Intencje Mszalne

I NIEDZIELA ADWENTU

 

NIEDZIELA                I NIEDZIELA ADWENTU        27 XI 22

  8.00 – Za + męża Mariana i za ++ rodziców z obu stron Wawrzyńczok i Król
10.00 – Za + mamę Juliannę Buraczewską w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Za + Małgorzatę Budzińską w 2 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny Budziński.                            Hajda. Matula. Flak. Podoba i Biel
15.30 – Nabożeństwo adwentowe
16.00 – Za + Andrzeja Witczak o dar życia wiecznego

 

PONIEDZIAŁEK                  Dzień powszedni             28 XI 22

  7.00 – Za + Stanisławę Polewka od Małgorzaty i Marka Myćka z rodziną, od chrzestnicy                           Lalki  z rodziną

17.00 – RORATY Za + Paulinę Jochem w 1 rocznicę śmierci

 

WTOREK                Dzień powszedni              29 XI 22

  7.00 – Za Parafian

17.00 – RORATY Za + Wandę i Stefana Golba oraz wszystkich ++ z rodziny Golba i Korfanty

 

ŚRODA                     ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA              30 XI 22

  7.00 – Za + Joannę Ratkiewicz na pamiątkę urodzin

17.00 – RORATY Za + siostrę Stefanię Szafarczyk w 15 rocznicę śmierci i za ++ rodziców i                           siostrę Ewę

 

CZWARTEK                    Dzień powszedni             1 XII 22

  7.00 – O powołania kapłańskie zakonne i misyjne

17.00 - RORATY W intencji Barbary Ligenza z okazji 90 rocznicy urodzin z podziękowaniem                    za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie i opiekę                              Matki  Bożej

 

PIĄTEK           Dzień powszedni           2 XII 22

17.00 – RORATY Za + Stanisława Dajer w kolejna rocznicę śmierci, za ++ z rodziny Dajerów i                  Adamczyków
19.00 – RORATY DLA DOROSŁYCH

 

SOBOTA                 Dzień powszedni           3 XII 22

   7.00 – Do Niepokalanego Serca NMP wynagradzająca

17.00 – Za + Jana Farynę, Anielę i Stanisława Faryna, Marka, Czesława Faryna, Anielę i                              Marcina , Stanisława Włodarczyk

 

NIEDZIELA                  II NIEDZIELA ADWENTU                   4 XII 22

  8.00 – W intencji górników, emerytów, rencistów i ich rodzin
10.00 – Za ++ rodziców Zofię i Stanisława Baniak, za ++ z rodziny Baniak i Czerwiński
11.30 – Za Parafian
15.30 – Nabożeństwo adwentowe
16.00 – Za + Łucję i Ludwika Gałas, ++ z rodziny

 

 


I NIEDZIELA ADWENTU

INTENCJE MSZALNE

 

NIEDZIELA                    JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA              20 XI 22

  8.00 – Za + męża Jana w rocznicę śmierci o dar życia wiecznego
10.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św. i                         opiekę MB
11.30 – Za ++ Ewę Kozieł, Henryka Kozieł, ++ rodziców z obu  stron, + Zygmunta                                          Stradomskiego
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Chrzty i Roczki

 

PONIEDZIAŁEK                       Wspomnienie Ofiarowania NMP                  21 XI 22

  7.00 – Za wstawiennictwem Niepokalanego Serca NM za parafian od uczestników porannej                   mszy z prośbą o opiekę

17.00 – Za + Ewę Szafarczyk - od sąsiadów z ul. Śląskiej

 

WTOREK                       Wspomnienie św. Cecylii                 22 XI 22

  7.00 – Za Parafian

17.00 – za + brata Alfreda Badura i za + Beatę oraz za ++ rodziców

 

ŚRODA                  Dzień powszedni                 23 XI 22

  7.00 – Za + Henryka Kłosek

17.00 – Za + Henryka Ociepka oraz za ++ z rodziny

 

CZWARTEK                   Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac            24 XI 22

  7.00 – Za ++ Gertrudę i Wawrzyńca Rezner

17.00 - Za + Emilię Margulską

 

PIĄTEK                 Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej                 25 XI 22

  7.00 – Za + mamę Helenę Świątek, ojca Jana i brata Bogdana o dar życia wiecznego
17.00 – Za + Ewę Szafarczyk i za ++ z rodziny

 

