Intencje Mszalne

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA                XI NIEDZIELA ZWYKŁA                16 vI 2024

  8.00 – Za + mamę Paulinę w 16 rocznice śmierci oraz za ++ z rodziny
10.00 – W intencji ks. Jana z okazji zbliżających się urodzin
11.30 – Za + syna Antoniego w 7 rocznicę śmierci, + zięcia Mirosława i za ++ dziadków Annę i              Jana
15.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
16.00 – Chrzty i Roczki

 

PONIEDZIAŁEK                Św. Alberta Chmielowskiego             17 VI 24

  7.00 - Za + Leokadię Tomiczek w 1 rocznicę śmierci, męża Benedykta w 3 rocznicę śmierci,                    za ++ rodziców z obu stron
17.00 – Za + męża Wacława Szyszko w 1 rocznicę śmierci od żony i znajomych i rodziny z                         Gorzowa Wielkopolskiego

 

WTOREK             Dzień powszedni               18 VI 24

  7.00 – Za ++ Janinę i Augustyna Machowskich
17.00 – Za + Wojciecha Kleć w kolejną rocznicę śmierci, + Stanisława Mitura i wszystkich ++ 

                 z rodziny Rabczyński

 

ŚRODA            Dzień powszedni                19 VI 24

  7.00 – Za + Henryka Chrobok od przyjaciółki Łucji Zug

17.00 – Za + Jana Skworc od Anny i Marka Madejskich

 

CZWARTEK                   Dzień powszedni             20 VI 24

  7.00 – Do Miłosierdzia Bożego jako wynagrodzenie za grzechy aborcji

17.00 - Za + Kazimierza Rykaluk, za jego ++ rodziców

 

PIĄTEK               W spom. św. Alojzego Gonzagi, zak.                    21 VI 24

  7.00 – Za ++ Anetę i Andrzeja Czopa, za + Zygmunta Colik

17.00 – Za + Lucynę Adamczewską w 1 rocznicę śmierci, za + Edwarda Adamczewskiego,

                za + Romana Mruczek, za wszystkich ++ z rodziny Adamczewski, Mruczek i                                    Czerwiński

17.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

 

SOBOTA                   Dzień powszedni                   22 VI 24

  7.00 – Za ++ z rodziny Spałek, Schulz, Brzęczek, Soduś i Darczyk

17.00 - Za Parafian

 

NIEDZIELA                   XII NIEDZIELA ZWYKŁA                23 VI 24

  8.00 – Za + ks Gerarda Ruczkę w kolejną rocznicę śmierci
10.00 – Za + Jadwigę Kubasik od siostry Agaty z mężem i córką Natalią i Karolem
11.30 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo,                          potrzebne łaski na dalsze wspólne lata życia dla z okazji 50  rocznicy ślubu Danuty

                i Jana Sojka / TD/
15.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
16.00 – Za ++ rodziców Rozalię i Zbigniewa Belkiewicz

 


x NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA               X NIEDZIELA ZWYKŁA         9 vI 2024

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych z z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki                           Bożej
10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + Jadwigę i Stefana Opiela w kolejną rocznicę śmierci
15.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
16.00 – W intencji + zięcia Łukasza

 

PONIEDZIAŁEK                  Dzień powszedni            10 VI 24

  7.00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 – Za + Jadwigę Kubasik od rodziny

 

WTOREK                  Wspom. św. Barnaby, Apostoła             11 VI 24

  7.00 – Za + ojca Józefa Szczurek + mamę Bronisławę za ++ z rodziny Szczurek Majderski
17.00 – Za + Jana Szelag, ++ rodziców Leonardę i Jana, ++ dziadków

 

ŚRODA                 Wspom. Błogosławionych męczenników Józefa Czempiela, Emila Szramka,                                       prezb. i Tow., 12 VI 27.00 – Za + Irenę Gebauer od rodziny Jankowiak

17.00 – Za Andrzeja Wózik w 3 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron, ++ dziadków,

                 ++ pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące

 

