa Sempowicz w 30 dzień po śmierci

 

PIĄTEK                    Dzień powszedni           17 II 23

  7.00 – Za + ks. Henryka Góreckiego o dar życia wiecznego
17.00 – Za + Andrzeja Gołas na pamiątkę urodzin i za ++ z rodziny

 

SOBOTA                   Dzień powszedni            18 II 23

  7. 00 –

17.00 – Za + Antoniego Kozieł z prośbą o dar życia wiecznego

 

NIEDZIELA                 VII niedziela zwykła                19 II 23

  8.00 – Za + ojca Eugeniusza + siostrę Bożenę oraz za + dziadka ++ babcie i ciotki
10.00 – Za wstawiennictwem Matki Bożej z Lourdes, św Józefa w intencji proboszcza

                 ks. Bogdana z okazji urodzin
11.30 – Za + żonę Grażynę Steczkowską w 3 rocznicę śmierci
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Chrzty i Roczki

 

 


V NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA                V NIEDZIELA ZWYKŁA           5 iI 2023

  8.00 – Za Agnieszkę Wildy od Teresy i Michała Legutko

10.00 – W intencji oazy rodzin i za wszystkie rodziny naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + męża Michała Rzepka + mamę Genowefę Puczyńska
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 –

 

PONIEDZIAŁEK                   Wspomnienie św Pawła Miki i tow.               6 II 23

  7.00 –

17.00 - Za + Magdalenę Luks w 30 dzień po śmierci

 

WTOREK             Dzień powszedni  7 II 23

  7.00 – Za + Władysławę Schramel od Anny i Stanisława Kruczek z rodziną

17.00 – Za + Urszulę Dąbek w 30 dzień po śmierci, za + męża Erwina, syna Henryka,

                 ++ z rodziny Dąbek i Deptała

 

ŚRODA                  Dzień powszedni            8 II 23

  7.00 – Na pamiątkę urodzin Łukasza Brzezińskiego oraz za + męża Stanisława w kolejną                         rocznicę śmierci

17.00 -

 

CZWARTEK              Dzień powszedni                     9 II 23

  7.00 – W W intencji + Agnieszki Wildy od Zbigniewa Barana z rodziną

17.00 -

 

PIĄTEK                            Wspomnienie św. Jose Sancheza del Rio                   10 II 23

  7.00 – Za ++ Urszul ei Sylwestra Kurzyca + Sylwię i Ireneusza, Pawła i Michała Kilka
17.00 – Msza św ku czci św Jośe Sancheza del Rio

 

SOBOTA                          WSPOMNIENIE MATKI BOŻEJ Z LOURDES                  11 II 23

  7. 00 – Za ++ Mieczysława, Mateusza, Mirosława Klimczak

10.00 - W INTENCJI CHORYCH, STARSZYCH Msza św, połączona z udzielaniem sakramentu                  chorych i błogosławieństwem lourdzkim

17.00 –

 

NIEDZIELA                       VI niedziela zwykła                12 II 23

  8.00 –
10.00 – Za Parafian
11.30 –
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – W intencji + ks. Andrzeja i + ks. Kazimierza Wolny na pamiątkę urodzin od                                       rodzeństwa

 

 

 


IV NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA                   IV NIEDZIELA ZWYKŁA                29 i 2023

8.00 – O pełne otwarcie się na Trójcę Przenajświętszą i Matkę Bożą dla całej rodziny
10.00 – Za + Władysławę Schramel od Marii i Kazimierza Gaweł z rodziną
11.30 – Za + Danutę Sowa w 30 dzień po śmierci o dar życia
wiecznego
16.00 – Za + Iwonę Rusecką o radość życia wiecznego
17.00 – Wieczór kolędowy - wspólne śpiewanie kolęd

 

PONIEDZIAŁEK                Dzień powszedni          30 I 23

7.00 – Za + Władysławę Schramel - od Aleksandra Schramel i Moniki Ozimińskiej

17.00 - O pełne otwarcie się na Trójcę Przenajświętszą i Matkę Bożą dla całej rodziny

 

WTOREK                     Wspomnienie św. Jana Bosko, prezb.                31 I 23