SOBOTA                      Dzień powszedni                 26 XI 22

  7.00 – Za Parafian

17.00 – Za ++ Józefę i Michała Sztokało, Marię i Jana Kołodziej pokrewieństwo z obu stron,                      dusze w czyśćcu cierpiące

 

NIEDZIELA                  I NIEDZIELA ADWENTU            27 XI 22

  8.00 – Za + męża Mariana i za ++ rodziców z obu stron Wawrzyńczok i Król
10.00 – Za + mamę Juliannę Buraczewską w 1 rocznicę śmierci
11.30 – Za + Małgorzatę Budzińską w 2 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny Budziński.                            Hajda. Matula. Flak. Podoba i Biel
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + Andrzeja Witczak o dar życia wiecznego

 

 


XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 
NIEDZIELA                  XXXiI NIEDZIELA ZWYKŁA                6 XI 22

  8.00 – Za + Norberta Kukla w 30 dzień po śmierci
10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej Parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + Jerzego Tomaszko w 30 dzień po śmierci
15.30 – Nabożeństwo za zmarłych zalecanych
16.00 – W intencji Marii i Ewarysta Kozłowskich z okazji 45 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

 

PONIEDZIAŁEK                  Dzień powszedni            7 XI 22

  7.00 – Za + Alicję Bocek - od Elżbiety Paczkowskiej z mężem

16.30 – Modlitwy za zmarłych zalecanych

17.00 – Za Zbigniewa Mierzejewskiego - od przyjaciół z Rajczy

 

WTOREK                  Dzień powszedni              8 XI 22

  7.00 –

16.30 – Modlitwy za zmarłych zalecanych

17.00 – Za + mamę Eleonorę Karaś w 20 rocznicę śmierci i za ++ z rodziny

 

ŚRODA                      ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ         9 XI 22

  7.00 – Za + brata Bogdana Świątek, rodziców Helenę i Jana

16.30 – Modlitwy za zmarłych zalecanych

17.00 – Za + męża Romana

 

CZWARTEK                      Wspomnienie św. Leona Wielkiego            10 XI 22

  7.00 – za + Ryszarda Oszek w 4 rocznicę śmierci, ++ rodziców, + siostrę Barbarę, o dar                             życia  wiecznego

17.00 - Za ++ rodziców Karola i Gertrudę, + brata Jana oraz za ++ z rodzin Kaszuba Krok i                         Konopa

 

PIĄTEK                    Wspomnienie św. Marcina z Tours                    11 XI 22

10.00 – W intencji Ojczyzny
17.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA                  Wspomnienie św. Jozafata                   12 XI 22

  7.00 –

17.00 – Za + Andrzeja Gołas w 2 rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA                      XXXIIi NIEDZIELA ZWYKŁA                          13 XI 22

  8.00 – Za + Alicję Bocek - od Adama Bocek z rodziną
10.00 – W intencji członków Róż Różańcowych rodziców modlących się za dzieci i ich                                 rodziny
11.30 – Za + mamę i babcię Emilię Margulską oraz za + ojca i dziadka Czesława w 11 rocznicę                  śmierci
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + Bogusława Chlipała o dar życia wiecznego

 

 


XxXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 
NIEDZIELA                      XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA                30 X 22

  8.00 – Za ++ rodziców Marię i Huberta Król oraz za + brata Stefana
10.00 – Za + Irenę Gnojczak od syna Krzysztofa z rodziną
11.30 – Za + Elfrydę Modlisz w rocznicę śmierci, za ++ z rodziny Modlisz, Szczuka, Szwarcer,

               Kukuł i Franke
15.15 – Różaniec
16.00 – Za + Ryszarda Osieckiego w 30 dzień po śmierci

 

PONIEDZIAŁEK                   Dzień powszedni                  31 X 22

  7.00 – O wynagrodzenie Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej za grzechy narodu polskiego

17.00 – Za + Zofię Baniak od lokatorów z ul. Granitowej 3

17.30 - Różaniec

 

WTOREK                     UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH                 1 XI 22

  8.00 – Za + Janinę Machowską

10.00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące

11.30 – Za + Irenę Bujoczek w rocznicę śmierci i za + rodziców Mariannę i Stanisława Turoń

15.00 – Nabożeństwo za zmarłych

16.00 –

 