CZWARTEK       Wspom. św. Antoniego z Padwy                          13 VI 24

  7.00 – Za + Antoninę Mikłasz w 3 rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin oraz za +                                     Wacława  Mikłasz w 10 rocznicę śmierci i za ++ pokrewieństwo z obu stron

17.00 -

 

PIĄTEK                    Wspom. bł. Michała Kozala, bpa i męcz.          14 VI 24

  7.00 – Za + Adama Wiśniewskiego w 1 rocznicę śmierci

17.00 – Za + Teodora Książek od pracowników młodzieżowego Domu Kultury ‘Jordan’

                 Siemianowice

17.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

 

SOBOTA                      Dzień powszedni           15 VI 24

  7.00 – Za + męża Stanisława Kubała, ++ rodziców z obu stron i ++ rodzeństwo z obu stron

15.00 - MSZA POD PRZEWODNICTWEM KS BPA GRZEGORZA OLSZOWSKIEGO Z

                UDZIELANIEM SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

17.00 - Za + Jolantę Kamrad z okazji imienin

 

NIEDZIELA                    XI NIEDZIELA ZWYKŁA               16 VI 24

  8.00 – Za + mamę Paulinę w 16 rocznice śmierci oraz za ++ z rodziny
10.00 – W intencji ks. Jana z okazji zbliżających się urodzin
11.30 – Za + syna Antoniego w 7 rocznicę śmierci, + zięcia Mirosława i za ++ dziadków Annę                    i  Jana
15.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
16.00 – Chrzty i Roczki

 

 


IX NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

NIEDZIELA            IX NIEDZIELA ZWYKŁA            2 v 2024

  8.00 – Za + ojca Ewarysta Kozłowskiego, + mamę, ++ z rodzin Kozłowskich i Kierzkowskich

10.00 – W intencji Piotra z okajzi 60 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo,                         opiekę MB, daryDucha św. od żony, dzieci i wnuczka Kajetana
11.30 – Za ++ rodziców Erykę i Romana Woźny
15.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
16.00 – Za + Waldemara Popławskiego w 9 miesiącu śmierci

 

PONIEDZIAŁEK                     Wsp.św. męcz.Karola Lwangi Tow                 3 VI 24

  7.00 - Za + Jana Światek + mamę Helenę, + brata Bogdana, ++ dziadków z obu stron
17.00 – Za + mamę Adaminę Cichecką w rocznicę śmierci za + ojca Wacława

 

WTOREK                 Dzień powszedni              4 VI 24

  7.00 – W intencji wnuków Hanny, Łucji, Antoniego, Karola i Marka z podziękowaniem za                       dar życia i zdrowia z prośbą o opiekę Bożą dla dzieci i rodziców
17.00 – W pewnej intencji

 

ŚRODA                Wspomnienie św. Bonifacego             5 VI 24

  7.00 – Za + babcię Annę Harwat w kolejną rocznicę śmierci

17.00 – Za + ojca Wincentego Sznurpfeil i za ++ z rodziny

 

CZWARTEK                 Dzień powszedni           6 VI 24

  7.00 – O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

17.00 - Za Parafian

 

PIĄTEK                UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA              7 VI 24

  7.00 – Do Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli

17.00 – Za + Krystynę i Eryka Korfanty, ++ Różę i Bernarda Giela, Annę i Wilhelma                                       Szczygieł,   Adelajdę Tomaszkiewicz, ++ dziadków Korfanty i Garczarczyk

17.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

 

SOBOTA                     Wsp. Niepokalanego Serca NMP               8 VI 24

 7.00 – Za Parafian

17.00 - O Szczęśliwą wieczność dla Doroty Olech w 5 rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców,                      teściów, brata, bratową, szwagrów i szwagierki

 

NIEDZIELA                   X NIEDZIELA ZWYKŁA                9 VI 24

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych z z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki                           Bożej
10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + Jadwigę i Stefana Opiela w kolejną rocznicę śmierci
15.30 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
16.00 – W intencji + zięcia Łukasza

 

 


Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 
NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ŚW TRÓJCY 26 v 2024