7.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o ducha modlitwy i opiekę Matki Bożej

17.00 – Z okazji 25 rocznicy ślubu Izabeli I Ireneusza Kaul z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę Matki Bożej i św Józefa

 

ŚRODA                    Dzień powszedni            1 II 22

7.00 – Za + mamę Janinę Pacia, ojca Stanisława, dziadków Mariannę, Franciszka Pacia oraz + Marię i Józefa Szarkowicz

17.00 - O pełne otwarcie się na Trójcę Przenajświętszą i Matkę Bożą dla całej rodziny

 

CZWARTEK                    ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO             2 II 23

7.00 – O powołania do życia według rad ewangelicznych.

17.00 - Za + męża Wilhelma Iwaneckiego na pamiątkę rocznicy ślubu – od żony oraz za wszystkich ++ z rodziny

 

PIĄTEK                Wspomnienie św. Błażeja, bpa i męcz.              3 II 23

7.00 – Do Serca Pana Jezusa wynagradzająca
17.00 – Za + Władysławę Schramel - od Krystyny i Bogdana Brzoza z rodziną


SOBOTA                Dzień powszedni              4 II 23

7. 00 – Do Niepokalanego Serca NMP

17.00 – Za + męża Piotra Kozubek w kolejną rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA                   V niedziela zwykła                 5 II 23

8.00 – Za Agnieszkę Wildy od Teresy i Michała Legutko
10.00 – W intencji oazy rodzin i za wszystkie rodziny naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + męża Michała Rzepka + mamę Genowefę Puczyńska
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 –

 

 


III NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA             III NIEDZIELA ZWYKŁA       22 i 2023

  8.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Urszulę i Czesława Płocienickich, ++ babcie i                   dziadków oraz wszystkich zmarłych z rodziny
10.00 – Za + Renatę Muszała w 7 rocznicę śmierci od Krzysztofa
11.30 – Za + córkę Beatę Pecyna w 30 dzień po śmierci
15.30 – Nieszpory kolędowe
16.00 – Za+ Alfreda Sadłoń w 8 rocznicę śmierci, za + Henrykę Sadłoń i wszystkich ++ z                             rodziny Sadłoń i Brzostowskich

 

PONIEDZIAŁEK                   Dzień powszedni                23 I 23

7.00 – Za + żonę i mamę Janinę Machowską

 

WTOREK                    Wspomnienie św. Franciszka Salezego               24 I 23

7.00 - Za + Krzysztofa Kolon w 30 dzień po śmierci

 

ŚRODA                    ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, AP                      25 I 22

7.00 – Za + Grzegorza Giermuzińskiego w 30 dzień po śmierci

 

CZWARTEK                   Wspomnienie św Tymoteusza i Tytusa               26 I 23

17.00 - Za + Martę Płonka i Augusta Płonka, + brata Henryka

 

PIĄTEK                    Dzień powszedni                   27 I 23

17.00 – Za + Zbigniewa Budzinskiego w 4 rocznicę śmierci,+ Małgorzatę Budzińską oraz za                     ++ z rodzin Budziński, Hajda, Matula, Flak, Podoba i Biel

 

SOBOTA                  Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu            28 I 23

17.00 – Za + Krystynę Bogusz w 1 rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA                       IV niedziela zwykła                    29 I 23

  8.00 – O pełne otwarcie się na Trójcę Przenajświętszą i Matkę Bożą dla całej rodziny
10.00 – Za + Władysławę Schramel od Marii i Kazimierza Gaweł z rodziną
11.30 – Za + Danutę Sowa w 30 dzień po śmierci o dar życia wiecznego
15.30 – Nieszpory kolędowe
16.00 – Za + Iwonę Rusecką o radość życia wiecznego


II NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA II NIEDZIELA ZWYKŁA 15 i 2023

8.00 –
10.00 – Za + mamę Adaminę Cichecką na pamiątkę urodzin oraz za + ojca Wacława
11.30 – Za + Marię Imiołczyk w 10 rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców i teściów
15.30 – Nieszpory kolędowe
16.00 – Chrzty i roczki

 

PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni 16 I 23

7.00 – Za + Władysławę Schramel od chrześniaka Michała z żoną

 

WTOREK Wspomnienie św. Antoniego, opata 17 I 23

7.00 – Za + Władysławę Schramel od siostry Marii z mężem

 

ŚRODA Dzień powszedni 18 I 22

7.00 – Za + Władysławę Schramel - od Miry i Marka Ozimińskich

 

CZWARTEK Wspomnienie św. Józefa S. Pelczara 19 I 23

17.00 - Za + Marię Płaziuk i ++ z rodziny z obu stron

 

PIĄTEK Dzień powszedni 20 I 23

17.00 – Za + Edwarda Gaweł o dar życia wiecznego

 

SOBOTA Wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz. 21 I 23

17.00 – Za + Zygmunta Musioł od lokatorów z ul. Gansińca 10

 

NIEDZIELA iii niedziela zwykła 22 I 23

8.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Urszulę i Czesława Płocienickich, ++ babcie i                   dziadków oraz wszystkich zmarłych z rodziny
10.00 – Za + Renatę Muszała w 7 rocznicę śmierci od Krzysztofa
11.30 – Za + córkę Beatę Pecyna w 30 dzień po śmierci
15.30 – Nieszpory kolędowe
16.00 – Za+ Alfreda Sadłoń w 8 rocznicę śmierci, za + Henrykę Sadłoń i wszystkich ++ z                             rodziny Sadłoń i Brzostowskich


NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

 

NIEDZIELA                 ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO           8 i 2023

  8.00 – Za + Edwarda i Henryka Bielawskiego ++ z rodzin Bielawskich i Waszkielewicz
10.00 – Za + Łukasza Iwaneckiego na pamiątkę urodzin
11.30 – Z okazji 1 rocznicy urodzin Poli i jej siostry Alicji z prośbą o Boże błogosławieństwo i                    opiekę
15.30 – Nieszpory kolędowe
16.00 – Za + męża Kazimierza Malewskiego w kolejną rocznicę śmierci, + syna Jana, ++                             siostry Irenę i Marię, ++ rodziców z obu stron, o dar życia wiecznego

 

PONIEDZIAŁEK          Dzień powszedni            9 I 23

7.00 – Za ++ rodziców Adelajdę i Ewalda Zipper oraz brata Piotra ++ z rodziny dusze w                             czyśćcu cierpiące

17.00 – Za Parafian

 

WTOREK             Dzień powszedni             10 I 23

7.00 – W intencji uczestników porannej mszy

17.00 –

 

ŚRODA            Dzień powszedni            11 I 22

7.00 – za ++ rodziców Lidię i Herberta Szolc oraz za dusze w czyśćcu

17.00 – Za + Pawła Muc w rocznicę śmierci, za ++ rodziców, syna Tomasza, wnuka Michała,                   ++ braci i siostry

 

CZWARTEK              Dzień powszedni              12 I 23

7.00 –

17.00 - Za + Lidię Szolc

 

PIĄTEK                Dzień powszedni                13 I 23

7.00 – Za + Mariana Muras, rodziców Eugenię i Józefa, brata Zygmunta, ++ z rodziny, dusze                 w czyśćcu cierpiące
17.00 – Za ++ Anielę i Jana Wróbel, Helenę i Andrzeja Prokop, Amelię i Jana Orzechowski,                        Ernę i Zygmunta Korpyś, za ++ z rodzin z obu stron

 

SOBOTA               Dzień powszedni             14 I 23

7.00 –

17.00 - Za + Helenę w 4 rocznicę śmierci, za ++ rodziców Helenę i Jana, męża Józefa, teściów                  Wiktorię i Józefa, ++ z rodzin Przyborowskich i Domin

 

NIEDZIELA              II NIEDZIELA ZWYKŁĄ           15 I 23

8.00 –
10.00 – Za + mamę Adaminę Cichecką na pamiątkę urodzin oraz za + ojca Wacława
11.30 – Za + Marię Imiołczyk w 10 rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców i teściów
15.30 – Nieszpory kolędowe
16.00 – Chrzty i roczki

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.