ŚRODA                      WSPOMNIENIE WIERNYCH ZMARŁYCH            2 XI 22

7.00 – Za + męża Krzysztofa, ++ rodziców i ++ dziadków

16.30 – Modlitwy za zmarłych zalecanych

17.00 – Za + Antoniego Holeczko i za++ z rodziny

19.00 – MSZA ŚW ZA WSZYSTKICH ZMARŁYCH SPOCZYWAJĄCYCH NA NASZYM                                           CMENTARZU

 

CZWARTEK                      Dzień powszedni                       3 XI 22

  7.00 – O powołania kapłańskie zakonne i misyjne

16.30 – Modlitwy za zmarłych zalecanych

17.00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

PIĄTEK                      Wspomnienie św. Karola Boromeusza                   4 XI 22

  7.00 – Do Serca Pana Jezusa wynagradzająca
16.30 – Modlitwy za zmarłych zalecanych
17.00 – Za + Antoniego Holeczko, ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA                   Dzień powszedni                       5 XI 22

  7.00 – Do Niepokalanego Serca NMP - wynagradzająca

16.30 – Modlitwy za zmarłych zalecanych

17.00 – Za + Jarosława Wójciak w 14 rocznicę śmierci, za + ojca Józefa i za ++ z rodziny                              Wójciak, Marchewka i Korpok

 

NIEDZIELA                       XXXII  NIEDZIELA ZWYKŁA           6 XI 22

  8.00 – Za + Norberta Kukla w 30 dzień po śmierci
10.00 – W intencji oazy rodzin i wszystkich rodzin naszej Parafii aby były silne Bogiem
11.30 – Za + Jerzego Tomaszko w 30 dzień po śmierci
15.30 – Nabożeństwo za zmarłych zalecanych
16.00 – W intencji Marii i Ewarysta Kozłowskich z okazji 45 rocznicy ślubu

                z  podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej
                rodziny

 

 


NIEDZIELA MISYJNA

INTENCJE MSZALNE

 
NIEDZIELA                  NIEDZIELA MISYJNA              23 X 22

  8.00 – Za + Romualdę Godzic w 1 rocznicę śmierci o dar życia wiecznego
10.00 – Za + Janusza Strzybny, Marię Krawczyk, Joannę i Jerzego Zemla
11.30 – W intencji misji
15.15 – Różaniec
16.00 – W intencji Joanny z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o                  Boże błogosławieństwo opiekę MB, dary Ducha św i opiekę św Józefa

 

PONIEDZIAŁEK                   Dzień powszedni             24 X 22

  7.00 – Za + Ewę Szafarczyk od koleżanek z pracy

17.00 – Za + Jana Szymura od sąsiadów z ul Gansińca 6

17.30 - Różaniec

 

WTOREK                    Dzień powszedni                    25 X 22

  7.00 – Za Parafian

17.00 – Za + Irenę Gnojczak od Bronisławy z rodzina z Jeleśni

17.30 - Różaniec

 

ŚRODA                    Dzień powszedni               26 X 22

  7.00 – Za ++ rodziców Rozalię i Herberta od rodziny z prośbą o dar życia wiecznego

17.00 – Za + Rutę Halup w 3 rocznicę śmierci od męża i dzieci

17.30 - Różaniec

 

CZWARTEK                     Dzień powszedni           27 X 22

  7.00 – Za + Gertrudę Rezner

17.00 - Za + Irenę Gnojczak od rodziny Wolickich z Bielska Białej

17.30 – Różaniec

 

PIĄTEK                      APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA                28 X 22

  7.00 –
17.00 – Ofiarowanie Agnieszki Nogajczyk Bogu dla Kościoła z okazji 2 rocznicy urodzin
17.30 - Różaniec

 

SOBOTA                 Dzień powszedni          29 X 22

  7.00 – Za + Czesławę Piątek w 25 rocznicę śmierci, + męża Czesława, + syna Mariana,

                 ++ z      rodziny

16.15 – Różaniec

17.00 – Za + Irenę i Józefa Kołodziej, ++ rodziców Łucję i Wilhelma Strokosz, ++ Annę i                              Waltera Kołodziej

 

NIEDZIELA                                XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA              30 X 22

  8.00 – Za ++ rodziców Marię i Huberta Król oraz za + brata Stefana
10.00 – Za + Irenę Gnojczak od syna Krzysztofa z rodziną
11.30 –
15.15 – Różaniec
16.00 – Za + Ryszarda Osieckiego w 30 dzień po śmierci

 

 


XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 
NIEDZIELA                     XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA                16 X 22

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o ducha modlitwy i naśladowania NMP
10.00 – Za + Irenę Modlisz , za + Juliana Modlisz, za ++ rodziców z obu stron
11.30 – Za + Irenę Gnojczak - od Franciszka Krzyżowskiego
15.15 – Różaniec
16.00 – Chrzty i Roczki

 

PONIEDZIAŁEK                          Wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego                  17 X 22

  7.00 – Za + Danutę Ptaszkowską zd. Mendyka na pamiątkę urodzin

17.00 – Za + Irenę Halup na pamiątkę urodzin oraz za + brata Marka i ++ rodziców

17.30 - Różaniec

 

WTOREK                     ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY                      18 X 22

  7.00 – W intencji uczestników porannej mszy św. z prośbą o Boże błogosławieństwo

17.00 – Za + Beatę Olszok w 10 rocznicę śmierci, + Marię Rudnicką i Antoniego Rudnickiego,                  ++ z rodziny Olszok Dandik i Biskup

17.30 - Różaniec

 

ŚRODA                  Dzień powszedni               19 X 22

  7.00 – Za + Zbigniewa Mierzejewskiego od sąsiadki Władzi z rodziną z Rycerki

17.00 – Za + Rozalię Ligenza w 1 rocznicę śmierci o dar życia wiecznego

17.30 - Różaniec

 

CZWARTEK                       Wspomnienie św. Jana Kantego             20 X 22

7.00 – Za + Ewę Wanot w 1 rocznicę śmierci o dar życia

wiecznego od męża i córki

17.00 - Za + Gerarda Iwaneckiego i wszystkich ++ z rodziny

17.30 – Różaniec

 

PIĄTEK                       Dzień powszedni                    21 X 22

  7.00 – Za + Alicję Bocek - od Barbary Pajdy z rodziną
17.00 – W intencji Jakuba z okazji 35 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane                            łaski  z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i św. Józefa
17.30 - Różaniec

 

SOBOTA                      Wspomnienie św. Jana Pawła II, pap                 22 X 22

  7.00 – W intencji dzieci nienarodzonych

16.15 – Różaniec

17.00 – Za + Sabinę Ertel w 10 rocznicę śmierci, + ojca Gintera Miśkiewicza w 10 rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA                   NIEDZIELA MISYJNA                   23 X 22

  8.00 – Za + Romualdę Godzic w 1 rocznicę śmierci o dar życia wiecznego
10.00 – Za + Janusza Strzybny, Marię Krawczyk, Joannę i Jerzego Zemla
11.30 –
15.15 – Różaniec
16.00 – W intencji Joanny z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o                  Boże błogosławieństwo opiekę MB, dary Ducha św i opiekę św Józefa

 

 

 


XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

NIEDZIELA                 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA         9 X 22

  8.00 – Za + Henryka Smagoń w 30 dzień po śmierci
10.00 - Za + Witolda Pietrucha w 1rocznicę śmierci, za ++ rodziców Łucję i Eberharda
11.30 – Za ++ Joannę i Witolda Kołodziej
15.15 – Różaniec
16.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Urszulę i Czesława Płocienickich, za ++                             babcie i dziadków , i za wszystkich zmarłych z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK               Dzień powszedni          10 X 22

  7.00 – Za + Janine Machowską

17.00 – Za ++ rodziców Reginę i Sylwestra oraz siostrę Natalię

17.30 - Różaniec

 

WTOREK                  Dzień powszedni                 11 X 22

  7.00 – Za ++ Stanisława, Marię, Antoniego, Andrzeja Kuliszewskich

17.00 – Za + ojca Wacława Cicheckiego w rocznicę śmierci oraz za + mamę Adaminę

17.30 - Różaniec

 

ŚRODA                  Dzień powszedni                 12 X 22

  7.00 – Za + Alicję Bocek – od Edmunda Wójcika

17.00 – Za + Irenę Gnojczak – od lokatorów z ul Granitowej 3 C

17.30 - Różaniec

 

CZWARTEK                    Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego               13 X 22

  7.00 – Za Parafian

17.00 - Za ++ rodziców z obu stron , Marię i Emila Zielonka, Janinę i Jana Siedleckich oraz                        brata Stanisława,

za ++ dziadków Genowefę i Wincentego Kuklok

17.30 – Różaniec

 

PIĄTEK                      Wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque                   14 X 22