8.00 – Z okazji urodzin Sławomira Lipskiego z podziękowaniem za dar życia i wszystkie                          łaskidary Ducha św i opiekę MB
10.00 – Za + mamę Różę Olender w 1 rocznicę śmierci
                 od córki i wnuka, za ++ z rodziny Olender, Przybyłai Tybor
11.30 – Do Serca Pana Jezusa za wstawiennictwem MBNP z podziękowaniem za otrzymane                      łaski z prośbą o zdrowie, dary Ducha św., Boże błogosławieństwo dla Róży i                                     Zbigniewa Seweryn z okazji 65 rocznicy ślubu i z okazji urodzin Zbigniewa TD
15.30 – Nabożeństwo majowe
16.00 – Za ++ rodziców Irenę i Jana Biela, + męża Andrzeja Witczaka

 

PONIEDZIAŁEK ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 27 V 24

7.00 - Za + Wandę Frydrych od rodziny Białych
17.00 – Za + Ziutę i Pawła Lendo oraz za ++ z obu stron
17.30 – Nabożeństwo majowe

 

WTOREK Wspomnienie bł. Stefana Wyszyńskiego 28 V 24

7.00 – Za + Wandę Frydrych od Oli i Kamila z Natankiem
17.00 – Za + Romualdę Ślipek od męża córki z mężem i wnuczki z synami
17.30 – Nabożeństwo majowe

 

ŚRODA Wspom. św. Urszuli Ledóchowskiej 29 V 24

7.00 – Za + ojca Stanisława Pacia, + mamę Janinę i ++ dziadków z obu stron

17.00 – Za + Adama Marciniak od sąsiadów z ul. Granitowej 3 B

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA 30 V 24

8.00 – Za Parafian

11.30 -

16.00 - Z okazji 98 urodzin siostry Magdaleny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo , Bożą opiekę i zdrowie na dalsze lata życia za wstawiennictwem NMP i św Józefa

 

 

PIĄTEK ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP 31 V 24

7.00 – Za + ojca Jana Świątek, + mamę Helenę i + brata Bogdana

17.00 – Za + siostrę boromeuszkę Lucylę w 30 rocznicę śmierci, + ks. Wiesława, ++ z rodzin                    Mularczyk, Szewieczek, Poręmski, Szefer i Harasym, dusze w czyśćcu

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

SOBOTA Wspom. św. Justyna, męcz 1 VI 24

7.00 – Wynagradzająca do Niepokalanego Serca NMP

16.30 - Nabożeństwo majowe

17.00 - Za + ojca Jerzego Halup w 30 dzień po śmierci, + mamę Rutę Halup, ++ rodziców z                       obu stron

 

NIEDZIELA IX NIEDZIELA ZWYKŁA 2 VI 24

8.00 –
10.00 – W intencji Piotra z okajzi 60 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo                            opiekę MB, dary Ducha św od żony wnuczka Kajetana
11.30 – Za ++ rodziców Erykę i Romana Woźny
15.30 – Nabożeństwo majowe
16.00 – Za + Waldemara Popławskiego w 9 miesiącu śmierci


ZESŁANIE DUCHA ŚW

 
NIEDZIELA          UROCZYSTOŚC ZESŁANIA DUCHA ŚW. 19 v 2024

  8.00 – Za + Krystynę Krawczyk
10.00 – W intencji dzieci klasy III A z okazji I Komunii
11.30 – W intencji dzieci klasy III B z okazji I Komunii
15.30 – Nabożeństwo majowe
16.00 – Chrzty i Roczki

 

PONIEDZIAŁEK                ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 20 V 24

  7.00 - Za Parafian
17.00 – 1.Za ++ rodziców Teresę, Edwarda Falkowskich oraz za ++ dziadków z obu stron
                2.W intencji Doroty Malchar z okazji 40 rocznicy urodzin z podziękowaniem za                                  otrzymane laski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
17.30 – Nabożeństwo majowe

 

WTOREK             Wspomnienie św. Jana Nepomucena 21 V 24

  7.00 – Za Parafian
17.00 – Za + Bronisławę Magdziak w 4 rocznicę śmierci od rodziny
17.30 – Nabożeństwo majowe

 

ŚRODA              Dzień powszedni 22 V 24

  7.00 – Za Parafian

17.00 – W intencji Róż Różańcowych

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

CZWARTEK      ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA 23 V 24

  7.00 –

17.00 - Za + Stefanię Kajda - od lokatorów z ul. Sikorskiego 8 a,b,c,d

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

PIĄTEK            Wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych 24 V 24

  7.00 –

17.00 – Za + Janinę Kobiałkę

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

SOBOTA               Dzień powszedni 25 V 24

  7.00 –

16.30 - Nabożeństwo majowe

17.00 - Za + Piotra Okoń w 3 rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA                  UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚW. 26 V 24

  8.00 – Z okazji urodzin Sławomira Lipskiego z podziękowaniem za dar życia i wszystkie                         łaski dary Ducha św i opiekę MB
10.00 – Za + mamę Różę Olender w 1 rocznicę śmierci od córki i wnuka, za ++ z rodziny                             Olender, Przybyła i Tybor
11.30 – Do Serca Pana Jezusa za wstawiennictwem MBNP z podziękowaniem za otrzymane                      łaski z prośbą o zdrowie, dary Ducha św., Boże błogosławieństwo dla Róży i                                     Zbigniewa Seweryn z okazji 65 rocznicy ślubu i z okazji urodzin Zbigniewa TD
15.30 – Nabożeństwo majowe
16.00 – Za ++ rodziców Irenę i Jana Biela, + męża Andrzeja Witczaka

 


WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

 
NIEDZIELA                       WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE                12 v 2024

  8.00 – Za + ojca Edmunda Bocek w 10 rocznicę śmierci, + mamę Alicję Bocek oraz                                       wszystkich ++ z rodziny Bocek i Kania
10.00 – Za + żonę Marię Zwolak, + brata Janusza Brzęczek
11.30 – Z okajzji 15 rocznicy urodzin Pauliny Stanek oraz 5 rocznicy urodzin Szymona
15.30 – Nabożeństwo majowe
16.00 – Za + Alinę Grabiec w 1 rocznicę śmierci od siostry z rodziną i od pozostałej rodziny

 

PONIEDZIAŁEK                   MB Fatimskiej          13 V 24

  7.00 - Za + siostrę Halinę Wojciechowską
17.00 – Msza fatimska
17.30 – Nabożeństwo majowe 


WTOREK        Święto św Macieja Apostoła     14 V 24

  7.00 – Za + Adama Adamus w 30 dzień po śmierci
17.00 – Za wstawiennictwem Matki Bożej z Lourdes i św Józefa dziękując za otrzymane łaski                  prosząc o dalsze, w intencji Lidii Wieczorek z okazji urodzin
17.30 – Nabożeństwo majowe 

 

ŚRODA                  Dzień powszedni              15 V 24

  7.00 – Za dusze w czyśćcu

17.00 – Za + mamę Gabrielę Monsior w 1 rocznicę śmierci,+ ojca Piotra Monsior

17.30 – Nabożeństwo majowe 

 

CZWARTEK   Święto sw Andrezja Bobioli        16 V 24

  7.00 – Za ++ rodziców Dorotę i Antoniego, ++ Joannę i Zygmunta ++ siostry i szwagierkę

17.00 - Za + Władysława Modlisz w 29 rocznicę śmierci, + żonę Elfrydę

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

PIĄTEK                   NMP Wspomożycielki                17 V 24

  7.00 –

17.00 – Za + Katarzynę Schulz od kolegów i koleżanek z pracy Poczta Katowice

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

SOBOTA                     Dzień powszedni                   18 V 24

  7.00 – Za ++ rodziców Urszulę i Sylwestra Kurzyca, + Bożenę i Rudolfa Spałek oraz ++                               dziadków z obu stron