  7.00 – W intencji Teresy Szostak i Łucji Zug z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie
17.00 – Za + męża Piotra Zipper w 11 rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców Eufemię i Eryka                      Frach
17.30 - Różaniec

 

SOBOTA                     Wspomnienie św. Teresy od Jezusa                 15 X 22

  7.00 – Za + Alicję Bocek - od Jadwigi i i Edwarda Kurcoń z rodziną

16.15 – Różaniec

17.00 – W intencji Poli Próba z okazji 1 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo,                    dary Ducha św i opiekę NMP

 

NIEDZIELA                      UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ                   16 X 22

  8.00 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o ducha modlitwy i naśladowania NMP
10.00 – Za + Irenę Modlisz , za + Juliana Modlisz, za ++ rodziców z obu stron
11.30 – Za + Irenę Gnojczak - od Franciszka Krzyżowskiego
15.15 – Różaniec
16.00 – Chrzty i Roczki

 


XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA      XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA        2 X 22

  8.00 – Za + męża Rudolfa w 8 rocznicę śmierci z prośbą o życie wieczne oraz za ++ z                                 rodziny
10.00 - W intencji oazy rodzin i za wszystkie rodziny naszej parafii aby były Bogiem silne
11.30 – W intencji Iwony i Lecha z okazji 30 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane                  łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i światło Ducha św
15.15 – Różaniec
16.00 –

 

PONIEDZIAŁEK                 Dzień powszedni             3 X 22

  7.00 – Za + Florentynę Gryzak na pamiątkę urodzin, za + ojca Romana, ++ braci Piotra i                          Waltera

17.00 –

17.30 - Różaniec

 

WTOREK               Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu                 4 X 22

  7.00 –

17.00 – Za wstawiennictwem, MB i św. Józefa w intencji Gabrieli i Henryka Iwaneckich z                          okazji kolejnej rocznicy  ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą

                o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia

17.30 - Różaniec

 

ŚRODA                 Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz.                  5 X 22

  7.00 –

17.00 – Za ++ rodziców Reginę i Rudolfa Brzoża oraz mamę Jadwigę Skrzypek

17.30 - Różaniec

 

CZWARTEK              Dzień powszedni              6 X 22

  7.00 – O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

17.00 - Za + Krystynę Halup w 4 rocznicę śmierci, syna Szymona oraz za ++ z rodziny Mazur

17.30 – Różaniec

 

PIĄTEK                    Dzień powszedni             7 X 22

  7.00 – Wynagradzająca do Serca pana Jezusa
17.00 – Za + Magdalenę Zabiegała
17.30 - Różaniec

 

SOBOTA                Dzień powszedni          8 X 22

  7.00 –

16.15 – Różaniec

17.00 – Za + Adama Ofton w 20 rocznicę śmierci, za + Krystynę Ofton oraz za ++ z rodziny                       Ofton, Marosz i Fullbier

 

NIEDZIELA                   XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA                   9 X 22

  8.00 – Za + Henryka Smagoń w 30 dzień po śmierci
10.00 - Za + Witolda Pietrucha w 1rocznicę śmierci, za ++ rodziców Łucję i Eberharda
11.30 – Za ++ Joannę i Witolda Kołodziej
15.15 – Różaniec
16.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Urszulę i Czesława Płocienickich,

                 za ++ babcie i dziadków , i za wszystkich zmarłych z rodziny

 


XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA             XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA                25 IX 22

  8.00 – Za + męża Józefa w 13 rocznicę śmierci, rodziców Jana i Helenę, teściów Józefa i                            Wiktorię, siostrę Helenę i za ++ z rodzin Domin i Przyborowski
10.00 - Za + Eryka Gołąbkowskiego na pamiątkę urodzin od żony z córką i wnukami
11.30 – Z okazji 3 rocznicy urodzin ofiarowanie Bogu dla Kościoła Adama Nogajczyka
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + Marię Szwarcer w 1 rocznicę śmierci i za + syna Tadeusza w 13 rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK                     Dzień powszedni               26 IX 22

  7.00 – W intencji zięcia Roberta z prośbą do Miłosierdzia Bożego o łaskę zdrowia i                                     szczęśliwy przebieg operacji

17.00 – Za ++ Janinę i Michała Ofton. Urszulę i Józefa Nowak, pokrewieństwo z obu stron

 

WTOREK                    Wspomnienie św. Wincentego á Paulo                27 IX 22