16.30 - Nabożeństwo majowe

17.00 –

19.00 - MSZA WIGILII ZESŁANIA DUCHA ŚW. Z ODNOWIENIEM SAKRAMENTU 

                BIERZMOWANIA   

    

NIEDZIELA                  UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA  ŚW.          19 V 24

  8.00 – Za + Krystynę Krawczyk
10.00 – W intencji dzieci klasy III A z okazji I Komunii
11.30 – W intencji dzieci klasy III B z okazji I Komunii
15.30 – Nabożeństwo majowe
16.00 – Chrzty i Roczki

 

 

 


V NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

 

NIEDZIELA                 V niedziela WIELKANOCNA          28 iv 2024

  8.00 – Za + babcię Magdalenę i ++ z rodziny
10.00 – Za + ojca Bronisława Pochwatka, ++ z rodziny Pochwatka i Kaproń o dar życia                                 wiecznego
11.30 – Za + męża Jana Inglot w 20 rocznicę śmierci, + syna Antoniego i za + rodziców
16.00 – Za ++ rodziców Adama Ofton w 85 rocznicę urodzin Krystynę Ofton w 75 rocznicę                        urodzin, ++ siostry Zofię Skwarczek, Joannę Kluge, ++ z rodziny Ofton, Jarosz i                              Fullbier

 

PONIEDZIAŁEK                  ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ                29 IV 24

  7.00 - Za + Gabrielę Maron w 30 dzień po śmierci
17.00 – Za + Zofię Sznurpfeil w 2 rocznoicę śmierci i za ++ z rodziny


WTOREK                 Dzień powszedni                 30 IV 24

  7.00 – Za + Gertrudę, Stefana Stasiak, ++ rodziców, teściów, rodzeństwo z obu stron,

                ++ kapłanów, dusze w czyśćcu
17.00 – Za + Jana Cicheckiego od swatów Alicji i Czesława Dziuba


ŚRODA                     ŚWIĘTO ŚW. JÓZEFA, RZEMIEŚLNIKA                 1 V 24

  7.00 – Za + syna Łukasza Brzezińskiego w kolejną rocznicę śmierci, + męża Stanisława na                     pamiątkę urodzin, ++ rodziców z obu stron i pokrewieństwo

17.00 – Za Stefanię Kajdę od lokatorów z Dąbrówki Wielkiej ul. Sikorskiego 8 a, b c i d

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

CZWARTEK                         Święto św Marka               2 V 24

  7.00 – O powołania kapłańskie zakonne i misyjne

17.00 - Za + Waldemara Popławskiego w 8 miesiącu śmierci

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

PIĄTEK                   UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI             3 V 24

  8.00 – Za Parafian

10.00 – W INTENCJI OJCZYZNY

17.00 – Za + Jana Skworc od działkowców z ogródków Szarotka

17.30 – Nabożeństwo majowe

 

SOBOTA                      Wspomnienie św. Floriana, męcz.                  4 V 24

  7.00 – Do Niepokalanego Serca NMP

16.30 – Nabożeństwo majowe

17.00 – Za + Adama Marciniaka od lokatorów z ul. Granitowej

 

NIEDZIELA                  VI NIEDZIELA WIELKANOCNA                5 V 24

  8.00 – Za Parafian
10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + Katarzynę Schulz od koleżanek i kolegów z kontroli bezpieczeństwa lotniska                        Pyrzowice
15.30  – Nabożeństwo majowe
16.00 – Za + męża Łukasza

 


NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

 

NIEDZIELA Niedziela Dobrego Pasterza 21 IV 2024

  8.00 –Za + Małgorzatę Kandzia w 30 dzień po śmierci

10.00 –Za ++ Janusza Brzęczek i Marię Zwolak
11.30 – W intencji + szwagra Łukasza
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Chrzty i Roczki

 

 

PONIEDZIAŁEK                  Dzień powszedni                          22 IV 24

  7.00 - W intencji Niny i Sławomira z okazji zaręczyn z prośbą o Boże błogosławieństwo
17.00 – Za ++ rodziców Genowefę i Tadeusza Chyra, ++ z rodziny Ślusarczyk , Majer                                     Brychczy, dusze w czyśćcu

 

WTOREK                   Dzień powszedni               23 IV 24

  7.00 – Za + Jolantę Kamrad w 30 dzień po śmierci
17.00 – Za ++ rodziców Teresę i Piotra Bogusz w 3 rocznicę śmierci


ŚRODA                  Dzień powszedni               24 IV 24

  7.00 – Za + Henryka Maciączyk, ++ rodziców Jana i Gertrudę Maciączyk, cztery siostry,                           dusze w czyśćcu

17.00 – Za + mamę Marię Kołodziej, ++ dziadków Józefę i Michała Sztokało, + Eugeniusza                        Kołodziej, dusze w czyśćcu

 

CZWARTEK                    Dzień powszedni                   25 IV 24

  7.00 – Za ++ Erykę Bartuś, rodziców Gertrudę i Jana Maciączyk, trzy siostry, ++ kapłanów

17.00 - Za + Andrzeja Izydorczyk w 56 rocznicę śmierci oraz 77 rocznicę urodzin od żony                          Anieli, córek Ewy, Oli, Hani i wnuków Radka i Jarka

 

PIĄTEK                    Dzień powszedni                   26 IV 24

  7.00 – W intencji Adama w kolejną rocznicę urodzin oraz za + mamę Stanisławę

17.00 – Za + Jana Skworc od pracowników firmy Skworc

 

SOBOTA                       Dzień powszedni               27 IV 24

  7.00 – Za + brata Andrzeja Badura w 30 dzien po śmierci oraz za + brata Alfreda Badura

17.00 – Za ++ rodziców Elfrydę i Józefa Danek w kolejną rocznicę śmierci oraz za ++ z rodzin                   Danek, Drost i Dembiński

 

NIEDZIELA                   V NIEDZIELA WIELKANOCNA                28 IV 24

  8.00 – Za + babcię Magdalenę i ++ z rodziny

10.00 – Za + ojca Bronisława Pochwatka, ++ z rodziny Pochwatka i Kaproń o dar życia                                 wiecznego
11.30 – Za + męża Jana Inglot w 20 rocznicę śmierci, + syna Antoniego i za + rodziców
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za ++ rodziców Adama Ofton w 85 rocznicę urodzin Krystynę Ofton w 75 rocznicę                         urodzin, ++ siostry Zofię Skwarczek, Joannę Kluge, ++ z rodziny       Ofton, Jarosz i                       Fullbier

 

 

 

 


III NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

NIEDZIELA                    III NIEDZIELA WILKANOCNA                    14 iv 2024

  8.00 – Za + Katarzynę Schulz w 30 dzień po śmierci

10.00 – Za + męża Pawła Matysik w 1 rocznicę śmierci, + syna Michała i ++ rodziców
11.30 – W intencji dzieci przystępujących do wczesnej Komunii św.
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + Jana Skworc od Karoliny i Arkadiusza Kublin  z rodziną oraz od Jolanty i

                 Krzysztofa Gawlińskich

 

PONIEDZIAŁEK                     Dzień powszedni                 15 IV 24

  7.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MBNP św. Anny, z podziękowaniem za                    otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Marii i Jana                    Stasiak oraz syna z rodziną
17.00 – Za + matkę Dorotę Szafarczyk w 15 rocznicę śmierci, + ojca, ++ siostry

 

WTOREK               Dzień powszedni               16 IV 24

  7.00 – Za + brata Andrzeja Badura i wszystkich ++ z rodziny Badura
17.00 – Za + Alojzego Klima w 30 dzień po śmierci i z okazji urodzin, ++ rodziców Florentynę

                 i Jana, ++ z rodziny i z pokrewieństwa Klima i Gawenda


ŚRODA                    Dzień powszedni                  17 IV 24

  7.00 – Za ++ rodziców Joannę i Norberta Prysok, ++ z rodzin Prysok i Kapica

17.00 – Za + Wilhelma Iwaneckiego w 8 rocznicę śmierci oraz za wszystkich ++ z rodziny o                       wieczną radość z Bogiem w niebie