  7.00 – Za Parafian

17.00 –

 

ŚRODA                  Wspomnienie św. Wacława, męcz                   28 IX 22

  7.00 – Za dusze czyśćcowe z prośbą o Miłosierdzia Boże i życie wieczne

17.00 – Za + Ignacego Nowak w 1 rocznicę śmierci

 

CZWARTEK       ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA 29 IX 22

  7.00 – Za Parafian

17.00 - Za ++ rodziców Reginę i Czesława Olszowy oraz za + Jana Zawodnik

 

PIĄTEK                      Wspomnienie św. Hieronima, prezb. i dK               30 IX 22

  7.00 –
17.00 – Za + Pawła Muc na pamiątkę urodzin i za ++ rodziców, syna Tomasza, wnuka Michała, braci i siostry

 

SOBOTA                    Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus                1 X 22

  7.00 – Do Niepokalanego Serca NMP - wynagradzająca

16.15 – Różaniec

17.00 – Za + Kazimierę Wojno w 1 rocznicę śmierci i za ++ z rodziny

 

NIEDZIELA                     XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA                 2 X 22

  8.00 – Za + męża Rudolfa w 8 rocznicę śmierci z prośbą o życie wieczne oraz za ++ z                                rodziny
10.00 - W intencji oazy rodzin i za wszystkie rodziny naszej parafii aby były Bogiem silne
11.30 – W intencji Iwony i Lecha z okazji 30 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane                  łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i światło Ducha św
15.15 – Różaniec
16.00 –

 

 


XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA                   XXV NIEDZIELA ZWYKŁA                18 IX 22

  8.00 – Za + żonę Ewę Ledwoch w 15 rocznicę śmierci, za zmarłych z rodzin Ledwoch, Bula,                    Osiecki i Brol
10.00 - W intencji działkowców Rodzinnego Ogrodu działkowego Szarotka z                                                    podziękowaniem za otrzymane łaski, za szczęśliwe zebrane plony z prośbą o dalszą                    opiekę Matki Bożej, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz za wszystkich, którzy                          odeszli na wieczny odpoczynek
11.30 – W intencji Róż Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Chrzty i Roczki

 

PONIEDZIAŁEK                 Dzień powszedni 19                IX 22

  7.00 – Za + Irenę Gnojczak - od córki Bożeny z rodziną

17.00 – Za + męża Piotra w 1 rocznicę śmierci o dar życia

wiecznego

 

WTOREK                            Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła                                                      Chong Hasang i Tow.                                                                               20 IX 22

7.00 – W intencji uczestników porannej mszy św. o Boże błogosławieństwo

17.00 –

 

ŚRODA                                ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, AP. i EW.                21 IX 22

  7.00 – Za + Jana Szymura od sąsiadów z ul. Gansińca 6

17.00 – Za + Krystiana Śliwiok - od lokatorów z ul Śląskiej 48 B

 

CZWARTEK                 Dzień powszedni 22                 IX 22

  7.00 – Za + Małgorzatę Matuszczyk w 30 dzień po śmierci - o dar życia wiecznego

17.00 - Za + Irenę Cyganek w 15 rocznicę śmierci, ojca Jana, brata Leona oraz za ++ z rodziny                  Cyganek, Świerczok, Ślesiński

 

PIĄTEK                  Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny              23 IX 22

  7.00 –
17.00 –

 

SOBOTA                  Dzień powszedni            24 IX 22

  7.00 – Za + Irenę Gnojczak - o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie

                - od Józefa i Eweliny Krzyżowskich

17.00 – Za + ojca Herberta Szolc w 2 rocznicę śmierci, jego żonę Lidię, ++ rodziców,

                ++ siostry Małgorzatę i Joannę, + brata Ernesta

 

NIEDZIELA                    XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA              25 IX 22

  8.00 – Za + męża Józefa w 13 rocznicę śmierci, rodziców Jana i Helenę, teściów Józefa i                             Wiktorię, siostrę Helenę i za ++ z rodzin Domin i Przyborowski
10.00 - Za + Eryka Gołąbkowskiego na pamiątkę urodzin od żony z córką i wnukami
11.30 – Z okazji 3 rocznicy urodzin Adama Nogajczyka
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + Marię Szwarcer w 1 rocznicę śmierci i za + syna Tadeusza w 13 rocznicę śmierci

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śląskich, siedziba: Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 37a.