 

CZWARTEK                    Dzień powszedni                18 IV 24

  7.00 – Za + Helenę Janek w 6 rocznicę śmierci oraz + męża, za ++ z rodziny Ptak i Dytlof

17.00 - W intencji Katarzyny Hycza z okazji urodzin o Boże błogosłąwieństwo i opiekę Matki                 Bożej

 

PIĄTEK                    Dzień powszedni                   19 IV 24

  7.00 – Do Miłosierdzia Bożego jako wynagrodzenie za grzechy aborcji

17.00 – Za + Jana Skworc od Zofii i Franciszka Pietrysko oraz Andrzeja Bienias

 

SOBOTA                       Dzień powszedni                    20 IV 24

  7.00 – Za + Katarzynę Schulz od kolegi Michała z rodziną

17.00 – Za + męża Tadeusza Baranowskiego w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców,

                ++ rodzeństwo

 

NIEDZIELA                         Niedziela Dobrego Pasterza             21 IV 24

  8.00 – Za + Małgorzatę Kandzia w 30 dzień po śmierci
10.00 – Za ++ Janusza Brzęczek i Marię Zwolak
11.30 – W intencji + szwagra Łukasza
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Chrzty i Roczki

 


NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 

NIEDZIELA                   ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO              7 iv 2024

  8.00 – Za Parafian

10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej Parafii aby były Bogiem silne
11.30 – Za + Zofię Kusz w 3 rocznicę śmierci oraz za + męża Norberta Kusz
15.30 – Nabożeństwo do Miłosierdzioa Bożego
16.00 – Za + córkę Paulinę Bieniak w 3 rocznicę śmierci i za ++ z rodziny Bieniak i Wróbel

 

PONIEDZIAŁEK                 ZWIASTOWANIE PAŃSKIE 8            IV 24

  7.00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 – Za ++ Sonię i Mariana Kowalskich, + Jana Stefanik, + Rajmunda Gawron

 

WTOREK                Dzień powszedni                  9 IV 24

  7.00 – Za + Stefanię Harasym z okazji urodzin, ++ rodziców Franciszkę i Piotra, ++ braci                         Jana, Eugeniusza, ++ z rodzin Harasym, Rosner, dusze w czyśćcu
17.00 – Za + męża Andrzeja Basiak w 5 rocznicę śmierci


ŚRODA                  Dzień powszedni              10 IV 24

  7.00 – Za ++ Janinę i Augustyna Machowskich

17.00 – Za + Teofila Chmurzyńskiego w 3 rocznicę śmierci, ++ Stanisławę i Jana Druchniak

 

CZWARTEK                    Dzień powszedni                     11 IV 24

  7.00 – Za + Hildegardę Labus, + męża Leopolda, ++ z rodzin Labus Plasa i Winiarski

17.00 - Za + męża Zdzisława w 20 rocznicę śmierci, + syna Dariusza oraz ++ rodziców i                              krewnych

 

PIĄTEK                       Dzień powszedni                     12 IV 24

  7.00 – Za + Iwonę, Usię Hanię oraz + Lidkę

17.00 – Za + Gertrudę i Jana Maciączyk, syna Henryka, cztery córki i dusze w czyśćcu

 

SOBOTA                       Dzień powszedni                  13 IV 24

  7.00 – Za + mamę Helenę Dyla, + ojca Antoniego, ++ z rodziny Łyczakowski, Buchalik i Dyla

17.00 – W intencji rodziny Gardzińskich, Hynek i Węgiel

 

NIEDZIELA                          Dzień powszedni                 14 IV 2024

  8.00 – Za + Katarzynę Schulz w 30 dzień po śmierci
10.00 – Za + męża Pawła Matysik w 1 rocznicę śmierci, + syna Michała i ++ rodziców
11.30 – W intencji dzieci przystępujących do wczesnej Komunii św.
15.30 –Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + Jana Skworc od Karoliny i Arkadiusza Kublin z rodziną oraz od Jolanty i                                  Krzysztofa Gawlińskich

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.